Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Παράξενο στατιστικό στο Adsense

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
michalis1984

Δημοσίευση από michalis1984 » 24 Ιούλ 2010 12:12

Στις 10 το πρωϊ ώρα Ελλάδος, αλλάζει η μέρα στην AdSense πολιτεία, και τα στατιστικά ξεκινούν για την επόμενη ημερολογιακή ημέρα. Στις 10:45 παρατήρησα το εξής τρομερό στα στατιστικά μου, 0 εμφανίσεις, 1 κλικ, και αξιόλογο κέρδος. Είμαι σίγουρος πως μετά τις 10 εχουν μπεί 5-10 επισκέπτες αφού έχω τη δυνατότητα να βλέπω Live την κίνηση με ένα πολύ απλό php script, όμως στο adsense λέει 0 εμφανίσεις. Τι μπορεί να έχει συμβεί; Πρώτη φορά παρατηρώ κάτι τέτοιο. Επίσης, το κλικ δεν ήταν των 1-2 λεπτών, αλλά είναι απο τα πιο ψηλά για τα δεδομένα της συγκεκριμένης ιστοσελίδας.

Μήπως έχουν κολλήσει τα impressions; Γιατι φυσιολογικά μέχρι τώρα θα είχα αρκετά impressions και απο άλλες ιστοσελίδες, όμως όλα ειναι στο 0 εκτός απο αυτό το 1 κλικ.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
SotK
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SotK » 25 Ιούλ 2010 23:39

Ναι το πιο λογικό είναι αυτό. Όταν ενημερώθηκε πρώτα για τα κλικς και μετά για τα impressions. Δεν χρειάζεται να ανησυχείς, φαντάζομαι μετά θα διορθώθηκε αυτό...

Άβαταρ μέλους
michalis1984

Δημοσίευση από michalis1984 » 26 Ιούλ 2010 00:46

Σωστός είσαι.. καμια ώρα μετά εμφανιστήκαν όλες οι εμφανίσεις ταυτόχρονα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες