Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα ΙΙ

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 14 Ιουν 2010 12:41

ας γνωριστούμε και καλύτερα.. part II

η συνέχεια του θέματος : Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

zefinho10

Δημοσίευση από zefinho10 » 09 Ιούλ 2010 20:27

Γεια σας,σημερα εγινα μελος στο σαιτ,δοξα συ ο θεος βρηκα ενα καλο μεγαλο σαιτ για περνω την ωρα μου..
Ειμαι 18 μολις τελειωσα το σχολειο και περιμενω τις βασεις για να δω σε ποια σχολη θα παω..

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 10 Ιούλ 2010 00:07

zefinho10 έγραψε:Γεια σας,σημερα εγινα μελος στο σαιτ,δοξα συ ο θεος βρηκα ενα καλο μεγαλο σαιτ για περνω την ωρα μου..
Ειμαι 18 μολις τελειωσα το σχολειο και περιμενω τις βασεις για να δω σε ποια σχολη θα παω..
Καλώς ήλθες στην παρέα του Freestuff! Καλή επιτυχία και σου εύχομαι να περάσεις στην σχολή που θέλεις! :)
Εικόνα

zefinho10

Δημοσίευση από zefinho10 » 10 Ιούλ 2010 22:52

Ευχαρισρω πολυ φιλε μου..

Alexk77
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Alexk77 » 13 Ιούλ 2010 19:13

Γεια σας, καλώς σας βρήκα, ειμαι ο Αλεξανδρος ενα νεο μελος στην παρέα του Freestuff το site που μου εχει λυσει πολλες αποριες. Μπραβο σε ολους σας!!! :respect:

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 13 Ιούλ 2010 20:59

Καλώς ήλθες στο Freestuff! :P :D :)
Εικόνα

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 17 Ιούλ 2010 14:59

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ :lol: :D :D

και ενα μεγααααααλω ευχατηστώ για το κάτι :hammer: :kaloe: :kaloe: :kaloe:

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 17 Ιούλ 2010 16:53

NikonaazzPhoto έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ :lol: :D :D

και ενα μεγααααααλω ευχατηστώ για το κάτι :hammer: :kaloe: :kaloe: :kaloe:
Καλησπέρα και σε σένα! Καλό καλοκαίρι να έχεις!!!! :)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
BiLeVeN

Δημοσίευση από BiLeVeN » 29 Ιούλ 2010 13:05

Το ονομα μου ειναι Βασιλης!
Μολις μπηκα στην παρεα σας και ελπιζω να ειμαι ευπροσδεκτος..
Καλως σας βρηκα λοιπον!! :D

Άβαταρ μέλους
stewas
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stewas » 29 Ιούλ 2010 17:57

και εμενα με λενε Βασιλη και παροτι ειναι εδω μεσα καναν χρονο περιπου τωρα αρχισα να δραστηριοποιουμε εδω μεσα... ααα και ειμαι φοιτητης ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Τμημα Ηλεκτρονικων Υπολογιστικων Συστημάτων

Άβαταρ μέλους
mairhcp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mairhcp » 30 Ιούλ 2010 11:48

Ντροπή μου δεν έχω συστηθεί ακόμη. Είμαι η Μαίρη, ετών .. 27 (εντάξει δεν τα κρύβω ακόμη).
Μετά από σπουδές σε μαθηματικά & master σε marketing & computer science, είμαι ακόμη καλά & συνεχίζω :P

ΥΓ: Θέλω επειγόντως διακοπές. Κατά προτίμηση Καραϊβική :p

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 31 Ιούλ 2010 01:32

ErrorWebIS έγραψε:Ντροπή μου δεν έχω συστηθεί ακόμη. Είμαι η Μαίρη, ετών .. 27 (εντάξει δεν τα κρύβω ακόμη).
Μετά από σπουδές σε μαθηματικά & master σε marketing & computer science, είμαι ακόμη καλά & συνεχίζω :P

Καλησπέρα Μαίρη, μικρή είσαι για να κρύψεις, μετά τα 40, θα λες κάθε χρόνο -2 χρόνια. Ξέρω κάποια που είναι κολλημένη στα 40 εδώ και μία δεκαετία... :P
Καλό Σαββατοκύριακο να έχεις.
Και εγώ χρειάζομαι επειγόντως διακοπές... εγώ κατά προτίμηση, κάπου να έχει ωραία μέρη, χωρίς φασαρία και κακό...
πριν λίγες μέρες είχα φωτογραφίες για ένα απίστευτο μέρος της Ελλάδας και πιστεύω ότι είνια ιδανική επιλογή για του χρόνου να πάω... Για τον Αχέροντα αν έχεις ακουστά... ( δες φώτογραφίες στο google θα σου αρέσει το μέρος )
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
stewas
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stewas » 31 Ιούλ 2010 12:15

Spyrostagas έγραψε:
ErrorWebIS έγραψε:Ντροπή μου δεν έχω συστηθεί ακόμη. Είμαι η Μαίρη, ετών .. 27 (εντάξει δεν τα κρύβω ακόμη).

Καλησπέρα Μαίρη, μικρή είσαι για να κρύψεις, μετά τα 40, θα λες κάθε χρόνο -2 χρόνια. Ξέρω κάποια που είναι κολλημένη στα 40 εδώ και μία δεκαετία... :P
Καλό Σαββατοκύριακο να έχεις.
Και εγώ χρειάζομαι επειγόντως διακοπές... εγώ κατά προτίμηση, κάπου να έχει ωραία μέρη, χωρίς φασαρία και κακό...
πριν λίγες μέρες είχα φωτογραφίες για ένα απίστευτο μέρος της Ελλάδας και πιστεύω ότι είνια ιδανική επιλογή για του χρόνου να πάω... Για τον Αχέροντα αν έχεις ακουστά... ( δες φώτογραφίες στο google θα σου αρέσει το μέρος )
Αχέροντα? έλα ρε δίπλα είμαι εγώ. να έρθεις να έρθεις είναι πολύ ωραία. εγώ παω σχεδόν κάθε χρόνο. να τον περπατήσεις ως της πηγές

Άβαταρ μέλους
mairhcp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mairhcp » 31 Ιούλ 2010 12:27

Σε καμιά εβδομάδα που θα κατέβω Λευκάδα, θα περάσω και μία βόλτα από εσάς.. Δίπλα είστε..! :D

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 31 Ιούλ 2010 15:31

Για σας,αν και περάσανε εβδομάδες από την εγγραφη μου είπα και εγώ ας πω και δυο κουβεντούλες, δεν έχω παρουσιαστεί ακόμα ως μέλος......... :lol:
λοιπόν με λένε Διομήδη sam και είμαι από την Αθήνα,δεν εργάζομαι ακόμα είμαι 16,45 ετών και θα ασχοληθώ επαγγελματικά με τον χόρο τις φωτογραφίας! το χόμπι μου είναι το PC λιώσιμο... εδώ και 5-6 χρόνια έχω πάρει μια υπέρ πώρωση για την φωτογραφία και για το κάθε τι που τραβάω με αυτές!μου αρέσει τρελα να πηγαίνω σε διαφορετικά μέρη το καλοκαίρι και να τραβάω ότι δω προστά,μου αρέσει να περνάω άπειρες ώρες στο δωμάτιο μου όπου το έχω ψιλό μετατρέψει σε σκοτεινό θάλαμο και studio!δεν μου αρέσει το ποδόσφαιρο μισό την κοκακόλα και όλα τα fast food!ήρθα k' εγώ εδώ στο forum για να με βοηθήσετε να βοηθήσω αλλα και να μάθω σημαντικά πράγματα που ίσος δεν ξέρω! γενικά στη ζωή μου ειμαι αρκετά δραστήριος και πολύ πολυλογάς!αυτά για μένα... και πιστεύω να είμαι καλοδεχούμενος πάντα και σε όλα(πλακα κάνω) ευχαριστώ και καλός σας βρήκα! 8)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες