Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Resident evil 5

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MegasmorF
Honorary Member
Επικοινωνία:

Resident evil 5

Δημοσίευση από MegasmorF » 23 Ιαν 2010 01:16

Ρε παιδιά έχει κανείς ιδέα τι κάνει το resident evil 5 με τα saves κάνει saves η όχι γιατί έπαιξα 2-3 ωρες μετά πήγα να ξαναπαίξω και δεν βρήκα πουθενά το παιχνίδι μου.
Πες μου τη λέξη σ αγαπώ σε σένα να πιστέψω...και γω μια ολοκληρη ζωή μπορώ να καταστρεψω...

Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Resident evil 5

Δημοσίευση από Zizo » 23 Ιαν 2010 01:42

Μιλάμε για γνήσιο, ε?

Κάπου είχε πάρει το μάτι μου για κάτι τέτοιο...
και αν θυμάμαι καλά συμβαίνει στα σπασμένα...

Edit:
Τελικά δεν έχει να κάνει με σπασμένο...
Έχω και γω games για windows και απλά σου βγάζει ένα παράθυρο για να κάνεις ένα profile στο οποίο μπορείς να κάνεις save. Μαυτόν τον τρόπο μπορείς να κάνεις load το game σου σε όποιο pc είσαι αρκεί να κάνεις log in στο προφίλ σου...

Άρα κάνε ένα προφίλ, προφανώς θα σου ζητήσει να βάλεις το γνήσιο product key αλλά όποιος θέλει μπορεί να αφού πατήσει create a new profile να διαλέξει create an offline profile.
Αυτό δεν σου ζητάει κωδικό και σου αφήνει να κάνεις προφίλ το οποίο αποθηκεύετε στο pc σου μόνο

παρόλα αυτά έχω δει πολλά άτομα να μην βγάζουν άκρη, υπάρχει περίπτωση να είναι bug ή και γω δεν ξέρω τι. πάντως σε όσα παιχνίδια με windows live έχω παίξει μαυτόν τον τρόπο κατάφερα να κάνω save
Εικόνα
What you waiting for?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες