Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Απευθείας πληρωμή Adsense;;;

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: Super-Moderators, WebDev Moderators

Απάντηση
Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 18 Μάιος 2010 00:18

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα να έχετε!!!!

Λοιπόν από προχτές έχω συμπληρώσει 74 ευρώ στο Adsense και όλο ανεβαίνει! Ααα είναι η πρώτη μου πληρωμή από Google Adsense.
Το ερωτημά μου είναι ότι τώρα σε εμένα, σε πόσο καιρό θα έρθει η επιταγή ;;;
Και χρειάζεται να πατήσω κάποιο κουμπί ή απευθείας μόλις συμπληρωθούν τα χρήματα ετοιμάζουν διαδικασίες για να μου στείλουν την επιταγή;
Ελπίζω να έγινα κατανοητός.... :D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 18 Μάιος 2010 02:10

αν εχεις ολοκληρωσει ολα τα βηματα και εχεις λαβει το Pin πληρωμης τοτε 25 - 27 ημερες μετα το τελος του μηνα βγαινει η επιταγη και την παραλαμβανεις μετα απο 5-9 ημερες

αν εχεις δωσει εντολη καταθεσης σε τραπεζα τα βλεπεις 25-28 ημερες απο το τελος του μηνα που εχεις τα αναλογα κερδη

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 18 Μάιος 2010 14:25

fiskilis έγραψε:αν εχεις ολοκληρωσει ολα τα βηματα και εχεις λαβει το Pin πληρωμης τοτε 25 - 27 ημερες μετα το τελος του μηνα βγαινει η επιταγη και την παραλαμβανεις μετα απο 5-9 ημερες

αν εχεις δωσει εντολη καταθεσης σε τραπεζα τα βλεπεις 25-28 ημερες απο το τελος του μηνα που εχεις τα αναλογα κερδη
Το PIN το έχω βάλει εδώ και καιρό.. οπότε αρχές Ιουνίου να περιμένω την επιταγή;;;
Το ποσό αφού έχει ξεπεράσει τα 70 ευρώ και συνεχίζει να μαζεύει, πως μπορώ να μάθω πόσα ευρώ θα είναι η επιταγή που θα μου έρθει;;;
:P
Εικόνα

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 18 Μάιος 2010 23:58

fiskilis έγραψε:θα ειναι το ποσο που εχεις συμπληρωσει τον προηγουμενο της πληρωμης μηνα
ωραία, οπότε δεν χρειάζεται να κινήσω καμία διαδικασία, ούτε να πατήσω κάποιο κουμπί, παρά μόνο να μου έρθει η επιταγή στις αρχές Ιουνίου... σωστά;;;
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου! :)
Εικόνα

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 19 Μάιος 2010 03:25

fiskilis έγραψε:αρχες ιουνιου θα λαβεις τα κερδη του Απριλιου
μάλιστα, σε ευχαριστώ. :)
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”