Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Συνεργατη-expert joomla

Joomla! forum. Joomla! Questions and Answers.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
kosteo

Συνεργατη-expert joomla

Δημοσίευση από kosteo » 16 Ιουν 2010 03:04

ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΧPERT ΣΕ JOOMLA, BΡΙΣΚΟΜΑΙ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΩΡΩΠΟΣ). ΤΑ ΚΕΡΔΗ 50-50. ΕXΩ ΕΝΑ PROJECT ΣΤΑ ΣΚΑΡΙΑ (ΣΤΥΛ TOΠIKOY ΠΟΡΤΑΛ)ME ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΑ. ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ kosteo28@yahoo.gr

Άβαταρ μέλους
adiaforosgr
Επικοινωνία:

Συνεργατη-expert joomla

Δημοσίευση από adiaforosgr » 16 Ιουν 2010 06:44

Δηλαδή ψάχνεις κάποιον να δουλέψει τσάμπα με την προοπτική ΑΝ στο μέλλον έχει έσοδα να πληρωθεί

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Συνεργατη-expert joomla

Δημοσίευση από aguila21 » 16 Ιουν 2010 10:40

Τι σε παραξενεύει;Δεν είναι ο πρώτος.Ακόμα και μεγάλες εταιρείες σε προσλαμβάνουν ως "συνεργάτη" και πληρώνεσαι με την πώληση.Μέχρι να επιτευχθεί η πώληση δεν παίρνεις ούτε 1€.

kosteo

Συνεργατη-expert joomla

Δημοσίευση από kosteo » 17 Ιουν 2010 00:57

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΡΜΥΝΕΥΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ.ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ 50-50 ΤΑ ΚΕΡΔΗ, ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ. ΚΟΒΩ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ. ΕΧΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ. ΕΧΩ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟ.
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ, ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ..(ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕ ΕΓΚΥΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ). Η ΦΕΡΕΓΓΥΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω. ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙ ΘΑ ΒΟΛΕΥΑΝ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΒΟΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ( ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ, ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΚΑΛΑΜΟΣ, ΩΡΩΠΟΣ Κ.Λ.Π) ΚΑΙ ΔΕΙΥΚΡΙΝΗΖΩ ΠΩΣ ΤΟ TEMPLATE ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩΝΤΑΙ ΤΑ PROJECT ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ETAΙΡΕΙΑ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Joomla! γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες