freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Return Of The King=Ημαρτον!!!!!

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Moderators:  Software & Hardware Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [6 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
chilloutpan

Μέλος από: 14 Νοε 2003
Περιοχή: Elefsis
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Δεκ 2003 04:04    Θέμα: Return Of The King=Ημαρτον!!!!! Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τις τελευταιες μερες λογω και της εξοδου του αρχοντα στα σινεμα ειπα να ξαναπιασω το Retun of the king.Στην αρχη ειχα ενθουσιαστει,τα γραφικα με ειχαν αφησει αφωνο και για τον ηχο οτι και να πω θα ειναι λιγο.Αλλα το gameplay του παιχνιδιου ειναι η μουφα,της μουφας ω μουφα.Διαρκως επαναλαμβανομενο.Χωρια και το οτι ειναι καθαρα κονσολοποιημενη μεταφορα με προκαθορισμενες θεσεις για save/load.Ελεος βρε ΕΑ,αν ηθελα να παιξω στις παλιοκονσολες της συμφορας ενα παιχνιδι θα επερνα κονσολα ToolTimes at work .Τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια απο το στησιμο του παιχνιδιου.Επαιζα μια πιστα προχωρουσα προχωρουσα........μετα χιλιων βασανων μια που το παιχνιδι ειναι πανδυσκολο σε καποιο σημειο εχανα.Οταν μετα απο συνεχεις προσπαθειες τελειωνα το επιπεδο εβλεπα οτι μου ειχε μεινει μονο ενας αντε δυο το πολυ μη σκοτωμενοι αντιπαλοι τις προηγουμενες φορες που δεν το τελειωνα.........δηλαδη που εβγαινε η πιστη παιζωντας ξανα και ξανα για μερικους μονο αντιπαλους.Το ανεκτηκα μια δυο τρεις ε δεν αντεξα αυτο ηταν λεω,αν και ειμαι παραδοσιακα εναντια στην χρηση καθε ειδους cheay-trainer υπεκυψα.Κατεβασα το trainer εστω για τα 3 αυτα επιπεδα που μου ειχαν μεινει μονο και μονο για να μην πανε χαμενες οι τοσες ωρες ενασχολησης μου με το παιχνιδι,μια που ηθελα να δω τον σχεδιασμο των επιπεδων.Ε αμα πια .το return θα το εβαζα στην ιδια κατηγορια με το American Alice Mcgee και παλι της ΕΑ που κυκλοφορησε προ 3ετιας.Οπτικοακουστικος τομεας τελειος αλλα gameplay κλαφτα χαραλαμπε ToolTimes at work
Drizzt
Honorary Member

Μέλος από: 20 Μαρ 2002
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Kallithea
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 26 Δεκ 2003 04:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ολα καλά και όλα ωραία αλλά ο Χαράλαμπος τι φταίει
chilloutpan

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Δεκ 2003 04:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ε καποιος πρεπει να φταιει............. ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work .Καλα βρε 5 παρα και εισαι εδω???Χρονια πολλα Κωστα!!! .Δεν αντεξα πια μ'αυτο το παιχνιδι καπου επρεπε να το πω!!!!!!!
Γιάννης Π.

Μέλος από: 23 Ιουλ 2003

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 28 Δεκ 2003 16:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το gameplay κατά την γνώμη μου δεν είναι μούφα. Είναι επαναλαμβανόμενο, δηλαδή ψιλομούφα. Αλλά εμένα μου άρεσε. Μου άρεσε η ιδέα να έχω τον Aragorn και να κατασφάζω orcs. Ίσως επειδή είμαι φανατικός της τριλογίας και γενικά όλων των βιβλίων του Tolkien. Αλλά τι περιμένατε; Ένα hack n' slash είναι.
Γιάννης Π.

Μέλος από: 23 Ιουλ 2003

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Δεκ 2003 15:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πριν λίγο το τερμάτισα. Παιδιά, αν σας άρεσαν έστω και λίγο οι ταινίες και τα βιβλία, τότε πάρτε το. Είναι δύσκολο και σε ορισμένα σημεία βαρετό, αλλά θα εθιστείτε 200%. Αυτό είναι σίγουρο.
chilloutpan

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 31 Δεκ 2003 03:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Επιτέλους τα καταφερά και γω έστω και με trainer ToolTimes at work για μια πίστα!!!Επειδή ο Τολκιν έχει πεθάνει προ ετών και μαζί μ'άυτον και η ιστορία της μέσης γης εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες στο φοβερό και τρομερό George Lucas.Tο Kotor ειναι απλά φανταστικό,μου αναζωπύρωσε την τεράστια αγάπη που ετρέφα για τον κόσμο του Star Wars,ο οποίος κόσμος εχει πραγματικά ενα απύθμενο background χάρη στο οποίο πιστέυω ότι μετά την ολοκλήρωση και της δέυτερης τριλογίας θα προκύψει και τρίτη!Μακάρι.May the force be with george έτσι ώστε τα παραπάνω να πραγματοποιηθούν!!!!
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [6 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Τώρα είναι 24 Μαρ 2017 12:06 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites