freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Θέλω τη γνώμη σας για το Assassin's Creed 2

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Moderators:  Software & Hardware Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [12 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
orestis000

Μέλος από: 05 Αυγ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 00:29    Θέμα: Θέλω τη γνώμη σας για το Assassin's Creed 2 Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παιδιά το παιχνίδι αυτό φαίνετε αρκετά καλό αλλά αυτό που με απασχολεί είναι πως αν το τερματίσω μετά τί γίνεται; θέλω να πω μερικά παιχνίδια εκτώς του να τερματίσεις το παιχνίδι σου έχουν να κάνεις διάφορα άλλα ώστε να πεις ότι έχεις τερματίσει 100% το παιχνίδι... πχ.στο Harry Poter and The Prisoner of Ascaban(έπαιζα πολύ καιρό όταν ήμουν μικρός....) σου έλεγε να μαζέψεις όλες τις κάρτες που υπάρχουν στο παιχνίδι και τις αγόραζες από άλλους μαθητές....
Υ.Γ. αν αυτό το παιχνίδι θα με κρατήσει απασχολημένο πολύ καιρό έχετε κάποια άλλη πρόταση; έχω ήδη παίξει το Modern warfare 2 αλλά περίμενα 5 λεπτά για να΄ξεκινήσει ο σέρβερ έναν αγώνα 7-8 λεπτών.... οπότε το βαρέθηκα....
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 02:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ποσο χρονων εισαι ?
αλλα σπουδαιοτερα δεν εχεις να κανεις στην ζωη σου?

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 09:57    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μου αρέσει να παίζω και video-παιχνίδια..... κάποιος άλλος μπορεί να απαντήσει στην ερώτηση και να αφήσει την κριτική;
Thoughtless

Μέλος από: 21 Αυγ 2007
Περιοχή: 51
View users profile
twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 11:25    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δοκίμασε κάποιο MMORPG αν δεν το εχεις κανει ηδη. Τα υπόλοιπα παιχνίδια τελειώνουν γρήγορα.

Το Assassins Creed είναι δυνατό παιχνίδι, λίγο μονότονο το βρήκα εγώ, αλλά αρκετά καλό.

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 11:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

έχω δοκιμάσει MMORPG αλλά δεν με ευχαρίστησαν.... δεν μου αρέσει η ιδέα να κάθομαι να εξπάρω συνέχεια.... είναι κάπως κουραστικό.... ενώ σε private server το πράγμα γίνετε τόσο μονότονο όπου κάθομαι πάμε να κάνουμε pvp και με το 1o skill ο άλλος πέθανε....
Υ.Γ. τα MMORPG που έχε παίξει είναι το L2, το metin2, το cabal και μερικά που τα κατέβαζα αλλά δεν έπαιζα και καθόλου γιατί δεν μου άρεσαν(πχ. MU online,SUN)...
Thoughtless

Μέλος από: 21 Αυγ 2007
Περιοχή: 51
View users profile
twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 11:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Guild Wars 2 ? Ριξτου μία ματιά.

Όλοι περίμεναν το AION αλλά τελικά αποδείχτηκε μεγάλη μπαρούφα, τελείως unbalanced.

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 12:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

είχα παίξει λίγο αλλά και πάλι δεν μου άρεσε.....
Figaro
Honorary Member

Μέλος από: 08 Φεβ 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 12:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Thoughtless ανέφερε:
Guild Wars 2 ? Ριξτου μία ματιά.

Όλοι περίμεναν το AION αλλά τελικά αποδείχτηκε μεγάλη μπαρούφα, τελείως unbalanced.

Το GW2 ακόμα σε beta δεν είναι ; με invite only
orestis000

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2010 12:57    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

λάθος μου μπερδεύτικα με το GW1....

παιδιά για το assassin's creed 2 τι γνώμη έχετε γιατί μου φαίνετε αρκετά καλό.... πόσο καιρό σας απασχόλησε;
nackgr

Μέλος από: 22 Ιαν 2006
Templates: 2

Περιοχή: Αθηνα
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 12 Αυγ 2010 16:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

γιατι εισαι κακος ρε fiskili ,.,.,

oresti δοκιμασε league of legends aka dota

orestis000

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Αυγ 2010 00:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δεν μου αρέσει αυτό το στυλ παιχνιδιών....
cap

Μέλος από: 12 Ιαν 2005
Περιοχή: Athens, Greece
View users profile Visit posters website
blog linkedin twitter 
ΜήνυμαΣτις: 13 Νοε 2010 16:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εχοντας παίξει και το Assassin's Creed 2 αλλα και το Sands of Time της ιδιας εταιρίας (Ubisoft) έχω να πω οτι η εταιρια βγάζει εντυπωσιακούς τίτλους, με πανέμορφα τοπία και χρώματα, αρκετή δράση, αλλά μέχρι εκεί. Τα παιχνίδια της σε "κατευθύνουν" προς μια συγκεκριμένη ακολουθία ενεργειών, οι επιλογές σου είναι συνήθως μονόδρομος, και το σύστημα rewards unlock που και καλά σου δίνει τη δυνατότητα να "ξεκλειδώσεις" γνωρίσματα επιτυγχάνοντας συγκεκριμένες ενέργειες είναι εν ολίγοις γελοίο. Καλά παιχνίδια αν θέλεις να περάσεις ευχάριστα την ώρα σου χωρίς πολλή σκέψη, αλλιώς MMORPG.

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Τώρα είναι 05 Δεκ 2016 18:33 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites