Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Μεταφορα επαφων[Back Up] απο τον Υπολογιστη

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LABEROS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από LABEROS » 06 Ιουν 2010 22:05

Καλησπερα.Εχω συγχρονησει ολες τις επαφες μου απο το κινητο στο PC.Για να μην μου γινει καμμια στραβη με τον Υπολογιστη και τις χασω,τι ενεργειες πρεπει να κανω ωστε να παρω ενα αντιγραφο απο το προγραμμα του μειλ που χρησιμοποιω & αν μου συμβει κατι να μπορω με ασφαλεια να κανω την μεταφορα.Χρησιμοποιω κυριο προγραμμα e-Mail, το Microsoft Outlook 2007.Ευχαριστω πολυ.

heav3n

Δημοσίευση από heav3n » 06 Ιουν 2010 22:42

Και εγώ το ίδιο έψαχνα προχθές :D

πήγαινε

File -> Archive...

και βάζεις αυτά που θές....επαφές και calendar πχ. που κάνουν sync στο κινητό

8)

Άβαταρ μέλους
LABEROS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από LABEROS » 07 Ιουν 2010 14:53

Καλημερα.Ας πουμε οτι κανω αυτο που μου γραφεις.Το βαζω αποθηκευση μπροστα στην Οθονη για να δω τι παιζει.Αυτο που αποθηκευτηκε ειναι ενα archive file.Του κανω διπλο κλικ να δω τι εχει[τις επαφες μου θελω να δω βασικα],αλλα μου ζηταει με ποιο προγραμμα να το ανοιξει.Εδω, τι του λεω εγω?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες