freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα ΙΙ

Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Moderators:  Super-Moderators, Stathis
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 6 από 7 [100 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
DGeorge
Honorary Member

Μέλος από: 13 Σεπ 2007
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Καλλιθέα Γενικώς
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 02 Μαη 2012 07:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βρε (ξανα)καλώσ'την! Καλημέρα και Καλό μήνα
Χάρηκα πολύ, που είσαι καλά, κι εύχομαι νά'σαι καλά κι επαγγελματικά.
Μακάρι να σε βλέπουμε πλέον συχνότερα
gwgw
Honorary Member

Μέλος από: 05 Ιουλ 2005
Περιοχή: Στον κόσμο μου...
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 04 Μαη 2012 12:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να 'σαι καλά DGeorge! Σ' ευχαριστώ!

1city2

Μέλος από: 15 Φεβ 2013

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 15 Φεβ 2013 13:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γεια σας παιδιά. Καλώς ήρθα..

Μέλος από: 07 Οκτ 2008
Βοηθήματα: 5
Scripts: 2

Περιοχή: Corinth
View users profile
portfolio skype 
ΜήνυμαΣτις: 15 Φεβ 2013 14:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλώς τον

ΜήνυμαΣτις: 25 Φεβ 2013 08:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλωσόρισες μαζί μας
paralytic poison

Μέλος από: 14 Απρ 2013
Περιοχή: CyberSpace
View users profile
blog 
ΜήνυμαΣτις: 14 Απρ 2013 07:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γεια σας και απο εμενα!
Φοιτητης πλληροφορικης, στο πρωτο ετος.

Μέλος από: 15 Αυγ 2013
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Αυγ 2013 14:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σε όλους !
Βρήκα εδώ αρκετές χρήσιμες απαντήσεις σχετικά με προβλήματα SEO και μπήκα και εγώ στην παρέα σας μιας και έχω κάποια προβλήματα με την επισκεψιμότητα στο μπλογκ μου τελευταίως.

Μέλος από: 16 Σεπ 2013
Περιοχή: Athens
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Σεπ 2013 15:56    Θέμα: Hello! Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρες! Εγώ είδα φως και μπήκα, που λένε!
Έψαχνα τις αγγελίες και έκανα εγγραφή για να υποβάλλω αίτηση. Δυστυχώς δεν είμαι καμία εξπέρ πληροφορηκάρια με περγαμηνές (όπως φαίνεται να είναι η πλειοψηφία εδώ) αλλά τσεκάρω την κοινότητα και το site και μου αρέσει πολύ!
Με δέχεστε και μένα;
Να μάθουμε τίποτα και μεις για το pc πέρα από τα windows link to windows και τους browser!

Μέλος από: 16 Σεπ 2005

View users profile Visit posters website
blog deviantART facebook linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 16 Σεπ 2013 16:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλώς ήρθατε στην παρέα.
Enigma
Honorary Member

Μέλος από: 06 Δεκ 2002
Βοηθήματα: 7
Νέα: 19

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Σεπ 2013 17:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλώς ήρθες και από μένα!

Όλοι οι καλοί χωράνε εδώ!
Και δεν είναι μόνο για προγραμματιστές εδώ.. μπορείς να μιλήσεις για πολλά και διάφορα!

ΜήνυμαΣτις: 18 Σεπ 2013 08:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ένα θερμό καλωσόρισμα κι από εμένα στα καινούργια παιδιά της παρέας.
Omaira_XIX ανέφερε:
...Με δέχεστε και μένα;...
Enigma ανέφερε:
...Όλοι οι καλοί χωράνε εδώ! ...
Να φανταστείς ότι πήρανε κι εμένα, που είμαι 'κακός'
antrian ανέφερε:
...Βρήκα εδώ αρκετές χρήσιμες απαντήσεις σχετικά με προβλήματα SEO και μπήκα και εγώ στην παρέα σας μιας και έχω κάποια προβλήματα με την επισκεψιμότητα στο μπλογκ μου τελευταίως.
'Μεγάλε' την πάτησες!!
Με κάτι παρόμοιες σκέψεις γράφτηκα κι εγώ, και κοίτα πώς κατάντησα....ToolTimes at work Από την πρώτη μέρα 'χωτός' στην 'παραγωγή'.
1) 'Μέρα-Νύχτα" απαντάω σε μηνύματα, προσωπικά, και posts.
2) Για μεροκάματο μην τα συζητάς... Κανονική σκλαβιά!
3) Ακόμα και πετσέτα απορροφητική -για τον ιδρώτα- πρέπει να φέρεις από το σπίτι!!! Δεν τις παρέχει η Υπηρεσία!Σε περιφρονώ!
4) Εννοείταi, ότι άπαξ και γράφτηκες, δεν έχεις δικαίωμα αποχώρησης.... 'Δια Βίου Μάθηση' στο νταμάρι.

Και για να σοβαρευτούμε λίγο....: Είμαι εδώ κάποια-λίγα χρονάκια. Τους πρήζω κανονικά! Με υπομένουν αγόγγυστα όλον αυτόν τον καιρό. Μάλλον -θα έλεγα- 'εγώ' είμαι αυτός που τους καταπιέζει. Όμως περνάμε πολύ όμορφα, και -όντως- μαθαίνουμε όλοι από όλους.

Ενώ το Freestuff είναι 'Τεχνολογικό' Forum, διαθέτει πολλούς τομείς της -υποτιθέμενης στείρας- Τεχνολογίας. Μπορείς να δημιουργήσεις δουλεύοντας σε επεξεργασία εικόνας/σχεδίου.
Μπορείς να συνθέσεις 'παίζοντας' με κάρτες (υλικό), και εφαρμογές (λογισμικό) Ήχου, ή/και Γραφικών.

Καλά να περάσετε μαζί μας, και καλά Posts σε όλους!Another pint of beerAnother pint of beerAnother pint of beerAnother pint of beer
Enigma
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Σεπ 2013 10:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ είμαι πάντως εδώ για να χαλαρώνω.. να το ξέρετε!!

Δεν τραβάω κανένα ζόρι!!

Και να σας πω ότι ο George είναι ο καλύτερος μου φίλος εδώ! Another pint of beer
Γιατί το πρώτο πράγμα που μου αρέσει σε κάποιον είναι να έχει χιούμορ, και θετική διάθεση!!

ΜήνυμαΣτις: 19 Σεπ 2013 14:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μην τον ακούτε!.... Είτε έχει καταλάβει τι συμβαίνει, και ψεύδεται ασυστόλως, είτε βρίσκεται ακόμα σε περίοδο προσαρμογής (διαφορετική σε κάθε μέλος) και δεν έχει συνειδητοποιήσει ακόμα τι τον περιμένει!!!

Για να περάσεις τη μύηση σε 'Moderator', φημολογείται πως χρειάζεται:
1) ¶ψογη γνώση Ανατολικών Πολεμικών Τεχνών (τουλάχιστον δύο, και χωρίς όπλο)
2) ¶ψογη γνώση χειρισμού Φραγγελίου
3) ¶ψογη γνώση χειρισμού σπάθης
Katana

Optional...

3a) Καλή έως ¶ψογη γνώση χειρισμού Boomerang
δίνει extra bonus βαθμούς για την πρόοδο σε 'Super Moderator'

Για να περάσεις τη μύηση σε 'Super Moderator', φημολογείται έντονα, πως (εκτός των προηγουμένων) χρειάζεται άψογη γνώση χειρισμού σπάθης
Excalibur
(Να το βγάλεις κι απ'την πέτρα!!ToolTimes at workToolTimes at work )

Για να περάσεις στην Αυτοκρατορική Τάξη των Administrators, μυήσαι -Φυσικά- μόνο αν αποδείξεις (πρόσθετα) άριστη γνώση χρήσης
Phaser, και Lightsaber

Κατά τα άλλα ο Enigma είναι χαλαρός!
Δικό του θέμα... Εγώ τι θα μπορούσα να πω;
Εξ'άλλου... Όλα αυτά, όπως είπα και πριν, φημολογούνται!
Enigma
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Σεπ 2013 15:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Χαχαχα..
George χαλάρωσε θα νομίσουν μερικοί ότι υπάρχουν και εδώ λόχοι εφόδου!

Να μου τα έλεγες αυτά πριν 10 χρόνια τότε μπορεί να με έβαζες σε υποψίες..
Αλλά τώρα... πάει έχει περάσει η περίοδος προσαρμογής, και ο παλιός τα ξέρει αυτά!

Εξάλου έχω εμπειρία και από αλλού.. έχω δει πολλές καταστάσεις!
btw υπάρχει και άλλος τρόπος να περάσεις την μύηση!

Τώρα και να με πληρώνει ο boss, όσο δύσκολοι και να είναι οι καιροί ευχαριστώ δεν θα πάρω!
Τώρα πια δεν έχω όρεξη για σκοτούρες.. αρκετά άλλα έχουμε στο κεφάλι μας!

Αλλά εντάξει από τότε που "επέστρεψα" όπως βλέπω μία χαρά ησυχία έχει εδώ!

Οπότε μου κάνει και καλό και στην υγεία το freestuff!

Και άμα χρειαστεί μπορώ να φιου φιου... αδιάφορα!

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Σεπ 2013 15:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ορίστε μετά από τόσα χρόνια άλλαξα και avatar!

Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Τώρα είναι 25 Μαρ 2017 11:45 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites