freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Κλοπη περιεχομενου ιστοσελιδας σε joomla

Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Joomla! » Joomla! γενικά
Moderators:  PHP Moderators, Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [19 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: joomlaιστοσελίδαςκλοπη Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
ΑποστολέαςΜήνυμα
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 24 Μαη 2010 11:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

προσπαθησες να ερθεις σε επαφη με τον αντιγραφεα?

αλλιως με 10 ευρω μηνυση στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος

Μέλος από: 22 Δεκ 2009

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 24 Μαη 2010 14:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

αλλα δικοιγοροι και τετοια ποσα θα πανε? μπορει να μου κοστισουν παρα πολλα και δεν θα ηθελα να μπλεκω με τετοια. αλλα αν δεν συμμορφοθουν τι να κανω? δεν εχω διαβασει και καπου να εχει ξανασυμβει καποιου κατι τοσο καραμπινατο...
DGeorge
Honorary Member

Μέλος από: 13 Σεπ 2007
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Καλλιθέα Γενικώς
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 24 Μαη 2010 14:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Η γνωστή "Τσεκουράτη" αντιμετώπιση του fiskilis
Να πω ότι έχει άδικο, ή ότι τα παραλέει; Μάλλον όχι!!! ...Και λίγα λέει!
Να σου πω εγώ κι άλλα:
Αν από τη "δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος" αντιμετωπίσεις κανένα Δημόσιο Υπάλληλο του τύπου: "Κι ενοχλείτε κύριε τη Δίωξη, για τέτοια Περίπτωση;", θα σου πω τι μπορείς να απαντήσεις ανετότατα: "Πήρα να ενημερώσω τη Δίωξη ότι είμαι Θύμα Απάτης. Επίσης -επειδή όλοι γνωρίζουμε ότι η Συνδιάλεξή μας καταγράφεται- ενημερώνω τη Δίωξη, ότι προκειμένου να σώσω την Περιουσία 'Site' μου, θα βάλω άγριο χέρι στο Site του Απατεώνα. Από redirect σε πιπεράτα Sites, μέχρι επιδρομή συνταγμάτων Ιών και θυγατέρων. Πρόκειται να κάνουν Party οι Ιοί στο Site του κύριέ μου, προκειμένου να σώσω το δικό μου. Κι όλα αυτά θα γίνουν εν γνώσει της Δίωξης! "
Με κάποια παρόμοια απάντηση, σε Δημόσιο Υπάλληλο του "100", έφερα το περιπολικό σπίτι μου σε 5 λεπτά.
Αρκεί μερικές φορές να γνωρίζεις, ότι έχεις και κάποια αδιαφιλονίκητα δικαιώματα, και να τα διεκδικείς δείχνοντας ότι -απλώς- τα γνωρίζεις!
Καλά ξεμπερδέματα Another pint of beer Another pint of beer
chrisalinho ανέφερε:
αλλα δικοιγοροι και τετοια ποσα θα πανε? μπορει να μου κοστισουν παρα πολλα και δεν θα ηθελα να μπλεκω με τετοια. αλλα αν δεν συμμορφοθουν τι να κανω? δεν εχω διαβασει και καπου να εχει ξανασυμβει καποιου κατι τοσο καραμπινατο...
Κατ'αρχήν -φαντάζομαι- ότι αν διαπιστωθεί Ηλεκτρονικό Έγκλημα, η Δίωξη γι'αυτό υφίσταται... Για να δρα Αυτεπάγγελτα!!! Μάλλον θα πρέπει να κινήσει διαδικασία εναντίον του Λεβεντονιού με Εισαγγελείς κλπ κλπ.
Αν η Οργανωμένη Πολιτεία δεν κάνει τίποτα, έχεις πάντα την κουβέντα, που σου γράφω πιο πάνω!
Τους λες, ούτε λίγο - ούτε πολύ: Θα αυτοδικήσω, εν Πλήρει Γνώσει σας, προκειμένου να αμυνθώ! Κι εκεί είναι που σφίγγουν οι (Π)όλοι.... Κι ο Βόρειος κι ο Νότιος

Μέλος από: 22 Δεκ 2009

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 28 Μαη 2010 10:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εντάξει παιδια ο Κυριος την κατλεβασε την σελίδα αφού τον ιδοποιήσαμε με την αιτιολογία ότι το έκανε για διπλοματική σε ένα ιεκ της Νικαιας. Τωρα διπλοματική με joomla πρωτη φορά το ακούω.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [19 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Joomla! » Joomla! γενικά

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
e-shop σε joomla 4 dimitrismaritakis 29 Οκτ 2016 17:13
dimitrismaritakis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΓΙΑ Joomla! 3.5.1 0 miniatoura 22 Σεπ 2016 11:23
miniatoura Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Κατάργηση σελίδων από joomla site 2 aguila21 24 Μαη 2016 21:10
aguila21 Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Ερώτηση για ανάπτυξη joomla 5 txc 20 Δεκ 2015 21:16
elpida_fwt Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Ψάχνω άτομο να μεταφέρει host με joomla website 5 Insurer 20 Δεκ 2015 21:08
elpida_fwt Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος