freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

s.o.s ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΞΕΡΕΤΕ???

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » PC Hardware
Moderators:  Software & Hardware Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [5 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: σπίτιτεχνικό Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
streetboy

Μέλος από: 17 Ιαν 2012
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Ιαν 2012 08:27    Θέμα: s.o.s ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΞΕΡΕΤΕ???
Περιγραφή θέματος: Κανενα τεχνικο που να ερχετε σπιτι σου ξερετε???
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!ΕΧΩ ΠΆΡΕΙ ΤΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΠΩΣ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΡΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΕΠΩΣΟΥΝ!!!ΑΛΛΑ Κ ΟΠΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ!!!ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ Κ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΛΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΨΕΙ ΤΗΝ ΜΗΤΡΙΚΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΚΑΜΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!Κ ΕΓΩ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΩ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΚΡΥΩΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΦΗ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ Η ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΕΥΡΩ!!!ΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΨΕΜΜΑΤΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΓΑ ΞΥΓΚΙ ΜΕ ΨΕΥΤΙΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΨΕΜΜΑΤΑ!!!ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ!!!ΟΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΓΝΩΣΤΟ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΘ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ??????
hitca
Honorary Member

Μέλος από: 13 Ιουν 2010
Περιοχή: Brussels
View users profile Visit posters website
blog facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Ιαν 2012 09:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Υποθέτω ότι η επίσκεψη τεχνικού κατ' οίκον θα σου κοστίσει πολύ παραπάνω. Νομίζω ότι είναι εύλογο το γιατί.

Δεν μπορεί να μήν υπάρχει ούτε μία αξιόπιστη εταιρία για να απευθυνθείς, ακούγεται κάπως υπερβολικό. Το ότι δεν επιλέγεις κάποια εταιρία για δικούς σου λόγους, δεν σημαίνει ότι όλοι ανεξαιρέτως είναι για τα ...μπάζα !

Spyrostagas
Honorary Member

Μέλος από: 04 Νοε 2009
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
View users profile Visit posters website
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Ιαν 2012 11:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλημέρα φίλε, είσαι λιγάκι υπερβολίκος πιστεύω. Δεν γίνεται όλοι όσοι πήγες να θέλουν να τα αρπάξουν. Και εφόσον είσαι άσχετος, όπως εσύ υποστηρίζεις, πως γίνεται να ξέρεις τι φταίει; Ακόμη και μπροστά σου να το ανοίξουν, αν ο άλλος ξέρει τι πρέπει να πει και πως να το πει, εσύ δεν μπορείς να πεις το αντίθετο καθώς δεν θα έχεις τις γνώσεις. Σημείωσε, ότι ο τεχνικός στο σπίτι θα σου κοστίζει το λιγότερο 50 ευρώ, μην σου πω 100 ευρω ή αν υπάρχει σοβαρότερο πρόβλημα που διορθώνεται ακόμη παραπάνω.
Αν σκεφτεις ότι για όσους δεν ξέρουν να κάνουν format υπάρχουν άνθρωποι που παίρνουν 50 ευρω για ένα φορμάτ. Βέβαια δεν είναι και τόσο υπερβολικό, γιατί πάει ανα ώρα η πληρωμή συνήθως.
Αν στο τέλος δεν εμπιστεύεσαι κανέναν, τότε αγόρασε ένα καινούριο.

Φιλικά,
Σπύρος

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 18 Ιαν 2012 19:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

εχω ενα καλο και εμπιστο τεχνικο αλλα ειναι κερατσινι εσυ που εισαι;

αααα

και

παράθεση:
μα δεν ειναι δυνατον!!εχω πάρει τοσα τηλεφωνα και ολοι οι τεχνικοι να επιμενουν πως κ μονο που δεν ανοιγει το λαπτοπ μου μαλλον ειναι η μητρικη για να τσεπωσουν!!!

αλλα κ οπου το πηγα το ιδιο μου λενε!!!τους λεω οτι μετα απο πολλες επανεκινησεις ανοιγει κ μολις με ρωτανε κ τους λεω πως τωρα δεν ανοιγει μου λενε παλι πως τωρα θα την εχω καψει την μητρικη ακομη και να μην ηταν καμμενη σιγουρα!!!

κ εγω το χτυπησα λιγο απο κατω και τωρα ξαναανοιξε και φυσικα δεν εχω σκοπο να το ξανακλεισω,ειμαι σιγουρος πως κατι κρυωνει κ δεν κανει καλη επαφη πλεον ειμαι σιγουρος και ας ειμαι ασχετος για αυτο θελω καποιον που να το ανοιξει μπροστα μου ωστε να μην παει η επισκευη πανω απο 50 ευρω!!!αν τους το παω ειναι ολοφανερο πως θα μου πουν ψεμματα!!!ειναι αλητες τελικα!!!

για αυτο δε παει τιποτα καλα στην ελλαδα!!!εκμεταλλευονται τον πονο σου για να βγαλουν απο τη μυγα ξυγκι με ψευτιες κ μετα δεν εχουν δουλεια!!

πως να πας οταν ξερεις εκ των προτερων πως θα σου πουν ψεμματα!!!

ετσι μας καταντησαν!!!ολα μονο με γνωστο εδω μπορεις να τα κανεις!!!

για αυτο ρε παιδια μηπως ξερει κανενας σας για αθηνα μιλαω καποιον ποθ μπορει να ερθει σπιτι να το κοιταξει??????

gdimi

Μέλος από: 18 Μαρ 2009
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Πειραιάς
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 19 Ιαν 2012 11:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

και εγώ έχω άτομο που πάει παντού, ξέρει τη δουλειά και δε θα σε κοροϊδέψει. Αν σε ενδιαφέρει στείλε pm

hybridwebs.gr
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [5 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » PC Hardware
Τώρα είναι 02 Σεπ 2014 16:02 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites