Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Password Generator σε Joomla.

Joomla! forum. Joomla! Questions and Answers.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
ibizakias

Δημοσίευση από ibizakias » 06 Μάιος 2010 11:09

Καλημέρα σας. Θέλω να δημιουργήσω μία ιστοσελίδα στην οποία κάποια τμήματά της δεν θα είναι ορατά από όλους τους χρήστες. Δεν θέλω όμως απλά κάποιος να κάνει δημιουργία λογαριασμού για να έχει πρόσβαση σε αυτά τα τμήματα. Θέλω να έχω ένα password generator από το οποίο θα κάνω generate κωδικούς και θα τους δίνω στους πελάτες μου και μόνο έτσι θα μπορούν να έχουν πρόσβαση. Επίσης θα ήθελα σε αυτούς του κωδικούς να μπορώ να δώσω συγκεκριμένη χρονική διάρκεια π.χ. 1 μήνα. Μέχρι τώρα έχω βρει αυτό το οποίο το έχω εγκαταστήσει αλλά δεν μπορώ να το δουλέψω σωστά. Ξέρει κανείς κάτι για όλο αυτό;

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Giannis78
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giannis78 » 06 Μάιος 2010 11:19

WebHosting Services
http://www.intechs.gr

ibizakias

Δημοσίευση από ibizakias » 07 Μάιος 2010 09:27

Ναι το είχα δει και αυτό και τώρα το δοκίμασα κιόλλας. Δεν είναι ακριβώς αυτό που είχα στο μυαλό μου αλλά προσωρινά μέχρι να βρεθεί κάτι καλύτερο την κάνει την δουλειά του! Ευχαριστώ για την απάντησή σου!
Εικόνα

kostas-theod

Δημοσίευση από kostas-theod » 08 Μάιος 2010 08:58

Υπάρχει τρόπος ο κωδικός να πηγαινει με SMS στον χρήστη ?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Joomla! γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες