freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Ξέρει κανείς ποιό είναι αυτό το font;

Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Multimedia - επεξεργασία εικόνας, video & ήχου » επεξεργασία εικόνας, video & ήχου - γενικά
Moderators:  Graphics Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [11 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: font Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
xarisss

Μέλος από: 06 Σεπ 2002
Περιοχή: Volos
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαη 2010 22:15    Θέμα: Ξέρει κανείς ποιό είναι αυτό το font; Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Στην εικόνα που ακολουθεί, μήπως ξέρετε ποιό είναι το font του Balthassar;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Honorary Member

Μέλος από: 07 Απρ 2005
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: ./Root
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 13:24    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αυτή φίλε μου πρέπει να είναι κάποια Celtic

ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 13:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν είδα κάποια celtic που να της μοιάζει.

+1 για τον Καββαδία στην υπογραφή.

ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 19:02    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τελικά η γραμματοσειρά είναι η Auriol LTStd. Ξέρει μήπως κανείς πού μπορώ να τη βρω;

Μέλος από: 09 Ιαν 2010

View users profile
blog 
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 19:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

είναι επι πληρωμή

http://www.linotype.com/70/auriol-family.html

ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 20:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ξέρεις μήπως αν μπορώ να βρω free καμία που να της μοιάζει;

Μέλος από: 09 Ιαν 2010

View users profile
blog 
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 22:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μπορείς να ψάξεις στο dafont.com . Δεν έχω κάποια στο μυαλό μου τώρα αλλα με λίγο ψάξιμο κάτι θα βρείς

Μέλος από: 07 Μαη 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 22:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δεν ειναι λογικη αυτη. εαν οι free ηταν τις προκοπης ο κοσμος θα εδινε λεφτα για να τις αγορασει. Η δικη μου συμβουλη ειναι να φερθεις σαν επαγγελματιας:

διατηρησε το επιπεδο υψηλα. αγορασε την γραμματοσειρα και μετακυλησε το κοστος στον πελατη. Παντοται ετσι γινεται. η πρωτη υλη δεν χαριζεται ποτε και πουθενα. εχεις δει κανα BAR να λεει: οχι μην παρεις το καλο ουσκι ασε να σου βαλω την μπομπα καλυτερα.

Εαν τους μαθεις στα τζαμπα στο τελος θα τους πληρωνεις και απο πανω. Ασε που κανεις δεν θα σε παρει ποτε στα σοβαρα με τσαμπε δουλεις και οσο για το τι ονομα θα κανεις; μαντευε
Basilakis
PHP Moderator

Μέλος από: 17 Νοε 2003
Βοηθήματα: 68
Νέα: 7
Templates: 3
Scripts: 3

Περιοχή: Womans' Brain
View users profile Send email to user Visit posters website
blog deviantART flickr myspace facebook linkedin 
hi5 sync twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 22:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

και 28ε δεν είναι καν κόστος για να μεταφέρεις την τιμή στο project, παρόλα αυτά συμφωνώ με τον pagou

Μέλος από: 07 Μαη 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 22:57    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

28ε !!!!!

νομιζα οτι μιλαμε για κανα 300. καλα που εχουμε φτασει;

Συγνωμη φιλε μου αλλα εαν εχεις χασει πανω απο μια ωρα για να βρεις μια γραμματοσειρα των 28 τοτε τι να σου πω.

Πληροφοριακα, η ωρα ενος ελευθερου επαγγελματια, του κοστιζει σε παγια εξοδα 9 και αν θελει να ζησει καπως αξιοπρεπως τοτε την χρεωνει 35ε, χωρις αυτο να σημαινει οτι θα γινει πλουσιος. ακριβα θεωρειται στα 85-100 χωρις να ειναι κατι σπανιο. το αντιθετο μαλιστα. (ρωτα τους υδραυλικους να σου πουν)

Last edited by pagou on 17 Μαη 2010 11:56, edited 1 time in total
fafos
Script Master

Μέλος από: 30 Νοε 2004
Βοηθήματα: 17
Scripts: 6

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαη 2010 23:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

nomizo oti h Auriol LT einai free dioti thn exo se ena pc mou.. den exo agorasei pote fonts opote thn exo katevasei apo free directory..
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [11 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Multimedia - επεξεργασία εικόνας, video & ήχου » επεξεργασία εικόνας, video & ήχου - γενικά
Τώρα είναι 11 Δεκ 2016 02:17 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites