freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Ποιο κινητό έχετε?

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 7 από 18 [263 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: κινητό Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 16, 17, 18 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
FotiSpeaking@

Μέλος από: 26 Ιουλ 2004
Περιοχή: Heraklion
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 12:38    Θέμα:
Περιγραφή θέματος: s
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

K700i. Το έχω κοντά 1 χρόνο και μου έχει φανεί πολύ χρίσιμο. Το μονο πρόλημα που αντιμετωπίζω είνα με τον φοτιστή!!!!!!!!

[ VODAFONE ]
xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 14:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

To k700 είναι πολύ αυαίσθητο. Αν πέσει κάτω αμέσως αρχίζει να κάνει μ@λ@κίες. Ξερω 2 περιπτώσεις που το άλλαξαν γι'αυτό τον λόγο.

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Βοηθήματα: 1
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
View users profile Visit posters website
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 16:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το δικό μου είναι τελείως αναίσθητο... Πάντως έχω και εγώ πρόβλημα με το φορτιστή...

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 20:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κλασσικό πρόβλημα Ericsson απο την εποχή του Τ10. Το ξέρω γιατι είμαι φανατικός της Ericsson.
ΛΥΣΗ: "Σαλιώστε" λίγο τα βύσματα του κινητού και μετά βάλτε τον φορτιστή.. Μιλάει η εμπειρία!

Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 21:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ τα σαλιώνω, αλλά δεν....

Συνήθως του βάζω το βύσμα και το κρεμάω με το καλώδιο από το πορτατίφ, στο κομοδίνο!

Script Master

Μέλος από: 14 Απρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 21:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

αχ κάτι τέτοια λέτε οι πατρινοί και με γειώνεται εντελώς

πάντως αυτό με το σάλιωμα ήταν "καλό", δεν το είχα ξανακούσει

Programmers are programmers because they like to code
id12586
στις καρδιές μας

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 21:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

shadow

Εμένα πάντως αυτό το κόλπο πάντα παίζει! (Τ10, Τ29, Τ39m, F500i) Μήπως φταίει το σάλιο μου??

Script Master

Μέλος από: 14 Απρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 22:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να το προτείνεις στην sony link to sony-ericsson να σε κάνουν επίσιμο "σαλιωτή" τους

Programmers are programmers because they like to code
id12586
στις καρδιές μας

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 22:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να σαι καλά ρε shadow, μου ανοίγεις νέους επαγγελματικούς ορίζοντες!

Πέρα απο την πλάκα όμως, είναι μεγάλη βλακεία, ότι δεν έχουν φτιάξει αυτό το πρόβλημα εδώ και χρόνια! Αν και η αλήθεια είναι οτι με αυτά τα βύσματα να έχουν γλυτώσει σε μεγάλο βαθμό απο το παρεμπόριο φορτιστών καθώς επίσης έχει βοηθήσει τους χρήστες να διατηρούν τα ίδια gadgets (eg car system)

Μέλος από: 23 Ιαν 2002
Βοηθήματα: 26
Scripts: 5

Περιοχή: Lost in the mansion
ΜήνυμαΣτις: 17 Νοε 2005 23:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Απίστευτο! Σάλιωσα την μπαταρία του κουνητού μου και τώρα αντέχει 10% περισσότερο!

EneMe ανέφερε:
Συνήθως του βάζω το βύσμα και το κρεμάω με το καλώδιο από το πορτατίφ, στο κομοδίνο!

και εγώ ανάποδα το κρεμάω στον αέρα ! ! ! [αλλά από πρίζα που βρίσκεται κάτω από διακόπτη] Καλό ε!

WebDev Moderator

Μέλος από: 13 Σεπ 2005
Βοηθήματα: 2
Scripts: 2

Περιοχή: Camp
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Νοε 2005 12:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

emena mou to klepsan
deninho
Super Moderator

flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 18 Νοε 2005 20:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νομίζω ότι στο K750i το έχουν βελτιώσει το σύστημα. Το πρόβλημα είναι γενικό με τα βύσματά τους... Εμένα και το hands-free παίζει. Όσο για την φόρτιση, όταν το βάζω να φορτίσει στο κομοδίνο μου δεν έχω πρόβλημα (δεν ξέρω γιατί... μάλλον το Η/Μ πεδίο στο συγκεκριμένο σημείο θα είναι ). Όραν όμως φορτίζει στο γραφείο πάνω, πρέπει να κάνω ολόκληρες κατασκευές, χρησιμοποιόντας μολύβια, θήκες από CD κλπ κλπ....

Μέλος από: 25 Μαη 2005
Περιοχή: ..:: Not in Portland ::..
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Νοε 2005 21:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

dionyssis1 ανέφερε:
Όραν όμως φορτίζει στο γραφείο πάνω, πρέπει να κάνω ολόκληρες κατασκευές, χρησιμοποιόντας μολύβια, θήκες από CD κλπ κλπ....

Κι εγώ τα ίδια ακριβώς κάνω όταν φορτίζει. Σπαστικό!
deninho
Super Moderator

flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 20 Νοε 2005 14:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γιατί, ρε;;; Πλάκα έχει, άσε που βάζει και όλη σου τη δημιουργικότητα και φαντασία μέχρι να το πείσεις να φορτίσει...

Μέλος από: 19 Οκτ 2004
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 21 Νοε 2005 15:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ti ennoeite otan lete oti exoun problhma oi fortistes??? den douleuoun ka8olou argoun isws na broun to layout kai na fortisoun to handy-phone? Pantws den petuxaineis tipota apla saliwnontas to den isxuei auto.
A kai kati allo makria apo maimou fortistes kata 90% den throun polla stantar me sunepeia na einai 8ema xronou na kapsete to kinhto sas.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 7 από 18 [263 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 16, 17, 18 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 16 Ιαν 2017 16:54 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites