freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

River Party και Festival

Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Μουσική
Moderators:  Super-Moderators, greekbytes
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [1 Μήνυμα]      Bookmarks Tags: partyfestivalriver Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
fefeli

Μέλος από: 26 Μαρ 2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2003 04:06    Θέμα: River Party και Festival Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μια και φετος ειναι η μόνη χρονιά που δε θα μπορέσω να πάω, και ως γνωστόν ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται, σας αναφέρω τα διάφορα φεστιβάλ που μπορείτε να παρακολουθείσετε πραγματοποιώντας εναλλακτικές διακοπές. Προσωπικά έχω υπέροχες αναμνήσεις. Όσοι θέλετε κάτι διαφορετικό λοιπόν, μαζέψτε την παρέα σας, ενα αντίσκοινο και sleeping bang και τρέξτε να ζήσετε΄μια μοναδική εμπειρία σε camp νέων

river party στο Νεστοριο Καστοριάς
Η αρχή όλων. Απο εδώ ξεκίνησε η μόδα των river party στη χώρα μας. Προς το παρόν δεν βρήκα το φετινό προγραμμα.
Επειδή πολλά έχουν συμβεί να αναφέρω ότι ελέγχονται όλοι οι κατασκηνωτές πριν την είσοδο τους στο χώρο του camp απο τά σκυλάκια της δίωξης ναρκωτικών, απο τα οποία δεν ξέφυγε ούτε καν μέλος γνωστού συγκροτήματος και παραλίγο να ακυρωθεί συναυλία σε προηγούμενη χρονιά
http://www.riverparty.gr/

9η ΣYNANTHΣH NEΩN - APΔAΣ 2003 στις Καστανιές Έβρου από 22 ως 27 Ιουλίου.
Motivo 4, De Facto, Raining Pleasure,Mπλε, Δυτικές Συνοικίες, Magic de Spell,Θανάσης Γκαϊφύλλιας,Hip Hop Jam, Graffiti, Brake Dance Show,Mίκρο, Θεοδοσία Tσάτσου, FFC,Mιχάλης Xατζηγιάννης, Bαγγέλης Γερμανός,Παντελής Θαλασσινός, Nίκος Παπάζογλου,Bασίλης Kαζούλης, Πυξ - Λαξ κ.α.
Παράλληλα πέρνουν μέρος διαφορα μικρότερα συγκροτήματα απο τη Θράκη και πραγματοποιούνται διάφορες πολιτιστικές εκδηλώσεις. Το πλήρες πρόγραμμα συνήθως υπάρχει στο site www.ardas.gr το οποίο φέτος δεν είδα να λειτουργεί. Προσωπικά πιστεύω πως τις προηγούμενες χρονιές είχε πολύ περισσότερα και καλύτερα συγροτήματα, ενώ φέτος περισσότερες είναι οι διάφορες πολιτιστικές εκδηλώσεις. Και εδώ επίσης υπάρχει κάποιος έλεγχος για ναρκωτικά, όχι τόσο αυστηρός όσο στο Νεστόριο, όμως ρε παιδιά κρίμα είναι να πάτε διακοπές και να τη βγάλετε σε κάποιο αστυνομικό τμήμα. Πέρσι γίναν αρκετές συλλήψεις και δυστυχώς υπήρξε ακόμα και θάνατος λίγα μέτρα απο τη σκηνή μου και τις σκηνές των διοργανωτών.

11-20 IOYΛIOY 2003 οι ΓΙΟΡΤΕΣ της ΓΗΣ στη ΒΛΑΣΤΗ Κοζάνης

Ένα ethnic festival με πληθώρα καλλιτεχνών.

Samothraki dance festival - 28 Αυγούστου ως 3 Σεπτεμβρίου
Περισσότεροι απο 50 καταξιωμένοι djs απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
Το κόστος του εισιτιρίου αυτή την εποχή ειναι 135 εως οτου ανοίξουν οι πόρτες του φεστιβάλ στις 27 Αυγούστου. Οι υπεύθυνοι της παραγωγής θα διαθέσουν περίπου 7000 εισίτηρια εκ των οποίων όσα περισέψουν θα
πωλούνται στην είσοδο με τιμή 165 ευρώ.
www.samothrakidancefestival.com

19-20 ΙΟΥΛΙΟΥ 2003, RastaVibe Festival" το μεγαλύτερο reggae event στο διεθνές Κάμπινγκ Ασπροβάλτας
MAX ROMEO (ja)
DENNIS ALCAPONE (ja)
RASTAWORKS TEAM (bel)
SOULFIRE (gr)
GLOBAL VIBES (gr)
MAD PROFESSOR & the ROBOTIKS (uk)
MISTY IN ROOTS (uk)
UNITED SOUND SYSTEM (nl)
DE TRACES (gr)
ONE DROP (gr)
τιμη εισόδου για το διήμερο 60€
τηλ. 2310822192 mob. 6974744604

Χύμα Στο Κύμα από τις 17 έως τις 20 Ιουλίου στην παραλία της Κεραμωτής
Βασίλης Παπακωνσταντίνου, Pop Stars, Αλκίνοος Ιωαννίδης, Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, Νίκος Παπάζογλου, Μιχάλης Χατζηγιάννης, Μπλε, Δυτικές Συνοικίες, Νατάσσα Θεοδωρίδου, Δημήτρης Σταρόβας, Κίτρινα Ποδήλατα, Blues Wire

Αυτά βρήκα προς το παρόν, επίσης ξέρω για κάποια άλλα στους Τοξότες Ξάνθης και στη Λίμνη Πλαστήρα για τα οποία όμως δεν έχω πληροφορίες.
Έχω πάει αρκετές φορές στον Αρδα και στο Νεστόριο και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το φεστιβάλ της Σαμοθράκης. Απο προσωπική πείρα προτείνω σε όσους τύχει να πανε στον Αρδα ή στην Κεραμωτη να προμηθευτούν ισχυρά αντικουνουπικά χεχεχεχε.

Προσθέστε και τις δικές σας πληροφορίες για όποια φεστιβαλ γνωρίζετε

Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [1 Μήνυμα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Μουσική
Τώρα είναι 16 Ιαν 2017 19:11 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites