freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα ΙΙ

Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Moderators:  Super-Moderators, Stathis
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 4 από 7 [100 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
biris

Μέλος από: 21 Νοε 2010

View users profile Visit posters website
blog flickr facebook linkedin twitter friendfeed 
deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 04 Μαρ 2011 16:15    Θέμα: Γιώργος Μπίρης Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

καλησπέρα, είμαι ο Γιώργος απο Αθήνα, Νίκαια. έχω ζήσει 3 χρόνια στην Κρήτη Καλό ε! . εδώ και 10 χρόνια ζω και εργάζομαι στη Βαρκελώνη. τρέχω το affiliate πρόγραμα της Private (adult entertainment) και επίσης έχω μία εταιρεία που ασχολείται με monetizing mobile traffic πάνω στο χώρο του adult.
ευχαριστώ όλα τα παιδιά που ποστάρουν στο φορουμ για να μαθαίνουμε όλοι μας!
Spyrostagas
Honorary Member

Μέλος από: 04 Νοε 2009
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 04 Μαρ 2011 22:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλώς ήλθες Γιώργο να σαι καλά!

Μέλος από: 21 Νοε 2010

blog flickr facebook linkedin twitter friendfeed 
deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 05 Μαρ 2011 17:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Spyrostagas ανέφερε:
Καλώς ήλθες Γιώργο να σαι καλά!

σε ευχαριστώ Σπύρο.
κοίτα σε παρακαλώ το παρακάτω θέμα και πες μου αν ξέρεις κάτι.
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?p=512941#512941
γειά χαρά!
Spyrostagas
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 06 Μαρ 2011 19:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα Γιώργο, δυστυχώς δεν ξέρω κάτι για αυτά, αν και με ενδιαφέρει λίγο.
Θα κοιτάξω όμως και θα σου πω αν βρω κάτι.

Μέλος από: 03 Μαρ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2011 12:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μετά από λίγες μέρες στο φόρουμ να συστηθώ κι εγώ Ονομάζομε Ηρακλής και εργάζομε ως Quality Assurance και device repository manager (wurfl) στην μεγαλύτερη "ελληνική" mobile marketing εταιρεία (μην λέμε ονόματα ). Aσχολούμε ερασιτεχνικά με το blogging όμως βρίσκωντας το freestuff μου μπήκαν διάφορες ιδέες οπόταν δειλά δειλά ασχολούμε τώρα και με το affiliate marketing.

Μέλος από: 13 Σεπ 2007
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Καλλιθέα Γενικώς
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 28 Μαρ 2011 13:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλώς'τον στην παρέα
Φίλε Ηρακλή ελπίζω να σου αρέσει το κλίμα μας, και σου εύχομαι καλά μηνύματα Another pint of beer Another pint of beer
PantherR

Μέλος από: 19 Απρ 2011
Περιοχή: Rhodes Greece
ΜήνυμαΣτις: 20 Απρ 2011 12:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γεια σας και από μένα τώρα με μπερδεύει αυτό το topic
μάλλον έκανα λάθος και έκανα δικό μου ως νέο μέλος οποτε ζητω συγγνώμη
και ας το σβήσει κάποιος administrator.. στο θέμα μας τώρα είμαι ο διονύσης και 37 ετών.. είναι από τα λίγα site που βλέπω ένα θετικό κλίμα και ζεστό σοβαρό αλλα και με χιούμορ όπως και βοηθητικό σε πολλά θέματα ελπίζω να μην κάνω λάθος. βασικά διαβάζω 2 μέρες για να βγάλω ένα τέτοιο συμπέρασμα καλός σας βρήκα λοιπόν σινφορουμιτες και σινφορουμιτισες !! Καλό ε!

ΜήνυμαΣτις: 21 Απρ 2011 01:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλώς όρισες! Πολύ σωστά...

Μέλος από: 09 Ιουν 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 09 Ιουν 2011 15:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα παιδιά, είμαι νέο μέλος και είδα ότι το φόρουμ σας έχει πολύ και ενδιαφέρον περιεχόμενο! Έχω ξαναδιαβάσει άρθρα από εδώ και πιο παλιά από τυχαίες αναζητήσεις στο google.
Είμαι προγραμματιστής Η/Υ και ελπίζω να ανταλλάξω απόψεις και να βοηθήσω/βοηθηθώ όπου χρειαστεί!
DGeorge
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουν 2011 09:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πολύ Καλημέρα σας φίλοι smokers και PantherR
Καλώς ήρθατε κοντά μας Another pint of beer
Εύχομαι να νοιώσετε (και από εμένα) τη ζεστασιά που αισθάνθηκα κι εγώ όταν με καλοδέχτηκαν.
Μακάρι να νοιώσετε κι εσείς αυτό το πολύ όμορφο συναίσθημα συνεισφοράς/δημιουργίας όταν και όποτε βάζετε κάποιαν άποψη (πιθανή λύση) στο πρόβλημα ενός άλλου
Και πού να δείτε, όταν θα βρεθείτε σε πειράγματα, κάπου -σε κάποιο θέμα- στο "Χαλαρά κι Ανάλαφρα"...
Μετά από την ένταση, τη διανοητική προσπάθεια προκειμένου να βρεθεί μια λύση σ'ένα Θέμα... Μετά από την όποια ικανοποίηση, καθώς ανασύρθηκε κάποια λύση από τη σύνθεση διαφόρων ιδεών/προτάσεων....
Μετά από μια αποδοτική, τίμια, έντονη, και -γιατί όχι- κουραστική 'δουλειά', δεν είναι ώρα για μιά e-μπύρα;
Περνάμε στο "Χαλαρά κι Ανάλαφρα", κι ανοίγουμε κάποιο Θέμα που μας εμπνέει.
Κάνουμε λίγη 'αυτοκριτική' να δούμε πόσο ΄μας αγαπάνε ' οι φίλοι μας Freestuffίτες.
Από κει και μετά αρχίζουνε τα όργανα ToolTimes at work
Ξεκινούν τα -Πάντα Καλοπροαίρετα- πειράγματα, αυτά που τονώνουν, κι ενισχύουν τους δεσμούς μεταξύ μας.
Είδα, γνώρισα προσωπικές φιλίες, που -μάλλον- δημιουργήθηκαν εδω-μέσα, στο Freestuff. Έμαθα στην πορεία ότι είναι και αρκετά ισχυρές οι φιλίες αυτές!
Βλέπετε, δημιουργήθηκαν σε χώρο όπου κυριαρχεί η ταυτόχρονη/μαζική προσπάθεια αλληλοβοήθειας, συνεργασίας, και προσφοράς....... Χωρίς την προσμονή για Κανενός Είδους Αντάλλαγμα!
Καλώς ήρθατε Another pint of beer λοιπόν-πάλι κι εσείς σ'αυτόν τον χώρο! Στο Freestuff μας.
Sameda24

Μέλος από: 13 Αυγ 2011
Περιοχή: Αθήνα
ΜήνυμαΣτις: 13 Αυγ 2011 13:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα και από μένα!
Είναι η πρώτη φορά που είμαι μέλος σε Forum.
Ασχολούμαι με την γραφιστική και την σχεδίαση ιστοσελίδων.

Μέλος από: 10 Αυγ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Αυγ 2011 23:44    Θέμα: Γειααα Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Έγινα πρόσφατα μέλος στο site, ευχαριστώ που υπάρχετε , έλαβα ανεκτίμητη βοήθεια με το που ήρθα, καλώς σας βρήκα, συγχαρητήρια για την προσπάθεια, καλό καλοκαίρι & καλές διακοπές σ'όσους δεν έφυγαν & σ'όσους δεν έχουν γυρίσει Φιλιά
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 478
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 15 Αυγ 2011 11:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

καλως ορίσατε!

Fortomas_Charalabos

Μέλος από: 22 Αυγ 2011
Περιοχή: Αθήνα
ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2011 15:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σας! Καλώς σας βρήκα!

Συγχαρητήρια για το φόρουμ σας!
DGeorge
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2011 15:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλωσόρισες κοντά μας
Καλά Θέματα και καλά Μηνύματα Another pint of beer
Μακάρι να βρεις από εμάς τις απαντήσεις σου, κι εμείς δικές μας απαντήσεις από εσένα!
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 4 από 7 [100 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Τώρα είναι 23 Ιαν 2017 04:23 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites