freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

WebWorldExpo 2009-έκθεση για τον μαγικό κόσμο του Internet..

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 4 από 5 [64 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: internet Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
vassilism

Μέλος από: 17 Μαρ 2007
Βοηθήματα: 7
Templates: 1
Scripts: 4

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 26 Οκτ 2009 19:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ρε παιδιά η κοπέλα με το μολύβι ποια είναι? Δεν την πρόσεξα στην έκθεση
More και από μένα...

1.jpg
 Description:
 Filesize:  249.32 KB
 Viewed:  159 Time(s)

1.jpg

2.jpg
 Description:
 Filesize:  202.61 KB
 Viewed:  165 Time(s)

2.jpg

3.jpg
 Description:
 Filesize:  229.66 KB
 Viewed:  171 Time(s)

3.jpg

Μέλος από: 16 Νοε 2005
Βοηθήματα: 9
Νέα: 3

Περιοχή: Στα αλατορυχεία της Ζουαζιλάνδης...
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Οκτ 2009 19:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κωλόφατσες!!!

Μέλος από: 28 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 2
Νέα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Οκτ 2009 19:41    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

χαχαχαχα

ΓΑΜΩ τα παιδιά είμαστε Στουφ!

Βασίλη το Σάββατο ήρθε για λίγο η Έλενα.
Η φωτό με το μολύβι είναι από την Κυριακή

Μέλος από: 16 Νοε 2005
Βοηθήματα: 9
Νέα: 3

Περιοχή: Στα αλατορυχεία της Ζουαζιλάνδης...
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Οκτ 2009 19:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Άσε βλέπω τι έχασα και ξενερώνω...

Πρέπει να έρθω να πάμε για κάνα meeting...

Indefix... Να φέρεις και την "μολυβοθήκη" σου μαζί...

ΜήνυμαΣτις: 26 Οκτ 2009 19:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μπράβο φωτογένεια η Έλενα

Μέλος από: 06 Σεπ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Οκτ 2009 22:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

GeoStuff ανέφερε:

Indefix... Να φέρεις και την "μολυβοθήκη" σου μαζί...

Θα την φέρει ή θα την κρατήσει για εκείνον;

Ο μορφονιός δίπλα στον cordis ποιός είναι;

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...
cdhyper
Literature Moderator

Μέλος από: 23 Ιουν 2001
Βοηθήματα: 4
Νέα: 4

Περιοχή: Φωτονερόπετρα
ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 00:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ήρθε και ο Stallman στο περίπτερο 20 χρόνια νεότερος;

Last edited by cdhyper on 27 Οκτ 2009 00:46, edited 1 time in total
cdhyper
Literature Moderator

Μέλος από: 23 Ιουν 2001
Βοηθήματα: 4
Νέα: 4

Περιοχή: Φωτονερόπετρα
ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 00:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Α sorry o Rapid είναι

iNDEFiX
Honorary Member

Μέλος από: 20 Δεκ 2002
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: κλειστή λόγω έργων
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 02:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ουφ καλησπέρα και από μένα Μόλις τελειώσαμε με τα μαζέματα και ήθελα να γράψω μερικά πραγματάκια:

Καταρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω προσωπικά όλα τα παιδιά της Datahost που εκτός από την φοβερή υποστήριξη και την απίστευτη ομαδικότητα που έδειξαν όλες αυτές τις μέρες, ήταν η ψυχή του περιπτέρου και την καταπληκτικής δουλειάς που έγινε στην έκθεση. Ήταν όλοι τρομεροί και χωρίς αυτούς δεν θα ήταν τίποτα τόσο καλό και ξεχωριστό.

Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλοι μας το freestuff και όσους μας επισκέφθηκαν, την υποστήριξη που μας έδειξαν με την συμμετοχή τους , τα πολύ καλά σχόλια τους αλλά και την όμορφη παρέα!

Πέρα από ένα μεγάλο «ευχαριστώ» οφείλουμε να δώσουμε σε όλους μια ευκαιρία να γνωρίσετε τις νέες μας υπηρεσίες μέσα από ένα μικρό διαγωνισμό που θα ανακοινωθεί αύριο και θα περιλαμβάνει την κλήρωση δωρεάν συνδρομών φιλοξενίας.

Μπορείτε να επισκεφθείτε το νέο site μας στο www.datahost.gr όπου θα βρείτε όλες τις νέες υπηρεσίες μας αλλά και τα τελευταία project του 2009.

Σας ευχαριστούμε πολύ και πάλι, πιστεύουμε ότι θα σας δούμε το 2010 και στην DTE όπου θα υπάρχει περισσότερο υλικό, νέα αλλά και εκπλήξεις!

ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 02:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Α! Και να μην ξεχάσω και την καταπληκτική ομάδα της IPHost & την Eurid με τους οποίους περάσαμε πολύ όμορφα και είχαμε μια αμοιβαία βοήθεια στην διάρκεια της έκθεσης. Ηταν τιμή μας που είμασταν μαζί τους και μάλιστα γείτονες όπως θα δείτε στις φωτογραφίες!

PS: Η προσφορά "internet με το κιλό" στο χαρτάκι πάνω στην οθόνη ήταν δική τους ιδέα! χαχαχαχα Καλό ε!

ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 03:41    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Sheena ανέφερε:
Ο μορφονιός δίπλα στον cordis ποιός είναι;

Εμένα λες

Μέλος από: 05 Απρ 2003
Νέα: 2

Περιοχή: Πειραιάς
View users profile
portfolio facebook twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 09:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

cdhyper ανέφερε:
Α sorry o Rapid είναι

Διακρίνω μια ομοιότητα ομολογώ !!!

Cha0s
SysAdmin

Μέλος από: 28 Ιουλ 2001
Νέα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 09:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

χαχαχα Παναγιώτη έγραψες!!!

Μέλος από: 10 Οκτ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 13:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πάντος πέρα απο την πλάκα, άλλα περίμενα να δώ και άλλα είδα..
Δεν θα επεκταθώ σε αύτα που ήθελα να δώ....
Λοιπόν, ξεκίνησα πρώι πρώι (κατά τις 2) μαζι με τον απαραίτητο εξοπλισμό (τσεκούρια σχοινιά, γαλότσες, κτλ) και το standart HANGOVER από την προηγούμενη βραδιά μπαίνω στο αμάξι, περνάω ποτάμια, χαραδρες , μπλόκα απο μπάτσους που κάποιους ψάχνανε με στη βροχή (βλεπε νόμιμους πλέον κουκουλοφόρους) και ΦΤΑΝΩ.
Λέω από μέσα μου, για να δούμε τι θα δούμε...
Είχα κάπου στις 50 ερωτήσεις ετοιμες στο μυαλό μου, οι οποίες περιμένανε απάντηση..
Μπαίνω, προχωράω και ξαφνικα είχα φτάσει στο τέλος τις έκθεσης χωρίς καποιος να με σταματήσει στο διάβα μου για να με ενημερώσει. ΚΑΝΕΙΣ. Γυρνάω ξανά Αρχίζω να κοιτάω διάφορα flyers και συμπαιρένω ότι έχω ξενερώσει.Πέρασα απο όλα τα περίπτερα (δεν ήταν και πολλά) και άρχισα τις ερωτήσεις μου.Πείρα καποιες απαντήσεις που ήθελα αλλα σε καμια περίπτωση αυτό που είδα δεν ηταν έκθεση που θα προωθήση,θα ενημερώσει,θα διαφημήσει και θα βοηθήσει με καίριες απαντήσεις.
Ε, λοιπόν αυτο που είδα ήταν ένα Κυριακάτικο χαλαρό παρτυ που σημμετείχαν φίλοι-εχθροί που τα λέγανε καθώς και κάποιοι φίλοι-επισκέπτες.. Εγώ ας πούμε ενας άνθρωπος που τον ενδιαφέρει ΠΑΡΑΠΟΛΥ το θέμα του e-marketing, τις διαφήμησης του ΣΕΟ, τις προώθησης,του design,τις δημιουργίας (γενικά) της τεχνολογίας και των πωλήσεων στο web και το μέλλον που υπάρχει σε αύτο. Ε ΞΕΝΕΡΩΣΑ..

ΥΓ: Παρακαλώ πείτε και εσείς τι γνώμη σας και Παρακαλώ αν θέλετε Βομβαρδιστε με, με νέο υπάρχει σχετικά με αυτα που με ενδιαφερουν εμένα και πολλος αλλους (σε ελληνικη γλώσσα αν γίνεται)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
iNDEFiX
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 27 Οκτ 2009 14:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα,

έχεις απόλυτο δίκιο, δυστυχώς στις εκθέσεις δεν μπορείς πολλές φορές να κρατήσεις ένα συγκεκριμένο επίπεδο επικοινωνίας αυστηρής ή χαλαρής - έντονης ή υποτονικής γιατί εξαρτάται πολύ και από τον κόσμο που εκείνη την στιγμή σε απασχολεί.

Η αλήθεια είναι ότι την Κυριακή η διάθεση ήταν λίγο πιο χαλαρή, είχαν έρθει και αρκετοί φίλοι-συνεργάτες με αποτέλεσμα να ήμασταν λίγο πιο "χίμα" ας πούμε, τουλάχιστον στο δικό μας περίπτερο. Σόρρυ από πλευράς μας που δεν μπόρεσες να ικανοποιήσεις τις απαντήσεις σου, σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το έχω πάθει και εγώ πάρα πολλές φορές σε άλλες εκθέσεις ως επισκέπτης. Ήταν κάτι που το συζητήσαμε με τα παιδιά και πιστεύω πως θα είμαστε καλύτερα προετοιμασμένοι την επόμενη φορά.

Μία απορία έχω μόνο, μίλησες με κάποιον και δεν σε εξυπηρέτησε? Γιατί από όσο θυμάμαι μιλούσαμε με τις ώρες με όλους τους επισκέπτες. Έτσι από περιέργια ρωτάω βασικά

και thanks για τα σχόλια! Καλό είναι να ακούμε και τα αρνητικά ώστε να βελτιωνόμαστε.

Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Internet of Things Hackathon #iothack 18-19 Μαρτίου, 2016 1 cordis 12 Μαρ 2016 22:02
ailouros Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
O Internet Explorer δεν πεθαίνει αλλά ο Spartan είναι εδώ! 1 cordis 09 Ιαν 2015 19:32
alou Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 05 Δεκ 2016 06:26 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites