freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αντίο Χρήστο (id12586)...

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 6 από 17 [246 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
korgr
Honorary Member

Μέλος από: 07 Οκτ 2008
Βοηθήματα: 5
Scripts: 2

Περιοχή: Corinth
View users profile
portfolio skype 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 10:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Λίγοι μήνες που τον διάβαζα εδώ στην παρέα μας, ήταν αρκετοί για να σχηματίσω άριστη γνώμη για αυτόν! Πραγματικά σπάνιος άνθρωπος, ζηλεύω όσους είχαν την ευκαιρία να τον συναντήσουν από κοντά!
Αντίο Χρήστο!
Τα θερμά μου συλλυπητήρια στους δικους του...

Μέλος από: 08 Φεβ 2004

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 12:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μπορεί να μην τον ήξερα σχεδόν καθόλου αλλα είχα δεί διάφορες συζητήσεις του...

Αντίο φίλε και μακάρι να εξακολουθείς να καλπάζεις όπου και να είσαι πάνω στην μηχανή σου...

Συλλυπητήρια και στην οικογένεια του, κουράγιο.
babis_o_flu

Μέλος από: 12 Μαρ 2007

ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 12:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλό ταξίδι στο παλληκάρι καλό δρόμο και να προγραμματίζει όμορφα πράγματα από εκεί πάνω όπως έκανε όταν ήταν ανάμεσά μας

Μέλος από: 15 Νοε 2002
Βοηθήματα: 5
Νέα: 1
Templates: 2

Περιοχή: Αθήνα
flickr 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 12:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πολύ κρίμα...
Καλό ταξίδι ρε Χρηστο.

Καλή δύναμη στον αδερφό και την οικογένεια..

Μέλος από: 29 Ιουλ 2008

blog portfolio 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 13:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

θερμά συλλυπητήρια στους δικούς του..
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 13:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κάθομαι και δουλεύω και δεν το σκέφτομαι...

Και ξαφνικά στα καλά καθούμενα το νιώθω. Ο Χρήστος δεν είναι πια εδώ...

Από χθες τον σκέφτομαι συχνά...

Τον γνώρισα από το freestuff, αλλά δεν μείναμε εκεί...

Γνωριστήκαμε, βγαίναμε για καφέ, πηγαίναμε στο ΤΕΙ να χαζέψουμε τις φοιτήτριες, μιλούσαμε για υπολογιστές, γκόμενες, βόλτες, μουσική...

Μαζί ταξιδέψαμε για να πάμε στο meeting του freestuff πριν 2 χρόνια...

Μαζί είχαμε κανονίσει και πήγαμε στα Τρίκαλα να γνωρίσουμε τον Βασίλη...

Μέχρι και σπίτι του είχα πάει και μου είχε δείξει το σύστημά του που τόσο καμάρωνε γι' αυτό...
2-3 οθόνες, 2-3 υπολογιστές, σημαίες, αφίσες, ένα ζεστό και όμορφο δωμάτιο...

Αλλά δεν ήταν κλεισμένος πουθενά...
Ούτε μοναχικός κομπιουτεράκιας, ούτε χαζομηχανόβιος, ούτε τίποτα...

Πάντα ευδιάθετος, πάντα γελαστός, πάντα με την έξυπνη ατάκα στο στόμα, έτοιμος για κάτι νέο...

Μαζί με τον αδερφό του ζηλευτό δίδυμο, πανέξυπνα παιδιά και μέσα σε όλα, ελεύθερα και υγιή πνεύματα ζωής...

Κι όμως ο Χρήστος δεν είναι εδώ...

Θάνο, πρόσεχε ρε φίλε... Πρόσεχε τον εαυτό σου και την μητέρα σας...

Κουράγιο Θάνο...

Εις το επανιδείν Χρήστο...

Victory!

Honorary Member

Μέλος από: 22 Μαρ 2001
Περιοχή: Thessaloniki
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 13:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παιδιά έχω πάθει σοκ

Μόλις τώρα από δω έμαθα το νέο! Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάζει, και να τον θυμόμαστε πάντα! ΚΡΙΜΑ

emphasy
Honorary Member

Μέλος από: 16 Ιαν 2005
Βοηθήματα: 1
Templates: 2

Περιοχή: Genesis Lab
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 14:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Aν και δεν τον γνώρισα ποτέ απο κοντά, μέσα από τα μηνύματά του φαίνοταν πως ηταν ενα πραγματικά έξυπνο, δραστήριο και ευγενικό παιδί! Δεν του άξιζε... Καλό ταξίδι φίλε Χρήστο...

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 15:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Από χθες ψάχνω κάτι να πω, αλλά δεν βγαίνει κάτι. Θα του έλεγα να μας προσέχει από εκεί πάνω, αλλά ξέρω ότι δε χρειάζεται καν να το ζητήσω.

Ελπίζω εκεί πάνω να έχει μεγάλες ευθείες Χρήστο. Θα τα ξαναπούμε

Μέλος από: 07 Φεβ 2006
Περιοχή: Λυκαβηττός
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 16:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Είμαι σοκαρισμένη.... Μπορεί να μην τον είχα γνωρίσει από κοντά και να είχαμε ανταλλάξει μόνο λίγα λόγια μέσω msn...

Αλλά τόσα χρόνια όταν κάθεσαι και διαβάζεις γνώμες, ιδέες,νέα,διαφωνίες,ανέκδοτα από ένα άτομο είναι σαν να έχεις δει ένα μεγάλος μέρος του χαρακτήρα του και αρχίζεις να νιώθεις σαν να τον γνωρίζεις από πάντα...

Και όταν έρχονται τέτοια μαντάτα αισθάνεσαι σαν να έχεις χάσει έναν φίλο που κάνατε παρέα από το δημοτικό μέχρι σήμερα....

Καλό ταξίδι....

Μέλος από: 23 Απρ 2008

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 16:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Χωρίς να ξέρω καθόλου το παλικάρι αλλά έχοντας ζήσει παρόμοιες καταστάσεις νιώθω και εγώ την θλίψη και τον πόνο σε τέτοια γεγονότα. Συλλυπητήρια και από εμένα.
tempo

Μέλος από: 25 Μαη 2002

ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 17:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

καλό ταξίδι...

Μέλος από: 18 Μαη 2007

Περιοχή: Peristeri
View users profile Send email to user Visit posters website
deviantART deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 18:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συλλυπητήρια κι απο εμένα...Κι ας μην το γνώριζα το παλικάρι!

Καλό ταξίδι!

/ - { Render Your Dreams } - /

My Deviant Art
The Razor

Μέλος από: 10 Φεβ 2007
Βοηθήματα: 3
Νέα: 4

View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 20:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πραγματικά κρίμα.....

Καλό ταξίδι Χρήστο....

agrippas
Script Master

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 3

Περιοχή: Υπερπέραν
twitter 
ΜήνυμαΣτις: 11 Μαρ 2009 22:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τραγικό και άδικο να πάει έτσι ξαφνικά τόσο νέο παιδί. Από τα μηνύματα που έχει γράψει εδώ τον έχω στο μυαλό μου ως έξυπνο άτομο, πρόσχαρο, με θετική σκέψη, από αυτά τα άτομα που έχουν να προσφέρουν πολλά στον κόσμο.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 6 από 17 [246 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Τώρα είναι 03 Δεκ 2016 02:20 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites