Cm4 και enhancement packs...

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Katmai

Δημοσίευση από Katmai » 22 Μάιος 2003 13:41

Αρχικά χαιρετώ όλη την παρέα του forum. Έχω μια απορία σχετικά με το cm4. Ξέρει καποιος από εσάς αν υπάρχει τρόπος να περάσω τα enhancement packs 1, 2, 3 που έχει βγάλει η sigames στη σελίδα της στην ..εεεε...κόπια έκδοση του cm4 που έχω; Δοκίμασα στο gamescopyworld και βρήκα κάποιο update άλλά πόλυ φοβάμαι πως δεν μου προσφέρει τα add-on που προσφέρουν τα enhancement packs. Περιμένω τη βοήθειά σας παίδες...

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greek_manager » 22 Μάιος 2003 14:22

Katmai έγραψε:Αρχικά χαιρετώ όλη την παρέα του forum. Έχω μια απορία σχετικά με το cm4. Ξέρει καποιος από εσάς αν υπάρχει τρόπος να περάσω τα enhancement packs 1, 2, 3 που έχει βγάλει η sigames στη σελίδα της στην ..εεεε...κόπια έκδοση του cm4 που έχω; Δοκίμασα στο gamescopyworld και βρήκα κάποιο update άλλά πόλυ φοβάμαι πως δεν μου προσφέρει τα add-on που προσφέρουν τα enhancement packs. Περιμένω τη βοήθειά σας παίδες...
me afto pou vrhkes ekei pou to vrhkes den katalavainw giati fovasai...

apla ksekina kainourio game kai oxi saved game
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
Katmai

Δημοσίευση από Katmai » 22 Μάιος 2003 15:35

Πρόσεξε το σκεπτικό μου: Η sigames κυκλοφόρησε 3 enhαncement packs τα οποία προσέφεραν διαφορετικές διορθώσεις το καθένα. Δοκίμασα και κατέβασα το πρώτο. Το ετρεξά και αυτο που έκανε ηταν μια "προσθηκη" αν θες στα δεδομένα του παιχνιδιού. Φυσικά όταν πήγα να τρέξω το cm4 μου ζητούσε cd και κατ' επέκταση το crack. Έτσι έβαλα το πάλιο crack και το cm4 ετρεξε χωρίς καμία άλλαγη. To patch του gamescopyworld που κατέβασα, ήταν ένα zip που περιλάμβανε ένα cm4.exe το οποίο το αντικατέστησα με το crack που είχα μέσα και στο καινούριο πιχνίδι που αρχίσα, παρατήρησα πως είχε αναβαθμιστεί στην έκδοση 0.5. Δεν γνώριζω ποιες άλλες ρυθμίσεις έχουν γίνει. Αύτο που θέλω να μάθω είναι το έξης: Με ποιο τρόπο μπόρω να πέρασω όλες τις ρυθμίσεις των 3 enhαncement packs στο cm4?Το patch του gamescopyworld που αναβαθμίζει το cm4 στην έκδοση0.5, είναι το αντίστοιχο του enhancement 3(no data); Αν ναι, που μπορω να βρω τα data αυτά; Αν όχι, τι ακριβώς κάνει το patch αυτό; Και πως θα περάσω τις ρυθμίσεις τών 2 πρώτων enhancement packs; Σίγουρα δεν περιλαμβάνονται σε αυτό το patch. Συγνώμη για την πολυλογία μου αλλά προσπάθησα να κάνω πιο κατανοητή την απόρια μου.
Έξακολουθω να περιμένω την βοήθεια σας.

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greek_manager » 22 Μάιος 2003 16:22

Egw eksakolouthw na mhn katalavainw giati mperdeveis ton eafto sou toso.

afto pou prepei na kaneis einai na katevaseis to enhancement pack 3 pou anavathmizei to paixnidi sthn ekdosh 4.0.5 ( apo to site ths sigames www.sigames.com)

yparxei se 2 ekdoseis...me data update kai xoris dataupdate (mikroterh se megethos h ekdosh afth) afou to egatasthseis DEN XREIAZETAI NA KANEIS ESY KAMIA RYTHMISH. Oi allages oles ginontai mones tous...

Twra gia to allo site poy les (epeidh den exeis original to cd)... aplws katevazeis ena (paranomo) crack to opoio sou epiterepei na paikseis parolo pou exeis klemmeno to paixnidi...Einai ena crack afto pou katevazeis apo to site pou anafereis (kai OXI patch) kai den kanei kanena update...

Pio apla den ginetai na sto ekshghsw...sorry :wink:
aka thkouk

Άβαταρ μέλους
Katmai

Δημοσίευση από Katmai » 22 Μάιος 2003 16:59

Δηλαδή θέλεις να πεις πως αφού ενεργοποιήσω το enhancement pack θα βάλω το αντίστοιχο crack που θα έχω κατεβάσει άπο το gamescopyworld και θα δουλέψει κανονικά με όλες τις προσθήκες ενεργοποιημένες; Και αυτο θα το κάνω και για τα 3 enhancesment packs έτσι ώστε να δουλέψουν και των τριών οι προσθήκες; Και κατι τελευταίο: Αν βαλω το crack του gamescopyworld χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το αντιστοιχο enhancement pack θα υπάρξει καμία διαφορά; Χίλια ευχαριστώ για τη βοήθεια. Θα το δοκιμάσω...

Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Drizzt » 22 Μάιος 2003 17:06

Δεν χρειάζονται και τα 3 Patches αλλά μόνο το τελευταίο και μετά το crack από gamecopyworld.
Κάντο replace και είσαι έτοιμος....

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greek_manager » 22 Μάιος 2003 17:07

arkei na valeis to teleftaio enhancment pack MONO.(kai fysika to teleftaio apo to site pou les gia na mporeis na paikseis)

ta crack einai klepsies tou original cd kai afto kanoun mono....den kanoun kanenos eidous update apo mona tous....

wx, tha mas kopsoun.... :hammer:
aka thkouk

Άβαταρ μέλους
Katmai

Δημοσίευση από Katmai » 22 Μάιος 2003 17:11

Δηλαδή το enhancement pack 3 περιλαμβάνει και τις προσθηκες των 2 προηγουμενων enhancement pack εκτός από τις δικιές του προσθήκες;

Άβαταρ μέλους
Katmai

Δημοσίευση από Katmai » 22 Μάιος 2003 17:22

Δηλαδή θελείς να πεις πως το enhancement pack 3 περιλαμβάνει και τις προσθήκες των 2 προηγούμενων enhancement packs εκτός από τις δικιές του προσθηκες;

Anathering

Δημοσίευση από Anathering » 24 Μάιος 2003 18:23

paidia egw twra pou evala to 3o pack,den mporw na paiksw oute save oute neo. ap'oti katalava prepei na katevasw to kainourio crack e?mporeite na mou peite pou akrivws tha to vrw auto to crack..?

Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Drizzt » 24 Μάιος 2003 22:08

Anathering έγραψε:paidia egw twra pou evala to 3o pack,den mporw na paiksw oute save oute neo. ap'oti katalava prepei na katevasw to kainourio crack e?mporeite na mou peite pou akrivws tha to vrw auto to crack..?
Link δεν μπορώ να σου δώσω αλλά μπορείς να κοιτάξεις και να ψάξεις λιγο το gamecopyworld

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης