Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Μάθετε τα πάντα για τα παιχνίδια στρατηγικής

Εδώ μπορείτε να παρουσιάσετε την σελίδα σας. Να γνωρίζετε όμως ότι κάθε δημόσια προβολή φέρνει και τις αντίστοιχες κρίσεις και γνώμες. Αν θέλετε την λεπτομερή γνώμη μας για την σελίδα σας τοποθετήστε ένα θέμα εδώ...

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
wargamer
Επικοινωνία:

Μάθετε τα πάντα για τα παιχνίδια στρατηγικής

Δημοσίευση από wargamer » 23 Ιούλ 2009 13:25

Εδώ και 5 χρόνια περίπου έχω φτιάξει και διατηρώ την ιστοσελίδα www.wargamer.gr με θέμα τα παιχνίδια στρατηγικής, τον μοντελισμό και την στρατιωτική ιστορία. Είναι μια πύλη ενημέρωσης γύρω από τα παιχνίδια στρατηγικής με μινιατούρες (κυρίως), η μοναδική ιστοσελίδα αυτού του είδους στην Ελλάδα.
Ο σχεδιασμός είναι κάπως "απλός" όπως θα διαπιστώσετε μερικοί αλλά έχω δώσει μεγελύτερο βάρος στα κείμενα παρά στα γραφικά. Στο προσεχή μέλλον σίγουρα θα υπάρχει ένα γενικό σουλούπωμα γιατί έχει μεγαλώσει πολύ ο όγκος των πληροφοριών.
Περιμένω τα σχόλια σας.... :-?

Φιλικά Θανάσης

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σας παρουσιάζω την σελίδα μου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες