site για σκύλους

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
droopinos

site για σκύλους

Δημοσίευση από droopinos » 25 Μαρ 2002 11:51

Το site αυτό φτιάχτηκε βασικά για φίλους κι όχι για σκύλους,αλλά επειδή απέκτησε νέους φίλους θά'θελα και τη δική σας γνώμη,κι αν ξέρετε κάποιες καλές διευθύνσεις από site για σκύλους για link,ευπρόσδεκτες!Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
mitsos

site για σκύλους

Δημοσίευση από mitsos » 25 Μαρ 2002 14:44

Δεν κατάλαβα ότι επρόκειτο για site σκύλου...στην μια σειρά έχει ένα άρθρο για σκύλους και από κάτω μιλάς για τραγούδια. Στην σελίδα στην οποία φτιάχνεις πρέπει να οργανώνεις καλύτερα τα θέματα της σελίδας σου.Ήθελα να ήξερα πως κολλάς το DROOPINO με την disney και το "Είσαι το ταίρι μου".Επίσης στην μέση της σελίδας σου τοποθετείς το καλωσόρισμα...που συνήθως μπαίνει στην αρχή της σελίδας...Και για να τελειώνω προσπάθησε στο κάθε σκέλος της σελίδας σου να είναι το ίδιο με την αρχική για να μην αισθάνεται ο επισκέπτης ότι αλλάζει site.Θες συμβουλή;Πάρε κανένα βιβλίο για σχεδίαση σελίδων και μελέτα το λίγο... θα σου κάνει καλό:)Αυτά...είχα κι άλλα να πω αλλά δεν θέλω να σε θάψω περισσότερο...

Άβαταρ μέλους
CrackGR

site για σκύλους

Δημοσίευση από CrackGR » 26 Μαρ 2002 07:43

file mou kalh h idea sou gia ena teteio site alla xriazese douleia!!! to site sou einai ligo asxeto to mono pou eida egw htan mia photografia apo ena skilo.....
bale kai kati parapanw apo mia photografia....

droopinos

site για σκύλους

Δημοσίευση από droopinos » 26 Μαρ 2002 08:50

Ευχαριστώ κατ'αρχάς εσάς που γράψατε αλλά όταν λέτε ότι επισκέπτεστε ένα site,τι εννοείτε?Την πρώτη σελίδα?Γιατί μόνο έτσι εξηγείται το ότι είδατε μόνο μια φωτογραφία σκύλου.Η ιστορία δηλαδή ή τα links του Ιντεφίξ ή το άλμπουμ πού αναφέρονται?Επίσης είναι το site ενός συγκεκριμένου σκύλου,επομένως γιατί θα πρέπει να μη γίνεται αναφορά σε άλλα θέματα και όλα τα links της πρώτης σελίδας να αναφέρονται σε σκύλους?Δε θα τα διαβάσουν αποκλειστικά και μόνο σκύλοι.'Οσο για το καλωσόρισμα,υπάρχει κάποιος κανόνας που λέει ότι πρέπει να είναι στην κορυφή της σελίδας?Εγώ σπανίως βλέπω sites(και επαγγελματικά μάλιστα)να σε παίρνουν απ'τα μούτρα με το που μπαίνεις-και επιπλέον,η πρώτη σελίδα είναι βασισμένη πάνω στη βασική σελίδα της angelfire,πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχω τουλάχιστον άδικο σ'αυτό.

cricketa

site για σκύλους

Δημοσίευση από cricketa » 26 Μαρ 2002 08:59

Haritomenos o Droopinos.Afou einai site gia filous,tha yparxei logos gia ta themata poy den anaferontai se skylous,alla pragmatika giati auti i emmoni se kanones,opos to pou prepei na mpei to kalosorisma?Etsi ki allios stin proti selida to evale o anthropos-oops!sygnomi,o skylos ithela na po-den to evale stin teleutaia!Ksekoliste pia me tous kanones!!!Kante auto pou pragmatika sas aresei!

Άβαταρ μέλους
mitsos

site για σκύλους

Δημοσίευση από mitsos » 26 Μαρ 2002 14:13

Περίμενε.Δεν σου είπα για κανόνες.Σου είπα τι γίνεται συνήθως.Εσύ μπορείς να το βάλεις όπου θες...εγώ σου έδωσα συμβουλές δεν σου έθεσα κανονές.Πάντως εγώ σου προτείνω να δουλέψεις την σελίδα σου.Εάν εσύ την θες έτσι και σου αρέσει άστην έτσι.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

site για σκύλους

Δημοσίευση από steki-man » 28 Μαρ 2002 01:26

Ηρθα λοιπόν και εγώ να δω το site σου.Μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα.Την οποία ιδέα κατάλαβα πιο πολύ όταν άρχισα να διαβάζω την ιστορία του σκύλου σου.Είναι λοιπόν ένα ευχάριστο site.Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί έχεις δύο guestbook αλλά αυτό είναι το λιγότερο.Είναι μια καλή ευκαιρία να το κάνεις όμως και πιο χρήσιμο για τους φιλόζωους.πχ κάποια τηλέφωνα από ζωοφιλικές οργανώσεις και άλλα τέτοια διάφορα που θα κάνουν τον άλλον να έρθει στο site ξέροντας πως θα βρει όχι μόνο την ιστορία ενός σκύλου που δεν γνωρίζει αλλά γνώσεις και πληροφορίες που αφορούν και το δικό τυο κατοικίδιο.Πολύ καλή ιδέα,πολύ ευχάριστο site,ο σκύλος είναι κούκλος.Καλή συνέχεια

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες