Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Κλοπη περιεχομενου ιστοσελιδας σε joomla

Joomla! forum. Joomla! Questions and Answers.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 24 Μάιος 2010 12:37

προσπαθησες να ερθεις σε επαφη με τον αντιγραφεα?

αλλιως με 10 ευρω μηνυση στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος

chrisalinho
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chrisalinho » 24 Μάιος 2010 15:03

αλλα δικοιγοροι και τετοια ποσα θα πανε? μπορει να μου κοστισουν παρα πολλα και δεν θα ηθελα να μπλεκω με τετοια. αλλα αν δεν συμμορφοθουν τι να κανω? δεν εχω διαβασει και καπου να εχει ξανασυμβει καποιου κατι τοσο καραμπινατο...

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 24 Μάιος 2010 15:12

Η γνωστή "Τσεκουράτη" αντιμετώπιση του fiskilis :D :D
Να πω ότι έχει άδικο, ή ότι τα παραλέει; Μάλλον όχι!!! ...Και λίγα λέει!
Να σου πω εγώ κι άλλα:
Αν από τη "δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος" αντιμετωπίσεις κανένα Δημόσιο Υπάλληλο του τύπου: "Κι ενοχλείτε κύριε τη Δίωξη, για τέτοια Περίπτωση;", θα σου πω τι μπορείς να απαντήσεις ανετότατα: "Πήρα να ενημερώσω τη Δίωξη ότι είμαι Θύμα Απάτης. Επίσης -επειδή όλοι γνωρίζουμε ότι η Συνδιάλεξή μας καταγράφεται- ενημερώνω τη Δίωξη, ότι προκειμένου να σώσω την Περιουσία 'Site' μου, θα βάλω άγριο χέρι στο Site του Απατεώνα. Από redirect σε πιπεράτα Sites, μέχρι επιδρομή συνταγμάτων Ιών και θυγατέρων. Πρόκειται να κάνουν Party οι Ιοί στο Site του κύριέ μου, προκειμένου να σώσω το δικό μου. Κι όλα αυτά θα γίνουν εν γνώσει της Δίωξης! :wink: "
Με κάποια παρόμοια απάντηση, σε Δημόσιο Υπάλληλο του "100", έφερα το περιπολικό σπίτι μου σε 5 λεπτά.
Αρκεί μερικές φορές να γνωρίζεις, ότι έχεις και κάποια αδιαφιλονίκητα δικαιώματα, και να τα διεκδικείς δείχνοντας ότι -απλώς- τα γνωρίζεις! :wink: :wink:
Καλά ξεμπερδέματα :pint: :pint:
chrisalinho έγραψε:αλλα δικοιγοροι και τετοια ποσα θα πανε? μπορει να μου κοστισουν παρα πολλα και δεν θα ηθελα να μπλεκω με τετοια. αλλα αν δεν συμμορφοθουν τι να κανω? δεν εχω διαβασει και καπου να εχει ξανασυμβει καποιου κατι τοσο καραμπινατο...
Κατ'αρχήν -φαντάζομαι- ότι αν διαπιστωθεί Ηλεκτρονικό Έγκλημα, η Δίωξη γι'αυτό υφίσταται... Για να δρα Αυτεπάγγελτα!!! Μάλλον θα πρέπει να κινήσει διαδικασία εναντίον του Λεβεντονιού με Εισαγγελείς κλπ κλπ.
Αν η Οργανωμένη Πολιτεία δεν κάνει τίποτα, έχεις πάντα την κουβέντα, που σου γράφω πιο πάνω!
Τους λες, ούτε λίγο - ούτε πολύ: Θα αυτοδικήσω, εν Πλήρει Γνώσει σας, προκειμένου να αμυνθώ! Κι εκεί είναι που σφίγγουν οι (Π)όλοι.... Κι ο Βόρειος κι ο Νότιος :lol: :lol:
PC-Ponemenos
Εικόνα

chrisalinho
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chrisalinho » 28 Μάιος 2010 11:47

Εντάξει παιδια ο Κυριος την κατλεβασε την σελίδα αφού τον ιδοποιήσαμε με την αιτιολογία ότι το έκανε για διπλοματική σε ένα ιεκ της Νικαιας. Τωρα διπλοματική με joomla πρωτη φορά το ακούω.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Joomla! γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες