freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Tο forum των Ντελιβεράδων είναι πραγματικότητα

Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Web Design και Usability » Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [6 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: forum Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
grkostis

Μέλος από: 10 Μαη 2002
Περιοχή: Glyfada city
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 28 Απρ 2009 15:06    Θέμα: Tο forum των Ντελιβεράδων είναι πραγματικότητα Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ο λόγος της δημιουργίας αυτής της σελίδας και του forum είναι
να φτιάξουμε ένα σημείο συζήτησης και συνάντησης όλων των
εργαζομένων σε επαγγέλματα που έχουν σχέση με την παράδοση
εμπορευμάτων και αγαθών στους πολίτες αυτής της χώρας

Ένα σημείο επαφής και συναναστροφής όπου θα μπορούμε να
επικοινωνούμε και να περνάμε τις ελεύθερες ώρες μας

Εδώ θα μπορούμε να ψάχνουμε για εργασία από άλλους φιλους
και από εδώ να προσφέρουν οι επαγγελματίες θέσεις εργασίας

Μην διστάσετε να έρθετε μαζί μας σε επαφή εάν θέλετε να
διαφημίσετε τα προϊόντα σας η να προσφέρετε εργασία

www.deliverades.com
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
View users profile Visit posters website
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 28 Απρ 2009 15:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Mεταφέρθηκε...

Honorary Member

Μέλος από: 20 Μαρ 2003
Νέα: 1

Περιοχή: Athens - Pyrgos
View users profile Send email to user Visit posters website
blog 
ΜήνυμαΣτις: 29 Απρ 2009 10:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δεν είναι καθόλου κακό σαν ιδέα, αλλά για να προσελκύσεις κόσμο εκτός από το forum πιστεύω ότι καλό θα ήταν να έχεις μια αρχική σελίδα όπου θα δημοσιεύεις διάφορα σχετικά θέματα από τον χώρο σε στιλ άρθρων, και από κάτω θα σερβίρεις τα θέματα του forum.
Όπως το freestuff δηλαδή!
Κατά τα άλλα, εύχομαι καλή επιτυχία!

Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 29 Απρ 2009 18:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μακαρι να πιασει αλλα δυσκολα καθως εδω και 10 μηνες που ειχα κανει το ιδιο εδω http://greek-deliveries.net/ δεν καταφερε σχεδον τιποτα !!!

grkostis

Μέλος από: 10 Μαη 2002
Περιοχή: Glyfada city
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Μαη 2009 17:58    Θέμα: Ξεκίνησε η συνεργασία μας με το http://www.thelosouvlakia.gr
Περιγραφή θέματος: Εκσυγχρόνιση του κλάδου μας σε συνεργασία με όλα τα μέλη του!
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ένα από τα οράματα του theloSouvlakia.gr είναι να ‘αγκαλιάσει’ όλα τα μέλη του συγκεκριμένου χώρου, να τα φέρνει σε επαφή και αν είναι δυνατόν να βοηθάει και να επιλύει προβλήματα της αγοράς.

Ένα από τα πιο ζωντανά κομμάτια της συγκεκριμένης αγοράς είναι αυτό των υπαλλήλων delivery, που στην ουσία αποτελούν τον συνδετικό κρίκο κάθε ψητοπωλείου με τους πελάτες του. Πρόσφατα είχαμε μια πρώτη επικοινωνία με το http://www.deliverades.com/, το forum επικοινωνίας του συγκεκριμένου κλάδου, και είμαστε σίγουροι ότι θα την αναπτύξουμε ώστε να αλληλοβοηθούμε.

Η επικοινωνία μας ευχόμαστε να γίνει το έναυσμα για την ανταλλαγή απόψεων για την περαιτέρω εκσυγχρόνηση συνολικά της αγοράς αλλά και από μεριάς μας, βοήθεια στα προβλήματα του συγκεκριμένου κλάδου όπως π.χ στην εύρεση εργασίας.
pom

Μέλος από: 29 Ιουλ 2008

View users profile Visit posters website
blog portfolio 
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιαν 2010 00:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το ξέρω ότι είναι παλιό το θέμα , αλλά εδώ στην ξενιτιά που κάθομαι έπεσε το μάτι μου πάνω και ήθελα να δηλώσω ότι πεθύμησα ένα καταραμένο σουβλάκι.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [6 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Web Design και Usability » Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Linux-Team Forum 12 Dark-Avenger 14 Ιουν 2014 12:24
Alice_Cooper Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Forum Totalfitness 0 lefta4klik 19 Φεβ 2014 12:44
lefta4klik Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Νεο gaming forum 2 shooterg 04 Φεβ 2013 23:31
shooterg Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
forum μέσα στο news machine 4 JohnMorf 29 Ιουλ 2012 13:57
JohnMorf Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 23 Ιουλ 2014 01:18 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites