Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Neos logariasmos

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: Super-Moderators, WebDev Moderators

Απάντηση
nikolakis_gr

Neos logariasmos

Δημοσίευση από nikolakis_gr » 11 Ιαν 2010 02:50

Γεια σας...

Έχω ένα domain της μορφής www.******.gr και το έχω κάνει να πηγαίνει αυτόματα σε ένα Blog στο blogspot.com. Το blog μου έχει αρκετές επίσκεψης την ημέρα και γιαυτο τον λόγο θα ήθελα να βάλω το πρόγραμμα της google adsense. Το ερώτημα μου είναι το εξής, μπορώ να ανοίξω λογαριασμό χωρίς να έχω Αμερικανικό ΑΦΜ? Το ρωτάω αυτό για τι στους όρους έλεγε όταν τα μηχανήματα του HOSTING είναι στο εξωτερικό και συγκεκριμένα στην Αμερική τότε θέλει ΑΦΜ αμερικάνικο. Το hosting είναι στην Αμερική λόγο blogspot. Εγώ μπορώ να ανοίξω λογαριασμό με τα στοιχεία μου χωρίς να έχω πρόβλημα? Έχει κανείς ανοίξει λογαριασμό στην google έχοντας σαν βάση site πάνω στο blogspot??

Θέλω να διευκρινίσω πως είμαι ένας απλός φοιτητής και δεν έχω δελτία παροχής υπηρεσιών, ή παραστατικά. Δεν ξέρω πως λειτουργεί το πρόγραμμα.

Σας ευχαριστώ…

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Neos logariasmos

Δημοσίευση από fiskilis » 11 Ιαν 2010 16:32

κανε κανονικα την εναρξη λογαριασμου και δεν θα εχεις κανενα προβλημα !

δεν ειναι απρετητος ο αμερικανικος αφμ για να εχεις adsense !

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες