Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

validation errors

Joomla! forum. Joomla! Questions and Answers.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
harisg7

validation errors

Δημοσίευση από harisg7 » 25 Φεβ 2010 01:22

Γνωρίζει κάποιος να με κατατοπίσει για validation errors; Μια σελίδα που έφτιαξα έχει πολύ πράγμα απ' ότι είδα και δεν ξέρω πολλά πράγματα για να τα διορθώσω.

Πιο συγκεκριμένα, το πρώτο που θέλω να κάνω είναι να φτιάξω όλα τα & στο μενού μου σε & Αν και δοκίμασα να κάνω τις διορθώσεις όπου χρειαζόταν και φαινομενικά ήταν όλα ok, τελικά ανακάλυψα ότι το & εμφανιζόταν στο sitemap. Μήπως κάπου χάνω κάτι;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

validation errors

Δημοσίευση από Basilakis » 25 Φεβ 2010 19:45

harisg7 έγραψε:Γνωρίζει κάποιος να με κατατοπίσει για validation errors; Μια σελίδα που έφτιαξα έχει πολύ πράγμα απ' ότι είδα και δεν ξέρω πολλά πράγματα για να τα διορθώσω.
.
και πως το έφτιαξες εάν δεν ξέρεις πως να το διορθώσεις; :hammer: :hammer: :hammer: :roll: :roll: :roll: :roll:

harisg7

validation errors

Δημοσίευση από harisg7 » 25 Φεβ 2010 21:18

Συμβαίνουν κι αυτά φίλε μου. Κανείς δεν τα ξέρει όλα, αλλιώς κανείς δεν θα ρωτούσε τίποτα.
Αν το καλοσκεφτείς, θα δεις ότι κι εσύ κάθε μέρα μαθαίνεις καινούρια πράγματα και προσθέτεις όλο και περισσότερες γνώσεις και εμπειρία σε ό,τι ασχολείσαι.

Τέλοσπάντων, γνωρίζει κάποιος για το θέμα με το &;

Άβαταρ μέλους
vtripolitakis
Επικοινωνία:

validation errors

Δημοσίευση από vtripolitakis » 28 Φεβ 2010 15:14

harisg7 έγραψε:Γνωρίζει κάποιος να με κατατοπίσει για validation errors; Μια σελίδα που έφτιαξα έχει πολύ πράγμα απ' ότι είδα και δεν ξέρω πολλά πράγματα για να τα διορθώσω.

Πιο συγκεκριμένα, το πρώτο που θέλω να κάνω είναι να φτιάξω όλα τα & στο μενού μου σε & Αν και δοκίμασα να κάνω τις διορθώσεις όπου χρειαζόταν και φαινομενικά ήταν όλα ok, τελικά ανακάλυψα ότι το & εμφανιζόταν στο sitemap. Μήπως κάπου χάνω κάτι;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
αν το sitemap component που χρησιμοποιείς δεν βγάζει valid κώδικα καλύτερα να το σουτάρεις και να βάλεις κάποιο πιο σοβαρό.

Ποιό χρησιμοποιείς αν δεν γίνομαι αδιάκριτος;

harisg7

validation errors

Δημοσίευση από harisg7 » 05 Μαρ 2010 22:41

Tο xmap χρησιμοποιώ που είναι πολύ καλό κατά τα άλλα.. Αλλά παρατήρησα και το εξής: Το & των μενού το βγάζει και στα αποτελέσματα της αναζήτησης!!! Άρα δεν είναι μόνο το sitemap το πρόβλημα.. Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία; Από τη βάση έχω κάνει τις διορθώσεις...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Joomla! γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες