freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Διαφημίσεις σε blog

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [18 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: blogδιαφημίσειςκαμπάνιες Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
Question

Μέλος από: 21 Φεβ 2012

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 21 Φεβ 2012 14:36    Θέμα: Διαφημίσεις σε blog
Περιγραφή θέματος: Ερωτήσεις σχετικά με διαφημιστικές καμπάνιες σε blog
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σας

Διαβάζω αρκετό καιρό το site σας, θέλω αρχικά έστω και καθυστερημένα, να σας πω ευχαριστώ γιατί πολλές φορές βρήκα λύση σε θεματάκια που αντιμετώπιζα.

Ήθελα λοιπόν - εκτιμώντας την εμπειρία και τις γνώσεις σας - να ρωτήσω εσάς για κάτι που με απασχολεί καιρό αλλά που δεν έχω την ουσιαστική εικόνα και ζητώ την δική σας γνώση.

Έχω κάποια blog σε δωρεάν site (Pathfinder κ.α.) Τα διατηρώ καιρό από χόμπι και δεν με ενδιέφερε να προσθέσω εισόδημα από αυτά. Οι καιροί όμως είναι δύσκολοι και είδα ότι πολλά blog προσφέρουν ένα -έστω μικρό- εισόδημα σε ιδιοκτήτες τους.

Η αρχική μου σκέψη ήταν το google αλλά είδα ότι υπάρχουν εταιρείες με affiliate που προσφέρουν περισσότερο εισόδημα, περισσότερους τρόπους και εναλλακτικές δυνατότητες εμφάνισης.
Έκανα μία έρευνα για αυτές αλλά πέρα από αυτά που γράφουν τα εκάστοτε site τους δεν γνωρίζω και είναι η αλήθεια ότι δεν μπορώ να μπω στην 'λογική' του πως λειτουργεί το όλο σύστημα affiliate. (έχω διαβάσει σχετικά δημοσιεύματα για τον ορισμό αλλά με ενδιαφέρει πρακτικά πως μεταφράζεται αυτό όλο)

Έχω διαβάσει κι εδώ για τις 'δυσκολίες' που αντιμετωπίζουν κάποιοι παλιοί χρήστες του site στον τομέα πληρωμών, αξιοπιστίας κλπ. Λίγο με τρόμαξε δεν το κρύβω... που να μπλέκω είπα αρχικά. Όμως σκέφτηκα ότι μια δική σας άποψη θα με βοηθούσε να αποφασίσω πραγματικά τι θα κάνω. Θα εκτιμούσα να μου λέγατε τι συμβαίνει στον χώρο, εάν υπάρχει αξιόπιστη εταιρεία (έστω και με ποσοστό 70-80% με άριστα το 100% )

Να σημειώσω ότι δεν είμαι επαγγελματίας ώστε να έχω την δυνατότητα έκδοσης τιμολογίου (όπως είδα ότι ζητούν μερικές από αυτές τις affiliate εταιρείες να ζητούν) και το εισόδημα που θα ήθελα να έχω δεν με αφορά να είναι με 'ρίσκο' ή από διαφημίσεις τύπου "Σε θέλω τώρα" ή "Κέρδισε 700εκ ευρώ σε μισή ώρα" . Με άλλα λόγια, δεν θέλω να ξεγελάσω ή να λειτουργήσω με κακό τρόπο στον αναγνώστη μου.

Μακρηγόρησα, ζητώ συγνώμη αλλά ήθελα να είμαι όσο πιο αναλυτική γίνεται ώστε να έχετε ολοκληρωμένη άποψη για το τι ήθελα να μάθω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Α! παράλειψη μου, καλώς σας βρήκα και το όνομα μου είναι Χαρίκλεια
airy

Μέλος από: 03 Μαρ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Φεβ 2012 14:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κατά την άποψη μου, χωρίς να είμαι και ο πλέον ειδικός, φτιάξε λογαριασμό και στις 3 ελληνικές εταιρείες affiliate αν είναι ελληνικά τα blog σου και ψάξε για προγράμματα που είναι σχετικά με το περιεχόμενο σου ή το προφίλ των επισκεπτών που έχεις. Αν δεν μπορείς να βρεις σχετικά προγράμματα τότε καλύτερη λύση είναι το adsense.

Μέλος από: 07 Ιουλ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Φεβ 2012 19:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα πράγματα είναι αρκετά δύσκολα. Αυτό πρέπει να το έχεις στο μυαλό σου από την αρχή για να μην απελπιστείς. Η καλή δουλειά όμως στο τελος ανταμοίβεται.
Εχω περίπου 30 refferals σε κάθε δίκτυο. Όλοι μαζί σπάνια ξεπερνάνε τα 20 ευρώ τον μηνα σε κάθε δίκτυο. (20 όλοι μαζί, όχι ο καθένας μόνος του) Αυτό σημαίνει πως πίστεψαν στην αρχή οτι θα βγάλουν καποια λεφτά αλλά απελπίστηκαν γρήγορα και τα παράτησαν.

Όσο για την αξιοπιστία των δικτύων πιστεύω πως σίγουρα δεν υπάρχει θεμα. Τα δίκτυα και τα 3 είναι 100% αξιόπιστα. Σε αρκετές περιπτώσεις εχουν πληρωσει προμηθειες απο την τσεπη τους.

Αν έχεις κάποιο blog που είναι εξειδικευμένο σε κάτι και "κολλήσει" κάποια από τις καμπάνιες τότε τα πράγματα γίνονται σχετικά πιο έυκολα. Σε κάθε περίπτωση πρέπει να γραφτείς και στα 3 δίκτυα για περισσότερες επιλογές. Υπάρχουν περίπου 250-300 διαφημιζόμενοι για να διαλέξεις.

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Φεβ 2012 00:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σας και πάλι

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας airy και bibisidis.

airy Τα blog είναι Ελληνικά, αλλά να ρωτήσω ποιες είναι οι 3 ελληνικές εταιρείες γιατί νομίζω είναι περισσότερες, εκτός κι αν είναι ελληνικές version από ξένες 'μαμάδες' πράγμα που δεν το σκέφτηκα την στιγμή που έψαχνα. Επίσης αν γνωρίζεις ή αν υπάρχει κάποιο θέμα με αυτές στο forum θα εκτιμούσα κάποιο link ώστε να δω τα σχόλια και να βγάλω έτσι συμπέρασμα σχετικά με τα ερωτήματα μου.

bibisidis Το ξέρω ότι είναι δύσκολα και ειλικρινά δεν περιμένω να... πλουτίσω από αυτό. Η σκέψη μου είναι ότι αν μπορεί να προσφέρει κάτι όλο αυτό γιατί να μην το προσφέρει!
Δεν ξέρω βέβαια γιατί λες ότι χρειάζεται να διατηρήσω ψυχραιμία και να μην απελπιστώ. Τα blog υπάρχουν ( θα συνεχίσουν έτσι κι αλλιώς) και ενημερώνονται σταθερά, η διαφήμιση αν μπει θα είναι σταθερά εκεί κι ότι γίνει.

Το ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, δεν νομίζω ότι θα συμφωνήσω αφού υπάρχουν δημοσιεύσεις που διάβασα κι εδώ που δηλώνουν ακυρώσεις σε διαφημιστικές καμπάνιες χωρίς ενημέρωση, καθυστερήσεις πληρωμών κ.α.

Τα blog είναι θεματικά (τα δύο, γιατί το τρίτο είναι γενικών κειμένων)

Και πάλι ευχαριστώ και τους δυο σας για τον κόπο να μου απαντήσετε
Καλή σας συνέχεια
airy

Μέλος από: 03 Μαρ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Φεβ 2012 10:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Clickbanner link to Clickbanner - http://www.freestuff.gr/forums/index.php?f=163
Forestview - http://www.freestuff.gr/forums/index.php?f=172
Linkwise - http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=50728

Μέλος από: 21 Δεκ 2011
Περιοχή: ΑΤΤΙΚΗ
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2012 09:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γειά σου Χαρίκλεια και καλώς όρισες!
Κι εγώ νέα είμαι στις freestuff συζητήσεις, αλλά ως αναγνώστρια από καιρό με έχει βοηθήσει πολύ.

Όταν σκέφτηκα να κάνω το πρώτο μου blog πριν από 1,5 περίπου χρόνο δεν ήξερα καν
τί θα πεί affiliate κι άρχισα να ψάχνω και να διαβάζω όπως κι εσύ τώρα.

Όσο κι αν στην αρχή ήμουν επιφυλακτική τελικά έκανα πράξη τις σκέψεις μου και δεν το μετάνιωσα καθόλου.
Αυτή τη στιγμή στο blog μου εκείνο το πρώτο, δουλεύω μόνο με affiliate links και έχει κάποια έσοδα το μήνα.

Μπορεί να διαβάζεις συζητήσεις και παράπονά μας κατά καιρούς από τα δίκτυα ή τους διαφημιζόμενους,
αλλά η γενική εικόνα και παραδοχή νομίζω ότι είναι ιδιαίτερα θετική από τις συνεργασίες μας ως affiliate.
Εξάλλου παρατράγουδα υπάρχουν και θα υπάρχουν παντού και πάντα σε ό,τι κι αν κάνεις.
Τίποτα δεν είναι ιδανικά πλασμένο και αλάνθαστο!

Σίγα-σιγά όταν αρχίσεις να δουλεύεις ως affiliate τα πράγματα ξεκαθαρίζουν και όσο κι αν
τώρα είσαι μπερδεμένη και δεν είσαι σίγουρη για το τί να κάνεις και πώς.
Αν αφιερώσεις λίγο χρόνο σοβαρά κι αν πραγματικά θέλεις και ασχοληθείς
-ειδικά αφού έχεις ήδη έτοιμα τα μέσα προβολής- θα τα καταφέρεις κι εσύ.

Έχω πολύ πρόσφατα ανεβάσει ένα blog στο οποίο εξηγώ και περιγράφω το affiliate marketing,
τα ελληνικά δίκτυα (που είναι όντως τρία πλέον) και τις δυνατότητες αξιοποίησης τους.

Αν το επιτρέπουν οι διαχειριστές, μπορώ να δώσω το link να ενημερωθείς επιπλέον.

Βάλε σε εφαρμογή τις σκέψεις σου -ούτως ή άλλως δεν έχεις τίποτα να χάσεις,
μόνο χρόνο να επενδύσεις- και καλή σου επιτυχία.

ΥΓ: Νομίζω ότι για την αρχή τουλάχιστον δεν θα χρειαστεί να κόψεις εσύ αποδείξεις,
καθώς στο μεγαλύτερο ποσοστό μπορείς να επιλέξεις να πληρώνεσαι με αποδείξεις προμήθειας ως ιδιώτης
που σου κόβουν τα δίκτυα και τις οποίες μπορείς να χρησιμοποιήσεις για να δηλώσεις τα έσοδά σου στην εφορία μέχρι κάποιο ποσό.
Question

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2012 19:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σας

airy Ευχαριστώ πολύ για τα link 'έκανα βουτιά' στο διάβασμα και... πονοκεφάλιασα!
Προσπαθώ να βγάλω άκρη αλλά πολλές στιγμές πιστεύω οτι μπερδεύομαι.
Βέβαια, παρά τα αρνητικά σχόλια σε κάποια post διακρίνω οτι εξακολουθούν οι 'δυσαρεστημένοι' να τα χρησιμοποιούν αυτά τα ίδια δίκτυα και αυτό με κάνει εκτός των άλλων να χαμογελώ.

dealwoman Καλώς σε βρήκα Με κάνεις και ηρεμώ λίγο. Γιατί είναι αλλιώς να ξέρεις ότι κάποιος προηγήθηκε με τις ίδιες σκέψεις και ταυτόχρονα να ξέρεις ότι είχε ένα αποτέλεσμα.

Η αλήθεια είναι ότι έχω διαβάσει αρκετά με βοηθό μου το google σχετικά με το τι είναι affiliate και έχω γενική άποψη, το βασικό μου θέμα (για αυτό ξεκίνησα και την συγκεκριμένη συζήτηση) είναι να επιλέξω την εταιρεία που θα μου κάνει (και θα της κάνω) ως συνεργάτης με τα δεδομένα που έχω. Όμως δεν κάνει κακό να διαβάσω κάτι ακόμη σχετικό, θα ήθελα να έχω το link και σε παρακαλώ δώσε το με pm ώστε να μην έχουμε αμφιβολία τι είναι και τι δεν είναι σωστό στην δημόσια συζήτηση.

Χρόνο να διαθέσω αν όμως ξέρω και πως και που να τον διαθέσω, εκεί άλλωστε είναι και το θέμα μου όπως ήδη σου είπα.

Ευχαριστώ που έθιξες και το θέμα των αμοιβών γιατί δεν θα έλεγα οτι ανήκω στην ομάδα των πλείστων ατόμων που ζουν.. επικίνδυνα
Αν και υπάρχει μια σκέψη για να κάνω έναρξη αλλά προς το παρόν δεν είναι εφικτό κάτι τέτοιο.

Σας ευχαριστώ και πάλι
Καλή σας συνέχεια
dealwoman

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2012 23:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα και πάλι, λοιπόν!

Δεν προηγήθηκα με τις ίδιες ακριβώς σκέψεις.... εγώ δεν ήξερα καν τί θα πεί Blog όταν ξεκίνησα:)
πόσο μάλλον aflt! Οπότε εσύ θα τα πάς και καλύτερα!

Το θέμα σου, δηλαδή το ποιά εταιρεία θα επιλέξεις στην ουσία δεν υφίσταται.
Και οι τρείς σημερινές λειτουργούν πάνω-κάτω παρόμοια στα βασικά και η συνεργασία μας
είναι νομίζω εξίσου καλή. Το ιδανικό είναι το να εγγραφείς και στις τρείς γιατί έτσι θα έχεις
το μεγάλο πλεονέκτημα να μπορείς να επιλέξεις ανάμεσα από μεγαλύτερη ποικιλία διαφημιζόμενων.

Σίγά - σιγά θα εξοικειωθείς με το διαχειριστικό περιβάλλον της κάθε μίας, τον τρόπο που προβάλει τα εργαλείας της,
τον τρόπο που σε αντιμετωπίζουν οι υπέυθυνοι στην επικοινωνία, το πότε και πώς ενημερώνουν, πληρώνουν κλπ.
Αν τότε κρίνεις ότι κάτι/κάποιος δεν σου ταιριάζει μπορείς πάντα και απλά
να εξοφληθείς (στο κατώτατο όριο πληρωμών) και να πάψεις να προωθείς καμπάνιες από εκεί.

Κανένας δεν θα σου ζητήσει το λόγο ή θα σε υποχρεώσει για κάτι διαφορετικό.
Εσύ επιλέγεις ποιόν και πώς θα προωθήσεις, με ποιόν ή όχι θα συνεργαστείς.

Αλλά ξεκίνα δοκιμάζοντάς τους όλους, πριν απορρίψεις κάποιον από την αρχή.
Question

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 25 Φεβ 2012 13:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

dealwoman Hello
Το να ξέρεις πράγματα μέσα στο διαδίκτυο ό,τι κι αν είναι αυτά δεν σε κάνει παντογνώστη. Και ειλικρινά το θέμα με τις συναλλαγές δεν το έχω (ούτε καν στην καθημερινότητα μου) ή αλλιώς.. δεν γεννήθηκα έμπορος είμαι αυτό που λέμε καλλιτεχνική φύση!

Καταλαβαίνω την συμβουλή σου και πιθανόν θα την χρησιμοποιήσω (να γραφτώ και στα 3 δίκτυα)

Ένα από τα θέματα που διακρίνω ότι θα με δυσκολέψει είναι το τεχνικό κομμάτι (στο google βάζεις την διαφήμιση και μένει εκεί συνεχώς χωρίς να ασχοληθείς πλέον) γιατί αν κατάλαβα καλά τα banner, σε όποια μορφή, από τα affiliate τα βάζεις χειροκίνητα και πολλές φορές πρέπει να είσαι σε 'παρακολούθηση' γιατί.. εξαφανίζονται μόνα τους είτε γιατί έκλεισε η καμπάνια, είτε γιατί έχει προβλήματα ο πελάτης ή για όποιον άλλο λόγο και άνευ προειδοποίησης!
Αυτό όμως είναι πρόβλημα της δεύτερης φάσης του θέματος νομίζω.
dealwoman

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 25 Φεβ 2012 23:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα και πάλι.
@Question, Τίποτα δεν σε κάνει παντογνώστη και ειδικά στο διαδίκτυο έχω την εντύπωση
ότι και ποτέ δεν πρόκειται να γίνει κανείς παντογνώστης....

Τώρα όσον αφορά το άλλο σου σχόλιο δεν νομίζω ότι ο affiliate ως μεσάζοντας
ταυτίζεται ακριβώς με την έννοια του εμπόρου:)

Σχετικά με το τεχνικό κομμάτι που αναφέρεις νομίζω και πάλι ότι δεν θα σε δυσκολέψει
γιατί τους κώδικες για τα benner τους παίρνεις κυρίως έτοιμους.

Το ότι είναι "υπό παρακολούθηση" είναι σχετικό...
Αυτά που περιγράφεις συμβαίνουν, αλλά δεν είναι το σύνηθες.
Ένα δύσκολο ΣΚ σαν αυτό που διανύουμε (όπου τίποτα δεν λειτουργεί!)
είναι πολύ πολύ σπάνιο και το να κλείσει μια καμπάνια ή να εξαφανιστεί ένα banner
χωρίς προειδοποίηση δεν συμβαίνει. Πάντα ενημερώνεσαι από τα δίκτυα από πρίν,
εκτός κι αν συμβεί κάτι εντελώς απρόοπτο και ανεξέλεγκτο όπως αυτές τις ημέρες
και το οποίο έχει συμβεί μόλις άλλη μια (ίσως και δύο δεν θυμάμαι καλά) φορά για κάποιες ώρες.

Από την άλλη αυτό που καλό θα είναι να έχεις στο μυαλό σου είναι ότι τα banner από μόνα τους
μπορεί και να μην κάνουν τίποτα από έσοδα.
Θέλω να πώ ότι ο καλύτερος τρόπος και πιο αποδοτικός για να προωθήσεις μια καμπάνια
είναι γράφοντας ένα άρθρο, έστω λίγα λόγια για αυτήν κι όχι απλά τοποθετώντας τη
διαφήμιση όπως στο adsense και αφήνοντάς το μόνο του στο έλεος και την τύχη του...
Martini

Μέλος από: 04 Μαη 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Μαρ 2012 05:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κι εγώ ήθελα να ρωτησω κατι τετοιο...
Βασικα δυο πραγματα ήθελα να ρωτησω...

1) Πρεπει να κανεις εναρξη επαγγελματος η κατι αλλο για να βαλεις διαφημισεις( της Google πχ)???
Γτ Δεν δουλεύω καν...

2) Αν το blog ειναι πολύ καινουργιο ( μερών ) πρεπει να περιμενεις ωστε να φανει η
επισκεψιμοτητα του κτλ και μετα να κανεις αίτηση στο Adsense της google???

Έχει γίνει το κεφαλι μου πουρές
Martini

Μέλος από: 04 Μαη 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2012 18:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

καλα κανένας??? :/ δε ξερω και τι να κανω.. :/
Spyrostagas
Honorary Member

Μέλος από: 04 Νοε 2009
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
View users profile Visit posters website
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαρ 2012 10:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Martini ανέφερε:
Κι εγώ ήθελα να ρωτησω κατι τετοιο...
Βασικα δυο πραγματα ήθελα να ρωτησω...

1) Πρεπει να κανεις εναρξη επαγγελματος η κατι αλλο για να βαλεις διαφημισεις( της Google πχ)???
Γτ Δεν δουλεύω καν...

2) Αν το blog ειναι πολύ καινουργιο ( μερών ) πρεπει να περιμενεις ωστε να φανει η
επισκεψιμοτητα του κτλ και μετα να κανεις αίτηση στο Adsense της google???

Έχει γίνει το κεφαλι μου πουρές

1 ) Λίγοι κάνουν, μόνο όσοι βγάζουν πάνω από 10000 + ευρώ τον χρόνο αν και κανόνικα πρέπει όλοι να κάνουν. Πάντως η Γκουκλ μην ανησυχείς τον φόρο τον αποδίδει κανονικά για εσένα όταν είναι να πληρωθείς όποτε εσύ δεν ξαναπληρώνεις φόρο.
2 ) Ε τρέξε το μπλογκ 2 - 3 εβδομάδες βάλε κάποια ποστ και στείλε αίτηση.

Μέλος από: 09 Φεβ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Μαρ 2012 15:28    Θέμα: Διαφημίσεις σε blog Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θα ήθελα να ρωτήσω όσους από εσάς γράψατε παραπάνω ότι πράγματι έχετε κάποια
έσοδα, για τί μεγέθη μιλάμε? Δε περιμένω να μου δώσετε ακριβή απάντηση αλλά τουλάχιστον
μέσα σε ποια όρια κυμαίνονται τα κέρδη?
trisstann

Μέλος από: 03 Νοε 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2012 11:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

το ενοικιο μια φορα δεν το πληρωνεις με τα εσοδα του affiliate... (μπορει να κανω και λαθος αλλα η μεχρι τωρα affiliate εμπειρια μου αυτο δειχνει......)
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [18 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Διαφημίσεις σε site και απόδειξη.... 4 makost70 10 Ιουν 2014 10:43
EneMe Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Μπορούμε να τοποθετήσουμε διαφημίσεις σε Facebook Application ; 0 Spyrostagas 24 Ιουλ 2013 01:15
Spyrostagas Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Πατάτε διαφημίσεις; 23 facebookad 23 Ιουν 2013 19:43
lefta4klik Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
πρόβλημα με εισαγωγή banners σε blog 7 katerina12605 27 Μαρ 2013 20:26
katerina12605 Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Διαφημιστικές καμπάνιες pop up για κάθε μοναδικό επισκέπτη! 5 Spyrostagas 23 Μαρ 2013 12:35
exchangetrafficnet Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 30 Οκτ 2014 18:39 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites