μετατροπή ιστοσελίδας Wix σε κώδικα ιστοσελίδας

Σχόλια από τον χώρο του Web Design, Web Development.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
John3811

μετατροπή ιστοσελίδας Wix σε κώδικα ιστοσελίδας

Δημοσίευση από John3811 » 20 Ιαν 2015 18:36

Καλησπέρα σας συγνώμη για την άθλια τοποθέτηση του θέματος αλλά είμαι αρχάριος και δεν γνωρίζω πολλά, έχω ένα πρόβλημα με μια εργασία που πρέπει να παραδώσω σε μια βδομάδα περίπου. Μου ζητήθηκε να φτιάξω μια ιστοσελίδα ηλεκτρονικού καταστήματος πριν δυο μήνες με όποιο τρόπο γνωρίζω εγώ και έτσι ξεκίνησα να την κάνω σε wix την τελευταία βδομάδα ο καθηγητής μου μου είπε ότι η ιστοσελίδα θέλει να δουλεύει χωρίς να συνδέομαι στο ίντερνετ πράγμα που είναι αδύνατο από wix γιατί το γνωστό site έχει δικιά του βάση και πρακτικά δεν γίνεται να τρέξει η ιστοσελίδα μου. υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος χωρίς να χρειάζεται να γράψω κώδικα (λόγο πίεσης χρόνου με εξεταστική) να μεταφέρω τον κώδικα από την wix κάπου αλλού και να τρέχει κανονικά το site δηλαδή να γίνεται log in από τον χρήστη και να κάνει μια υποτιθέμενη αγορά από το καλάθι; να τονίσω ότι σε όλη την διάρκεια του εξαμήνου δεν διδαχθήκαμε τίποτα για κωδικά html αλλά την τελευταία βδομάδα μας είπαν ότι θέλουν η ιστοσελίδα να τρέχει χωρίς σύνδεση στο ίντερνετ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Web Usability & Accessibility”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης