freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα ΙΙ

Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Moderators:  Super-Moderators, Stathis
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 7 [100 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
Spyrostagas
Honorary Member

Μέλος από: 04 Νοε 2009
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
View users profile Visit posters website
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 31 Ιουλ 2010 16:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

stewas ανέφερε:
Spyrostagas ανέφερε:
ErrorWebIS ανέφερε:
Ντροπή μου δεν έχω συστηθεί ακόμη. Είμαι η Μαίρη, ετών .. 27 (εντάξει δεν τα κρύβω ακόμη).
Μετά από σπουδές σε μαθηματικά & master σε marketing & computer science, είμαι ακόμη καλά & συνεχίζω

ΥΓ: Θέλω επειγόντως διακοπές. Κατά προτίμηση Καραϊβική

Καλησπέρα Μαίρη, μικρή είσαι για να κρύψεις, μετά τα 40, θα λες κάθε χρόνο -2 χρόνια. Ξέρω κάποια που είναι κολλημένη στα 40 εδώ και μία δεκαετία...
Καλό Σαββατοκύριακο να έχεις.
Και εγώ χρειάζομαι επειγόντως διακοπές... εγώ κατά προτίμηση, κάπου να έχει ωραία μέρη, χωρίς φασαρία και κακό...
πριν λίγες μέρες είχα φωτογραφίες για ένα απίστευτο μέρος της Ελλάδας και πιστεύω ότι είνια ιδανική επιλογή για του χρόνου να πάω... Για τον Αχέροντα αν έχεις ακουστά... ( δες φώτογραφίες στο google θα σου αρέσει το μέρος )

Αχέροντα? έλα ρε δίπλα είμαι εγώ. να έρθεις να έρθεις είναι πολύ ωραία. εγώ παω σχεδόν κάθε χρόνο. να τον περπατήσεις ως της πηγές

Θα έρθω, θα έρθω...
Προς το παρόν θα πάω Εύβοια! ))

ΜήνυμαΣτις: 31 Ιουλ 2010 16:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

NikonaazzPhoto ανέφερε:
Για σας,αν και περάσανε εβδομάδες από την εγγραφη μου είπα και εγώ ας πω και δυο κουβεντούλες, δεν έχω παρουσιαστεί ακόμα ως μέλος.........
λοιπόν με λένε Διομήδη sam και είμαι από την Αθήνα,δεν εργάζομαι ακόμα είμαι 16,45 ετών και θα ασχοληθώ επαγγελματικά με τον χόρο τις φωτογραφίας! το χόμπι μου είναι το PC λιώσιμο... εδώ και 5-6 χρόνια έχω πάρει μια υπέρ πώρωση για την φωτογραφία και για το κάθε τι που τραβάω με αυτές!μου αρέσει τρελα να πηγαίνω σε διαφορετικά μέρη το καλοκαίρι και να τραβάω ότι δω προστά,μου αρέσει να περνάω άπειρες ώρες στο δωμάτιο μου όπου το έχω ψιλό μετατρέψει σε σκοτεινό θάλαμο και studio!δεν μου αρέσει το ποδόσφαιρο μισό την κοκακόλα και όλα τα fast food!ήρθα k' εγώ εδώ στο forum για να με βοηθήσετε να βοηθήσω αλλα και να μάθω σημαντικά πράγματα που ίσος δεν ξέρω! γενικά στη ζωή μου ειμαι αρκετά δραστήριος και πολύ πολυλογάς!αυτά για μένα... και πιστεύω να είμαι καλοδεχούμενος πάντα και σε όλα(πλακα κάνω) ευχαριστώ και καλός σας βρήκα!

Καλώς ήλθες!! Την ίδια ηλικία έχουμε...
Με την φωτογραφία ασχολούμαι και εγώ και με photoshop...
έχεις ανεβάσει στο διαδίκτυο φωτογραφίες σου, για να πάρω μία γεύση;;;

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 31 Ιουλ 2010 22:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

NikonaazzPhoto ανέφερε:
είμαι 16,45 ετών και ...

Spyrostagas ανέφερε:
Καλώς ήλθες!! Την ίδια ηλικία έχουμε...

να παρει!!
μονο εγω ειμαι ο γερος εδω μεσα? (47)

καλως ηρθες στην παρεα μας
αφου σου αρεσει αρχισε να βγαζεις οτι εσυ νομιζεις οτι μπορει να δειξει το στιγμα σου
και ανεβασε τες καπου να τις δουμε και εμεις

Μέλος από: 01 Ιουν 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 03 Αυγ 2010 13:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

fiskilis ανέφερε:
να παρει!!
μονο εγω ειμαι ο γερος εδω μεσα? (47)

Εντάξει fiskilis μην κάνεις έτσι...

Αν σε παρηγορεί μέτρα κι εμένα στους συνομήλικούς σου (45)

Καλησπέρα και απο μένα. Είμαι απο Θεσσαλονίκη Με λένε Πέτρο, (όπως άλλωστε προδίδει και το nickname μου) και ασχολούμαι κι εγώ πολλές ώρες της ημέρας με αυτό το μηχανάκι του διαβόλου που το λένε PC...(xaxaxa)

Όνειρό μου είναι κάποια μέρα να κάνω το επάγγελμα των ονείρων μου (εισοδηματίας)

Θέλω να πιστεύω ότι είμαι ακόμη μικρός και ότι έχω όλον τον καιρό μπροστά μου να τα καταφέρω... Εσείς απλά ευχηθείτε μου... Καλή επιτυχία !!! (χαχαχα)

Τι να κάνουμε... Αν δεν το ρίξουμε και λιγάκι στην πλάκα θα αυτοκτονήσουμε με όλα αυτα που ακούμε και που γίνονται στις μέρες μας...

Καλή δύναμη σε όλους μας το λοιπόν...!!!
Cervicapra

Μέλος από: 11 Οκτ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Οκτ 2010 22:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γεια σας και απο εμένα, πολύ ωραίο το site σας και αρκετά πληροφοριακό δεν ξέρω που να πρωτορωτήσω ! Κάτι που θα κάνω τακτικά
Connor MacLeod
Honorary Member

Μέλος από: 07 Φεβ 2005
Βοηθήματα: 11
Νέα: 16

Περιοχή: Μεσολόγγι έως το 2017
View users profile Send email to user Visit posters website
facebook linkedin twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 11 Οκτ 2010 22:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

παράθεση:
Θέλω να πιστεύω ότι είμαι ακόμη μικρός και ότι έχω όλον τον καιρό μπροστά μου να τα καταφέρω

Εγω στα 26 μου αισθάνομαι ότι δεν εχω να κανω κατι καινουριο στη ζωή μου και νιώθω ήδη γερος..

Χαρας στο κουράγιο σας....

EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 12 Οκτ 2010 14:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ που είμαι 28,1479452... τι να κάνω; Να πάω για γάμο;

Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 490
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 12 Οκτ 2010 20:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

εγώ δε μπορώ να σας καταλάβω ακόμα γιατί είμαι στα 23 μου..

Spyrostagas
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 12 Οκτ 2010 21:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

cordis ανέφερε:
εγώ δε μπορώ να σας καταλάβω ακόμα γιατί είμαι στα 23 μου..

Admin δεν θα λες 23 χρονών, θα λες είτε 18 είτε 11 ετών ( λόγω του freestuff )

Μέλος από: 13 Οκτ 2010
Περιοχή: Νίκαια
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Οκτ 2010 20:26    Θέμα: Χαίρετε! Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σας κι απο εμένα,

Είμαι ο Μενέλαος και είμαι ήδη στα πρώτα ...άντα...

Το freestuff το είχα ξαναπετύχει στο παρελθόν, αλλά αποφάσισα να κάνω register ύστερα από αυτό: Το ημερολόγιο ενός hacker στο linux, που το βρήκα ύστερα από link άλλου forum αλλά περισσότερο μετά απο διάβασμα κάποιων posts του Connor MacLeod. Το παραδέχομαι, έχω γίνει ήδη fan του, ελπίζω να μην παρεξηγηθεί κανένας!

ΜήνυμαΣτις: 14 Οκτ 2010 23:03    Θέμα: Re: Χαίρετε! Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Mene ανέφερε:
Καλησπέρα σας κι απο εμένα,

Είμαι ο Μενέλαος και είμαι ήδη στα πρώτα ...άντα...

Το freestuff το είχα ξαναπετύχει στο παρελθόν, αλλά αποφάσισα να κάνω register ύστερα από αυτό: Το ημερολόγιο ενός hacker στο linux, που το βρήκα ύστερα από link άλλου forum αλλά περισσότερο μετά απο διάβασμα κάποιων posts του Connor MacLeod. Το παραδέχομαι, έχω γίνει ήδη fan του, ελπίζω να μην παρεξηγηθεί κανένας!

Καλώς ήλθες! Ο Connor και άλλα παιδιά από το fs είναι μορφές...

Μέλος από: 27 Οκτ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 03 Νοε 2010 15:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα κι απο μένα! Είμαι η Σοφία και (προς το παρόν) είμαι φοιτήτρια... Λατρεύω τα ταξίδια και όνειρό μου είναι να ταξιδέψω σε όσα περισσοτερα μέρη του κόσμου προλαβαίνω.... ...Όταν ο χρόνος ή τα οικονομικά μου, δε μου επιτρέπουν να κάνω ταξίδια, τότε "ταξιδεύω" μέσω του υπολογιστή μου...Ναι, ναι...κι εγώ internet addict είμαι!
Spyrostagas
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 03 Νοε 2010 23:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

sofaki_g ανέφερε:
Καλησπέρα κι απο μένα! Είμαι η Σοφία και (προς το παρόν) είμαι φοιτήτρια... Λατρεύω τα ταξίδια και όνειρό μου είναι να ταξιδέψω σε όσα περισσοτερα μέρη του κόσμου προλαβαίνω.... ...Όταν ο χρόνος ή τα οικονομικά μου, δε μου επιτρέπουν να κάνω ταξίδια, τότε "ταξιδεύω" μέσω του υπολογιστή μου...Ναι, ναι...κι εγώ internet addict είμαι!

Καλώς ήλθες Σοφία! Όλοι λατρεύουμε τα ταξίδια αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν χρήματα ( ειδικά τώρα! ).
Μακάρι να κερδίσουμε το Τζόκερ!

Μέλος από: 09 Δεκ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 09 Δεκ 2010 13:13    Θέμα: Νέο μέλος Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σε όλους
Με λένε Γιώργο και είμαι από Θεσσαλονίκη
Γράφτηκα σήμερα και ένα έχω να πω για το φόρουμ
είναι από τα καλύτερα που έχω μπει
πραγματικά πολύ καλό

Καλώς σας βρήκα

Μέλος από: 22 Ιαν 2006
Βοηθήματα: 1
Templates: 2

Περιοχή: Αθηνα
ΜήνυμαΣτις: 09 Δεκ 2010 14:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

καλος ορισες Γιωργο !

Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 7 [100 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Τώρα είναι 30 Μαρ 2017 22:32 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites