freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Joomplus.gr | Tο portal του Joomla!

Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Joomla! » Joomla! γενικά
Moderators:  PHP Moderators, Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 4 [54 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: portaljoomla Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 476
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2010 18:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

sibas ανέφερε:
Δυστυχώς έβαλα τα win7

ευτυχώς να λες..

alou
Script Master

Μέλος από: 24 Αυγ 2007

ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 00:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μπράβο και από μένα, μια δουλειά που γίνεται με κέφι φαίνεται, ελπίζω το κέφι και η όρεξη να συνεχίσει να υπάρχει για πολύ καιρό ακόμη!

vassilism ανέφερε:

Σκέψου πως υπάρχει και το joomla.gr που είναι κατά βάση το Ελληνικό forum του joomla που λειτουργεί αρκετά χρόνια και παρ’ όλα αυτά αντιμετωπίζει προβλήματα, να απαντήσει σε ερωτήσεις των χρηστών. Εγώ έχω κάνει 3 ερωτήσεις και δεν έχω πάρει απάντηση γιατί οι ερωτήσεις μου θεωρούνται δύσκολες.
Δεν γράφω άλλα πάνω σε αυτό γιατί θα μπορούσα να γράψω ολόκληρη έκθεση.

Πέρα από οτιδήποτε μπορεί να σκέφτεται κανείς, η υποστήριξη ενός joomla forum θα πρέπει να αφορά κυρίως ανθρώπους που ξεκινάνε / ξεκινήσαν πριν από λίγο να στήσουν την προσωπική τους / της εταιρείας τους κλπ ιστοσελίδα, όχι τα modal box bugs σου (αν θυμάμαι καλά) ή γενικότερα προχωρημένα θέματα που αφορούν ~επαγγελματίες. Κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον. Σόρυ για το οφ τόπικ, καλή τύχη Μανώλη.
airmills

Μέλος από: 23 Οκτ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 01:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

συγχαρητηρια
Ολοι προσπαθουσαν να με πεισουν οτι ξερουν αλλα μονο ασχετοι ηταν τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο.Απο αυτους που επαναλαμβανουν τις λεξες internet,mail, σελιδα και τιποτα αλλο.
Καλη αρχη και εαν καταφερω να ξεστραβοθω θα βοηθησω.Ηδη αγορασα 3 βιβλια και κατεβασα πολλα pdf
vassilism

Μέλος από: 17 Μαρ 2007
Βοηθήματα: 7
Scripts: 4

ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 02:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

alou ανέφερε:
Πέρα από οτιδήποτε μπορεί να σκέφτεται κανείς, η υποστήριξη ενός joomla forum θα πρέπει να αφορά κυρίως ανθρώπους που ξεκινάνε / ξεκινήσαν πριν από λίγο να στήσουν την προσωπική τους / της εταιρείας τους κλπ ιστοσελίδα, όχι τα modal box bugs σου (αν θυμάμαι καλά) ή γενικότερα προχωρημένα θέματα που αφορούν ~επαγγελματίες. Κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον.

Μια χαρά θυμάσαι
Όμως, θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.

Το joomla είναι open source cms. Open source σημαίνει ανοικτός κώδικας.
Η ύπαρξη ενός forum υποστήριξης για joomla, σημαίνει υποστήριξη και στα ποιο βαθιά κιτάπια του. Όχι μόνο απαντήσεις του τύπου πως κάνεις εγκατάσταση ένα module ή μια γλώσσα.

Αυτός ήταν και ο λόγος που πρότεινα στον Μανώλη να μην βάλει forum.
Καλύτερα να επικεντρωθεί και να δουλέψει σε μεγαλύτερο και ουσιαστικό βαθμό τα υπόλοιπα, παρά + ένα forum για joomla που δεν θα μπορεί να ανταπεξέλθει σε «δύσκολες» ερωτήσεις χρηστών, όπως οι δικιές μου

Μέλος από: 25 Ιαν 2004
Βοηθήματα: 66
Νέα: 12

Περιοχή: Wild West
View users profile
deviantART facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 09:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βρέθηκε η λύση. Θα βάλω τον fafo moderator, για να μη σου πω super duper moderator, (όπως προσφέρθηκε) για να απαντάει στα δύσκολα.

Μέλος από: 17 Μαρ 2007
Βοηθήματα: 7
Scripts: 4

ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 11:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

manolism ανέφερε:
Βρέθηκε η λύση. Θα βάλω τον fafo moderator, για να μη σου πω super duper moderator, (όπως προσφέρθηκε) για να απαντάει στα δύσκολα.

κλαπ.. κλαπ... κλαπ..

Μέλος από: 25 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 9
Νέα: 89

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 11:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να του φτιάξεις και ένα topic για ψάρεμα μαζί (μήπως και μάθει να ψαρεύει)
af
Honorary Member

Μέλος από: 06 Ιουλ 2003
Βοηθήματα: 12

Περιοχή: Γλυφάδα
deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 12:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συγχαρητήρια & καλή επιτυχία !!

Πολύ όμορφο & χρήσιμο site
προσωπικά ότι χρειάζομαι αυτην
την περίοδο

-= [ http://kalavrita.ws.gr ]=-
Delimicic

Μέλος από: 28 Οκτ 2008
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Αθηνα - Αμπελοκηποι
View users profile Send email to user Visit posters website
blog facebook hi5 deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 12:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

βάλε και ένα newsletter ντε!

ps. learnjoomla.gr είναι διαθέσιμο

fafos
Script Master

Μέλος από: 30 Νοε 2004
Βοηθήματα: 17
Scripts: 6

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 15:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

manolism ανέφερε:

ooo nai!! tha exo mia typopoihmenh apanthsh: BALE DRUPAL!!!
fafos
Script Master

Μέλος από: 30 Νοε 2004
Βοηθήματα: 17
Scripts: 6

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2010 15:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

dimsis ανέφερε:
Να του φτιάξεις και ένα topic για ψάρεμα μαζί (μήπως και μάθει να ψαρεύει)

xrhsimopoio kati kala plugins tora teleutaia kai se syndyasmo me thn cache ton psarotopon shkono kati 8hria...
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Ιουλ 2010 18:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα προσωπικά μου συγχαρητήρια Μανώλη!

Περίμενα μια τέτοια κίνηση από εσένα, ήμουν σχεδόν σίγουρος!

Καλή επιτυχία!

Μέλος από: 20 Οκτ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Ιουλ 2010 23:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Down?????
cyberfreak
Honorary Member

Μέλος από: 08 Σεπ 2004
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Κρυα Βρυση
View users profile Send email to user Visit posters website
deviantART facebook twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 19 Ιουλ 2010 23:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

οχι ολα οκ..

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ::ΠΡΟΣΦOΡΕΣ ΕΩΣ 90%
::ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ::
Cypriot

Μέλος από: 20 Οκτ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Ιουλ 2010 00:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

τι οκ;;;;;; Μέχρι και τώρα μου βγάζει άσπρη σελίδα!!
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 4 [54 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Joomla! » Joomla! γενικά

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
e-shop σε joomla 4 dimitrismaritakis 29 Οκτ 2016 17:13
dimitrismaritakis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΓΙΑ Joomla! 3.5.1 0 miniatoura 22 Σεπ 2016 11:23
miniatoura Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Κατάργηση σελίδων από joomla site 2 aguila21 24 Μαη 2016 21:10
aguila21 Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Ερώτηση για ανάπτυξη joomla 5 txc 20 Δεκ 2015 21:16
elpida_fwt Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Ψάχνω άτομο να μεταφέρει host με joomla website 5 Insurer 20 Δεκ 2015 21:08
elpida_fwt Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος