Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

2 account σε 1 site

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από cyberfreak » 24 Ιούλ 2010 21:21

σε περιπτωση που εχω μια σελιδα μαζι με εναν φιλο μου και θελουμε ο καθενας να εχει στο κειμενα του το δικο του google ads επιτρεπεται η παμε για ban :D

Άβαταρ μέλους
Cypriot

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από Cypriot » 25 Ιούλ 2010 00:20

δεν το νομίζω...

Άβαταρ μέλους
SotK
Επικοινωνία:

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από SotK » 25 Ιούλ 2010 23:41

επιτρέπεται αρκεί να μην μπλέκονται 2 adsense accounts σε 1 url. Δηλαδή μπορείς να βάλεις τις δικές σου στα δικά σου άρθρα και τις δικές του στα δικά του άρθρα ή να βάλετε ένα banner rotator που να βάζει μία τον δικό σου κώδικα και μία τον δικό του.

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από cyberfreak » 26 Ιούλ 2010 00:17

με μπερδεψες δηλαδη πχ στο endiaferonta.com που ειναι δικο σου μπορω να εχω και εγω διαφιμησεις?

Άβαταρ μέλους
SotK
Επικοινωνία:

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από SotK » 26 Ιούλ 2010 01:10

Μπορείς αρκεί σε μία σελίδα να μην εμφανίζονται και οι δικές μου και οι δικές σου. Θα πρέπει να εμφανίζονται μόνο 1 από τις 2.

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από cyberfreak » 26 Ιούλ 2010 01:40

οκ ευχαριστω για την πληροφορια

Άβαταρ μέλους
SotK
Επικοινωνία:

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από SotK » 26 Ιούλ 2010 02:09

Τίποτα, να σαι καλά!

ermiz

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από ermiz » 28 Ιούλ 2010 14:51

Νομίζω πως κάνετε λάθος, από την βοήθεια του Adsense προκύπτει το παρακάτω:

"Μπορώ να χρησιμοποιήσω το δικό μου κώδικα διαφήμισης στον ιστότοπο κάποιου άλλου; Μπορώ να τοποθετήσω τον κώδικα διαφήμισης κάποιου άλλου στον ιστότοπό μου;"

Οι εκδότες έχουν το δικαίωμα να τοποθετούν κωδικό διαφημίσεων από διαφορετικούς λογαριασμούς στο AdSense στην ίδια σελίδα, εφόσον ο ιδιοκτήτης του ιστότοπου έχει δώσει την άδειά του για την τοποθέτηση διαφημίσεων στον ιστότοπό του και η ιστοσελίδα συμμορφώνεται με τις πολιτικές προγράμματος.

Οι εκδότες θα λαμβάνουν έσοδα μόνο για κλικ και εμφανίσεις διαφημίσεων των ενοτήτων διαφημίσεων που έχουν συσχετιστεί με το λογαριασμό τους. Επιπλέον, οι εκδότες ευθύνονται για την παρακολούθηση κάθε ιστοσελίδας όπου εμφανίζεται ο κώδικας διαφήμισής τους για να εξασφαλίσουν ότι συμμορφώνεται με τις πολιτικές μας."

"Μπορώ να τοποθετήσω διαφημίσεις Google στην ίδια σελίδα ή ιστότοπο με άλλους εκδότες;"

Εάν ένας ιστότοπος συμμορφώνεται με τις πολιτικές προγράμματός μαις και η εταιρεία ή ο ιδιοκτήτης του ιστότοπου σας έχουν παραχωρήσει άδεια για την προβολή διαφημίσεων στον ιστότοπό τους, μπορείτε να τοποθετήσετε στην ίδια σελίδα κώδικα διαφήμισης μαζί με τον κώδικα διαφήμισης άλλων εκδοτών. Ωστόσο, θα χρειαστεί να επικοινωνήσετε με την εταιρεία φιλοξενίας ιστού ή τον ιδιοκτήτη αυτού του ιστότοπου, για να αποκτήσετε άδεια για την εμφάνιση διαφημίσεων στους ιστοτόπους τους.

Λάβετε υπόψη ότι σε μια ιστοσελίδα είναι δυνατή η τοποθέτηση στο μέγιστο τριών κανονικών ενοτήτων διαφημίσεων και μιας ενότητας συνδέσμων. Επιπλέον, πρέπει να γνωρίζετε ότι κάθε εκδότης είναι υπεύθυνος για το περιεχόμενο ενός ιστότοπου στον οποίο έχει τοποθετήσει κώδικα διαφήμισης. Αν διαπιστωθεί ότι ένας ιστότοπος παραβιάζει τις αρχές του προγράμματός μας, θα ειδοποιήσουμε τους εκδότες των οποίων ο κώδικας διαφήμισης βρίσκεται στον ιστότοπο και θα σάς ζητήσουμε να αφαιρέσετε τον κώδικα Google από αυτήν τη σελίδα.

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

2 account σε 1 site

Δημοσίευση από cyberfreak » 28 Ιούλ 2010 15:33

με λιγα λογια ΝΑΙ ειναι η απαντηση σε αυτο που ρωτησα γιατι με μπερδεψε λιγο :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες