freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αναβάθμιση Software σε ΝΟΚΙΑ

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [11 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: software Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
Nkapa
Honorary Member

Μέλος από: 22 Απρ 2002
Βοηθήματα: 1
Νέα: 1

Περιοχή: Μυτιλήνη
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 01 Ιουν 2003 01:14    Θέμα: Αναβάθμιση Software σε ΝΟΚΙΑ Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Λοιπόν αφού πω τα καλορίζικα θα θελα να θέσω και το πρώτο μου ερώτημα... Εχω ένα ΝΟΚΙΑ 6310i και το είχα πάει τις προάλλες σε ένα Nokia club της περιοχής μου για να μου κάνουν αναβάθμιση το software. Πιο συγκεκριμένα είχα την 5.22 και θα μου περνούσαν την 5.50 αν δε κάνω λάθος. Αφού το άφησα λοιπόν εκεί ένα ολόκληρο πρωινό πάω το μεσημέρι να το πάρω και τσεκάρω την έκδοση του λογισμικού και βλέπω ξανά το 5.22 Και τους λέω "Μα είναι η παλιά έκδοση γιατί δε γράφει την καινούρια?" και μου απαντούν ότι δε μπορεί να φανεί και ότι είναι εσωτερική αναβάθμιση του 5.22 και ερωτώ τώρα εγώ... Γιατί έχω την εντύπωση ότι με δουλέυουν οι τύποι? Δε θα πρεπε να φαινόταν η καινούρια έκδοση από τη στιγμή που το αναβαθμίσανε?
greekbytes
WebDev Moderator

Μέλος από: 15 Νοε 2002
Βοηθήματα: 5
Templates: 2

Περιοχή: Αθήνα
flickr 
ΜήνυμαΣτις: 01 Ιουν 2003 03:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

παράθεση:
δε μπορεί να φανεί και ότι είναι εσωτερική αναβάθμιση του 5.22

Ki emena ipopto mou akougetai auto! skopeuo na pao ki ego gia anavathmisi sto diko mou giati vgazei ta noumera ston katalogo alla nt'allon!

Μέλος από: 11 Νοε 2002
Βοηθήματα: 33
Templates: 1

Περιοχή: Thessaloniki Observation Center
View users profile Send email to user
blog portfolio sync twitter del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 01 Ιουν 2003 03:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

kanonika eprepe na sti emfanisei.. mallon vromia pextike...

Μέλος από: 15 Μαη 2003
Περιοχή: Astral Plane
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 08:48    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

den ksero an epitrepete na dinoume url gia ala forum ala kala tha kaneis na rothseis sto unwired.gr kathos ekeiyparxoun atoma pou asxolounte apoklistika me to thema ton kiniton.

kai tati akoma.... kaneis gia antalagh java midlets gia 7210 - 7250??
alxk

Μέλος από: 25 Μαη 2003
Περιοχή: Αθήνα | Βούλα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 17:10    Θέμα: ανταλλαγη ... Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

funkydarkness ανέφερε:

kaneis gia antalagh java midlets gia 7210 - 7250??

μεσα...
YTC

Μέλος από: 12 Μαη 2003
Περιοχή: Brussels / Athens
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 17:48    Θέμα: eksasthnimeni donisi... Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Den ksero an mporei na shetistei me anavathmisi logismikou, alla ithela na rotiso: ginetai tipota oste na ftiaksei i donisi enos kinitou?Sigekrimena eho ena 3310 polon hronon einai alithia, pou eno genika leitourgei mia hara, kai eno eho allaksei kai mia fora tin mpataria, i donisi sinehos eksasthenei..mipos kserete an ginetai kati gia afto se kapio service, kai an ginetai tha kostize oso na paro allo kinito??

Personal site online again!

latest work: MC Nme website
alxk

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 20:51    Θέμα: Re: eksasthnimeni donisi... Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

YTC ανέφερε:
mipos kserete an ginetai kati gia afto se kapio service, kai an ginetai tha kostize oso na paro allo kinito??

φιλε με τα λεφτα για το service
και ολη την ταλαιπωρια που θα περασεις(στο service της club nokia...) ToolTimes at work

σου συνηστω να παρεις καποιο καινουργιο μοντελο και γιατι οχι ενχρωμο ,με MMS και java μια που εχουν πεσει πολλη οι τιμες τους
(οπως το 3510i κ.α.)
Cha0s
SysAdmin

Μέλος από: 28 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 2

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 20:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Loipon ontas asxetos apo kinita thelo na rotiso kati.

Exo kai ego to 6310i kai ayto me tin anabathmisi me ebale se idees!

1. Katarxin pos mporo na do ti ekdosi software exo ?
2. Me to na kano anabathmisi ti kerdizo ?
3. Plironeis gia tin anabathmisi i einai free apo tin Nokia ?
4. To kinito (poli kakos..) to exo anoixei na to kathariso giati enas m***kas servitoros erikse olo ton kafe pano . Tha mou kanoun tin anabathmisi an pao i tha mou arxisoun tis istories giati ta bariemai ayta.
5. Poso tha kratisei oli i ipothesi giati to xreiazomai to kinito ?

Μέλος από: 09 Μαρ 2003
Βοηθήματα: 3
Νέα: 71

Περιοχή: Agrrrrrrrrrr...... γάβ γάβ!!
flickr 
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 21:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

1. πατάς *#0000#
2. αναβάθμηση συνήθως κάνεις άν παρουσιάζει προβλήματα , άν δουλεύει καλα μην το πειράζεις.
3. Αν πας στο nokia club με 2 πατάτες στην μύτη όπως στην φώτο όλα δωρεάν :ΡΡΡΡ

5. άν σου κάνουν μούφα αναβάθμηση όπως του πατριώτη μου του nick 1sec είναι αρκετό
alxk

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 21:10    Θέμα: 6310i... Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Cha0s ανέφερε:

1. Katarxin pos mporo na do ti ekdosi software exo ?
2. Me to na kano anabathmisi ti kerdizo ?
3. Plironeis gia tin anabathmisi i einai free apo tin Nokia ?
4. To kinito (poli kakos..) to exo anoixei na to kathariso giati enas m***kas servitoros erikse olo ton kafe pano . Tha mou kanoun tin anabathmisi an pao i tha mou arxisoun tis istories giati ta bariemai ayta.
5. Poso tha kratisei oli i ipothesi giati to xreiazomai to kinito ?

1.*#0000# Βλεπετε την έκδοση του software ,και για πληροφοριές σχετικα με το software του κινητού*#92702689#
2. Ουσιαστικα τιποτα σε αυτο το κινητο...
3. Οχι απο οτι ξερω...
4. Εξαρτατε πως το εχεις ανοιξει!!! ToolTimes at work
5. Αστο καλυτερα...
Cha0s
SysAdmin

Μέλος από: 28 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 2

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιουν 2003 21:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Gia to oti den tha kerdiso tpt einai sigouro ? Giati genikos troei kati kolimata ores ores (apo tis arxes pou to pira...).

To anoigma egine me katabidi kanonika poli prosektika.
To prob einia oti fenetai oti anoixtike (gratzounistikan oi bides )

Apoti katalava genikos kala einai etsi opos einai... as min mpleko adika me tin "Alpha Copy" (emplexe i sister kai eida ti perase )

Thanks pantos

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 23 Ιαν 2017 16:47 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites