freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Από πού πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του FreeStuff.gr;

Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Moderators:  Super-Moderators, Stathis
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 19 από 20 [294 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: freestuff Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 17, 18, 19, 20 Επόμενο

Από πού πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του FreeStuff.gr;
Από φίλο/η
18%
 18%  [ 68 ]
Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum
7%
 7%  [ 28 ]
Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα
10%
 10%  [ 40 ]
Από διαφημιστικό banner
3%
 3%  [ 13 ]
Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)
3%
 3%  [ 13 ]
Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)
45%
 45%  [ 167 ]
Από έντυπο τύπο (εφημερίδες/περιοδικά)
2%
 2%  [ 8 ]
Από ενημερωτικό email
0%
 0%  [ 0 ]
Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)
7%
 7%  [ 27 ]
Total Votes : 364

ΑποστολέαςΜήνυμα
vcore

Μέλος από: 20 Δεκ 2003
Περιοχή: Crete
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 29 Μαρ 2010 00:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τι να κάνω ρε συ? 'Ηταν αναπόφευκτο φένεται.... Δεν λέω πάντος εκτός απο Guru είναι καλά πεδιά επίσης

beneton

Μέλος από: 30 Ιουλ 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 29 Μαρ 2010 18:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Από μηχανή αναζήτησης για κάποιο θέμα με web
Nemesis_Elite

Μέλος από: 14 Μαρ 2009
Βοηθήματα: 3

Περιοχή: athens
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 09 Αυγ 2010 18:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

θελει και ρώτημα...
http://www.google.gr/#hl=el&source=hp&q=forum&aq=f&...=e4b101366247db17

6 αποτέλεσμα στη λέξη forum από 2.630.000.000 αποτελέσματα.

αρμεκτήριαπαραδοσιακός ξενώνας
μετακομίσεις μετακομισημετακομίσεις θεσσαλονίκη
eloy

Μέλος από: 21 Ιαν 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 05 Ιαν 2011 16:32    Θέμα: Που εμαθα το freestuf?
Περιγραφή θέματος: Δε χρειαζοταν και πολυ.
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Απο αλλη ιστοσελιδα, πριν,,,, πολλαααααα χρονια ! ! !
Οι παλαιοι θα το θυμουνται σιγουρα. Και οταν λεω παλαιοι μιλαω για καμια 10αρια χρονια που υπηρχε αλλη ιστοσελιδα απο αυτην.
dimsis
Reporter

Μέλος από: 25 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 9
Νέα: 89

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 05 Ιαν 2011 17:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ε δώσε μας κανένα tip να καταλάβουμε ποια εννοείς
Cha0s
SysAdmin

Μέλος από: 28 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 2
Νέα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 05 Ιαν 2011 20:24    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Στα 9 χρόνια που παίζει αυτό το τόπικ δεν έχει ψηφήσει κανείς 'Από ενημερωτικό email'

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 483
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 05 Ιαν 2011 21:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Cha0s ανέφερε:
Στα 9 χρόνια που παίζει αυτό το τόπικ δεν έχει ψηφήσει κανείς 'Από ενημερωτικό email'

LOL! γιατί προφανώς πρέπει να κάνουν εγγραφή για να το πάρουν!

Cha0s
SysAdmin

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 05 Ιαν 2011 21:48    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Έεετσι

Μέλος από: 10 Μαη 2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιαν 2011 01:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμενα μου το είπε φίλος.. ο google
eloy

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιαν 2011 11:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

dimsis ανέφερε:
Ε δώσε μας κανένα tip να καταλάβουμε ποια εννοείς

Προσπαθω να θυμηθω, περασαν πολλα χρονια βλεπεις, νομιζω ενα ηταν το http://hws.gr/ .Νομιζω, δε θυμαμαι καλα. Ισως και οχι. Παντως ηταν εποχη που οι ιστοσελιδες στην Ελλαδα δεν ηταν και πολλες (συγκριτικα με τωρα που υπερδεκαπλασιαστηκαν) και καποιες που ηταν οντως καλες φαινοντουσαν. Γιατι τωρα ειναι χαος.

Last edited by eloy on 06 Ιαν 2011 19:32, edited 1 time in total
eloy

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιαν 2011 11:25    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Cha0s ανέφερε:

Νομιζω οτι παρα πολυς κοσμος το εχει μαθει απο το «ενημερωτικο e-mail», αλλα μπορει να το ανοιξε, να εριξε μια ματια και μεχρι εκει. Αργοτερα ομως ισως χρειαστηκε κατι που το εψαξε στο google (μηχανη αναζητησης που σημερα σαφως η καλυτερη εδω και μερικα χρονια, και πλεον "δεδομενη" στο να ψαξεις κατι θα χρησιμοποιησεις το google, που παλαιοτερα δε την ειχαμε και αρκεζομαστε στο yahoo κ.λ.π. και αλλα και οχι στο google στο bing κ.λ.π.) τον εστειλε σε ενα καποιο topic του forum σας, τοτε ειδε οτι οντως αξιζει να μπαινει και να ζηταει πληροφοριες εφοσον εχει ανταποκριση, και σωστη μαλιστα. Και προσωπικη μου αποψη επισης ειναι οτι πολλοι μπαινουν μονο στο forum, ενω ειναι αξιολογο ολο το site. Και παλι αν θυμαμαι καλα, καποτε ειχε και θεματα η ιστοσελιδα με κωδικες html ή javascript και αλλα που βοηθουσαν καποιον που ασχολιοταν με το να φτιαχνει ιστοσελιδες, και να μαθαινει ψαχνοντας.
Cha0s
SysAdmin

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιαν 2011 14:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μάλλον δεν κατάλαβες.

Αυτό που υποννοούσα και το επιβεβαίωσε και ο cordis είναι ότι δεν φεύγουν διαφημιστικά e-mails από το Freestuff αν δεν είσαι γραμμένος και δεν έχεις επιλέξει να λαμβάνεις το newsletter του fs.

Εγώ στα τόσα χρόνια που είμαι εδώ δεν έχω λάβει ποτέ ανεπιθύμητο mail από το FS.

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιαν 2011 14:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Cha0s ανέφερε:
Μάλλον δεν κατάλαβες.

Αυτό που υποννοούσα και το επιβεβαίωσε και ο cordis είναι ότι δεν φεύγουν διαφημιστικά e-mails από το Freestuff αν δεν είσαι γραμμένος και δεν έχεις επιλέξει να λαμβάνεις το newsletter του fs.

Εγώ στα τόσα χρόνια που είμαι εδώ δεν έχω λάβει ποτέ ανεπιθύμητο mail από το FS.

Συμφωνω απολυτως, και προσωπικα για να μου ερχονται e-mails απο το FS το διαλεξα εγω φυσικα (πολυ πριν γραφτω σαν μελος) ειδαλλως θα μιλουσαμε για spam, κατι που δεν ισχυει. γνωρισα την ιστοσελιδα απο αλλη ιστοσελιδα (ισως η «μαμα της») που την γνωριζα επισης και εμπιστευομουν, οπως εμπιστευομαι και τοσα χρονια αυτην. Το «εμπιστευομαι» μπορει να ειναι και λαθος λεξη σε αυτο που εννοω. Με λιγα λογια η ιστοσελιδα αυτη με εχει βοηθησει παλαιοτερα σε καποιες γνωσεις που ηθελα επειδη τις χρειαζομουν (για να μην κρυβομαστε, οσο ετων και αν εισαι μπορει να χρειαζεσαι βοηθεια σε καποια πραγματα και να μαθαινεις παντα, και... ρωτωντας), αλλα με εχει ενημερωσει πολυ καλα και σε αλλα θεματα, αρκετα κιολας.
Spyrostagas
Honorary Member

Μέλος από: 04 Νοε 2009

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 07 Ιαν 2011 02:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

cordis ανέφερε:
Cha0s ανέφερε:

LOL! γιατί προφανώς πρέπει να κάνουν εγγραφή για να το πάρουν!

ναι αλλά μπορεί το ενημερωτικό email μπορεί να μην προέρχεται μόνο από fs αλλά και από άλλα sites. Π.χ ένα ενημερωτικό site ας πούμε μπορεί να στέλνει ένα email στους αναγνώστες του και μέσα στις ειδήσεις να λέει ότι το καλύτερο, πιο δημοφιλές, χρήσιμο και γεμάτο γνώσεις και όμορφη παρέα freestuff.gr έχει διάφορα όμορφα tutorials για web design, web developent, για photoshop για οτιδήποτε...
ή μπορεί να είναι ένα ενημερωτικό δελτίο που να αναφέρει ότι θα γίνει μία τεχνολογική συνάντηση και θα είναι μέσα στους ανθρώπους που θα μιλήσουν και άνθρωποι του freestuff
Σωστά;

Μέλος από: 04 Νοε 2009

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 07 Ιαν 2011 02:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

eloy ανέφερε:
Cha0s ανέφερε:
Μάλλον δεν κατάλαβες.

Συμφωνω απολυτως, και προσωπικα για να μου ερχονται e-mails απο το FS το διαλεξα εγω φυσικα (πολυ πριν γραφτω σαν μελος) ειδαλλως θα μιλουσαμε για spam, κατι που δεν ισχυει. γνωρισα την ιστοσελιδα απο αλλη ιστοσελιδα (ισως η «μαμα της») που την γνωριζα επισης και εμπιστευομουν, οπως εμπιστευομαι και τοσα χρονια αυτην. Το «εμπιστευομαι» μπορει να ειναι και λαθος λεξη σε αυτο που εννοω. Με λιγα λογια η ιστοσελιδα αυτη με εχει βοηθησει παλαιοτερα σε καποιες γνωσεις που ηθελα επειδη τις χρειαζομουν (για να μην κρυβομαστε, οσο ετων και αν εισαι μπορει να χρειαζεσαι βοηθεια σε καποια πραγματα και να μαθαινεις παντα, και... ρωτωντας), αλλα με εχει ενημερωσει πολυ καλα και σε αλλα θεματα, αρκετα κιολας.

Εγώ επειδή είμαι νέος στο φόρουμ, ο΄ταν λες ''μαμά'' ιστοσελίδα ποιαν λες;

Forum index » Διάφορα » Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες
Τώρα είναι 27 Φεβ 2017 08:39 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites