freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Google AdSense - Ηλεκτρονικες Πληρωμες

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 7 [103 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: googleadsense Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
free3yourmind
Honorary Member

Μέλος από: 29 Μαη 2008
Περιοχή: Minsk, Belarus
View users profile Visit posters website
flickr 
ΜήνυμαΣτις: 19 Σεπ 2009 20:23    Θέμα: Google AdSense - Ηλεκτρονικες Πληρωμες Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Η Google δοκιμαζει και για τους Ελληνες χρηστες το συστημα Ηλεκτρονικης Μεταφορας Χρηματων. Η διαδικασια βρισκεται ακομα σε δοκιμασιτκη φαση και θα ισχυει μονο για λογαριασμους που εχουν αλλαξει το νομισμα σε Ευρω. Το θεωρω παρα πολυ καλο βημα και θα γλιτωσουμε την μικρη ταλαιπωρια που ειχαμε με τις επιταγες και το περιμενε, για μενα ηρθε την καταληλη στιγμη γιατι σε λιγες μερες φευγω στο εξωτερικο και δεν θα μπορουσα να εξαργυρωνω την επιταγη τους επομενους μηνες

Παραθετω το email:

Χαίρετε από την Ομάδα Google AdSense

Θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε ότι αυτή τη περίοδο δοκιμάζουμε την έναρξη
λειτουργίας της Ηλεκτρονικής Μεταφοράς Χρημάτων (ΗΜΧ) ως επιλογή πληρωμής για την
Ελλάδα. Αυτή η επιλογή είναι μόνο διαθέσιμη για τους εκδότες που έχουν ανανεώσει το
νόμισμα των αναφορών τους σε ευρώ. Προκειμένου να συγκεντρώσουμε περισσότερες
πληροφορίες προσφέρουμε την επιλογή αυτή σε περιορισμένο αριθμό εκδοτών. Ως
σημαντικός συνεργάτης μας θα θέλαμε να σας καλέσουμε να συμμετάσχετε στη δοκιμαστική
αυτή έναρξη λειτουργίας της HMX.

Η συμμετοχή σας στην HMX είναι απλή. Για να μάθετε περισσότερα κάντε κλικ στο
https://www.google.com/adsense/suppo...y?answer=15920 . Εάν δε μπορείτε
να δείτε την επιλογή ΗΜΧ στο λογαριασμό σας αυτό σημαίνει ότι έχει συμπληρωθεί ο
μέγιστος αριθμός των εκδοτών για αυτή τη δοκιμαστική έναρξη λειτουργίας. Σε αυτή τη
περίπτωση μην ανησυχείτε - θα προσφέρουμε την ΗΜΧ σύντομα σε όλους τους εκδότες μας,
απλά επισκεφθείτε το σύνδεσμο αργότερα.

Παρακαλούμε σημειώστε ότι υπάρχουν πολλά πλεονεκτήματα στη χρήση της ΗΜΧ. Για
παράδειγμα, αντί να περιμένετε για τις επιταγές να φτάσουν μέσω ταχυδρομείου και να
τις εισπράξετε μέσω του λογαριασμού σας, τα κέρδη σας θα καταθέτονται απευθείας στο
τραπεζικό σας λογαριασμό.

Καθώς δε θα δεχόμαστε αιτήσεις για ακύρωση επιταγών προκειμένου να λάβετε την ίδια
πληρωμή μέσω HMX, σας συμβουλεύουμε να παρακρατήσετε τις πληρωμές σας αυτό το μήνα.
Όταν ο λογαριασμός σας ΗΜΧ επαληθευτεί, μπορείτε να αναιρέσετε τη παρακράτηση και να
λάβετε τις μελλοντικές σας πληρωμές μέσω ΗΜΧ. Κάντε κλικ στο
https://www.google.com/adsense/suppo...y?answer=15926 εάν θέλετε να
παρακρατήσετε τις πληρωμές σας στην ενδιάμεση περίοδο.

Για περισσότερες πληροφοριές σχετικά με την ΗΜΧ, παρακαλούμε απευθυνθείτε στο
ενημερωτικό υλικό στη συνέχεια. Εάν έχετε επιπλέον ερωτήσεις σχετικά με θέματα
πληρωμών, παρακαλούμε επισκεφθείτε το Κέντρο Βοήθειας
http://www.google.com/adsense_help .

Μετά Τιμής,

Google Ireland Ltd.
Gordon House
Barrow Street
Dublin 4
Ireland

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 477
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2009 12:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

πολύ καλή εξέλιξη, το "Προσθήκη νέου τραπεζικού λογαριασμού " το περιμέναμε πολύ καιρό τώρα!

fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2009 14:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

αυτο μαλιστα ειναι καλο νεο !
ετσι κατευθειαν τα χρηματα στον λογαριασμο και οχι περαδωθε με επιταγες και αλλα κολπα με valer !!!

Honorary Member

Μέλος από: 22 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ελλάδα
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2009 15:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βέβαια η Eurobank κρατάει ενάμιση ευρώ για απευθείας κατάθεση ενώ από επιταγή δεν κρατούσε τίποτα...

Αν ξέρετε και καμία τράπεζα που δεν κρατάει ενημερώστε με...

fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2009 15:41    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

εγω ειχα ανοιξει λογαριασμο στην City απλα μου τα κρατουσε μεσα 2 εργασιμες και χωρις προμηθεια !

Honorary Member

Μέλος από: 08 Σεπ 2004

Περιοχή: Κρυα Βρυση
deviantART facebook twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2009 15:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

εγω στοιχημα που παιζω και βαζω τα λεφτα απευθειας στο λογαριασμο στην ΑΤΕ κραταει 3ευρω συν οτι κανει 3 μερες περιπου

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ::ΠΡΟΣΦOΡΕΣ ΕΩΣ 90%
::ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ::
zeppos

Μέλος από: 26 Μαρ 2006
Περιοχή: Kyklades
ΜήνυμαΣτις: 22 Σεπ 2009 19:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

H City δεν κρατάει χρήμα αλλά τα βάζει μέσα σε 2 μέρες.

Με τα έξοδα αποστολής της επιταγής τι θα γίνει; Θα τα "κόψει";

Μέλος από: 29 Μαη 2008
Περιοχή: Minsk, Belarus
flickr 
ΜήνυμαΣτις: 29 Οκτ 2009 22:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

η πρωτη ηλεκτρονικη πληρωμη που ελαβα γι'αυτο το μηνα εκτελεστηκε αμεσα..στον λογαριασμο του adsense φαινεται οτι η πληρωμη εγινε στις 27/10 και στον λογαριασμο της τραπεζας τα χρηματα ηταν διαθεσιμα στις 29/10 ( 28η οκτωβριου οι τραπεζες ηταν κλειστες).

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr
maniman

Μέλος από: 18 Σεπ 2006

ΜήνυμαΣτις: 30 Οκτ 2009 15:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Προσπάθησα και εγώ να εκμεταλλευτώ την Ηλεκτρονικης Μεταφορας Χρημάτων και να μην τρέχω στην τράπεζα κάθε μήνα αλλά για κάποιο λόγο μου βγάζει λάθος :
"Πανομοιότυπα στοιχεία λογαριασμού. Έχετε ήδη καταχωρήσει αυτόν το λογαριασμό."
Σήμερα που το εψαξα περισσότερο βρήκα οτι ειναι known issue για όποιους αντιμετωπίζουν το ιδιο θέμα:
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=92365&ctx=sibling

Τελικά εγώ πέφτω σε όλα τα bugs της Google γιατί είχα και εξακολουθώ να έχω πρόβλημα και με το ADwords (πάλι με known issue).

Τελικά δεν με πάει αυτή η εταιρία.

Μέλος από: 17 Νοε 2003
Βοηθήματα: 68
Νέα: 7
Templates: 3
Scripts: 3

Περιοχή: Womans' Brain
blog deviantART flickr myspace facebook linkedin 
hi5 sync twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 30 Οκτ 2009 16:41    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

blackhumor ανέφερε:
Βέβαια η Eurobank κρατάει ενάμιση ευρώ για απευθείας κατάθεση ενώ από επιταγή δεν κρατούσε τίποτα...

Αν ξέρετε και καμία τράπεζα που δεν κρατάει ενημερώστε με...

Ποία είναι τα ΑΚΡΙΒΗ στοιχεία που πρέπει να συμπληρωθούν στη EUROBANK; Νομίζω το όνομα τραπέζης δεν είναι ακριβώς eurobank αλλά κάτι άλλο, όπως και στο paypal?

Μέλος από: 30 Αυγ 2008

Περιοχή: Thessaloniki
ΜήνυμαΣτις: 30 Οκτ 2009 18:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

EFG Eurobank Ergasias SA

Μέλος από: 30 Αυγ 2008

Περιοχή: Thessaloniki
ΜήνυμαΣτις: 30 Οκτ 2009 18:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

maniman ανέφερε:
Προσπάθησα και εγώ να εκμεταλλευτώ την Ηλεκτρονικης Μεταφορας Χρημάτων και να μην τρέχω στην τράπεζα κάθε μήνα αλλά για κάποιο λόγο μου βγάζει λάθος :
Σήμερα που το εψαξα περισσότερο βρήκα οτι ειναι known issue για όποιους αντιμετωπίζουν το ιδιο θέμα:

Τελικά εγώ πέφτω σε όλα τα bugs της Google γιατί είχα και εξακολουθώ να έχω πρόβλημα και με το ADwords (πάλι με known issue).

Τι έγινε τελικά;
Και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα και δεν βλέπω κάποια λύση.

Μέλος από: 18 Σεπ 2006

ΜήνυμαΣτις: 30 Οκτ 2009 19:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

1host ανέφερε:
maniman ανέφερε:

Τι έγινε τελικά;
Και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα και δεν βλέπω κάποια λύση.

Οπως θα δεις και στο post της google λενε οτι καποια στιγμη θα δώσουν λύση. Το πότε κανεις δεν το ξερει. Απο εμπειρια σου λέω να το ξεχάσεις για λίγο καιρό και δοκιμασε σε κανα μηνα πάλι. Στο support forum ειναι παρα πολύς κόσμος που εχει το ιδιο πρόβλημα εδώ και πολλούς μήνες και λύση δεν υπάρχει.

Μέλος από: 25 Μαη 2002

ΜήνυμαΣτις: 31 Οκτ 2009 11:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

παιδιά,

πάω να περάσω έναν λογαριασμό και λέει:

Ψευδώνυμο λογαριασμού:

IBAN:

BIC:

το IBAN το καταλαβαίνω, τα άλλα δύο τι είναι?

επίσης ποιά τράπεζα δεν κρατάει προμήθειες, βρήκαμε?

SEM Moderator

Μέλος από: 03 Ιουν 2008
Νέα: 4

Περιοχή: Athens,Greece
blog linkedin twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 31 Οκτ 2009 12:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ψευδώνυμο λογαριασμου: Πως θα ονομάσεις τον λογαριασμό για να τον θυμάσαι... ΑΝ θες

BIC: Το Swift code της τράπεζας... Πάρε τους ένα τηλέφωνο για να σου το πουν.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 7 [103 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Αποκλεισμός λογαριασμού από Adsense 31 life 07 Δεκ 2016 22:24
frying pal Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Redirect σε Virus Page (Google AdSense - Android smartphones) 9 vassilism 18 Ιουλ 2016 22:36
seeder Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Εχει αλλάξει ο τρόπος πίστωσης των κερδων Adsense? 4 fiskilis 19 Ιουν 2016 13:13
fiskilis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Σχετικά με το Google Adsense και άλλες εταιρίες 1 man1987 25 Φεβ 2016 16:45
formes Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Google adsense 8 philos 27 Ιαν 2016 23:54
historicalface Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 09 Δεκ 2016 09:40 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites