έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
TravianKopela

Δημοσίευση από TravianKopela » 07 Αύγ 2012 01:16

δεν ξέρω σε ποια ενότητα είμαι ένας mod να το μεταφέρει συγγνώμη δεν ήξερα καν που να το βάλω

βασικά το travian το ξέρετε πιστεύω όλοι έχω φτιάξει δικό μου server με 500x rates δεν δίνο link να διαφημίσω θέλω απάντησης ο server μου εδώ ''http://www.000webhost.com/'' είναι σε free hosting και θέλω να το κάνω να είναι δικό μου hosting και εντελώς δικός μου ο server δεν είναι dns είναι MySQL/phpMyAdmin και τέτοια φάση τι μου προτείνεται...επίσης ένα καλο domain και φτηνό θα ήθελα με το πολύ 25-50 euro και το hosting που να είναι φτηνό οικονομικά δεν τα πάω και καλά είμαι 17χρ έχω κόσμο ήδη 1032 εγγραφες απλά ο server ήταν σε eniglish και τον μετάφρασα αλλα και τον μετάφρασα σε greeklish δεν γίνετε σε ελληνικά είναι σε free hosting και άμα κλίση θα πάει τζάμπα ο server και θα χαθούν όλα άμα κλίση το site που με βοηθάει μέχρι στιγμής σωστά ο server χρειάζεται αυτά τα παρατακατω δεν ξέρω αν είναι dns πρώτη φορα ασχολούμαι δεν έχω γνώσης οπωσδήποτε θέλει αυτά MySQ και phpMyAdmin φυσικά με filezinia τον έφτιαξα έβαλα τα files που βρήκα από ένα βίντεο στο Youtube δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το διαφημίσω αυτό ούτε το διαφημίζω απλά με αυτό το χρησιμοποιώ εδώ θέλω λοιπόν να μου πείτε που να βρω ένα hosting με τα παραπάνω να πληρώσω φυσικά με PaysafeCard πιστωτικές και τέτοια δεν έχω π.χ άμα πληρώσω μονο το domain ο server δεν παίζει να κλίση δεν είναι ούτε πριβέ τίποτα p.x στέλνω link κανεις εγγραφη και παίζεις ασταμάτητα το πρόβλημα όπως είπα φοβάμαι μην κλίση για να τον μεταφράσω και όλα αυτά μου πήρε 4 μήνες και τα files είναι αλλουνού δηλαδή κάτω γραφή πχ travianProtucton run on:6 2010-2011 δηλαδή παίζει να κλίση οποτε θέλουνε αυτή που έχουνε τα files η δικά μου είναι απλά μαρεσή πολύ επειδή πίνω και πρέζα για να ξεκόψω όσο είναι νωρίς να κάνω τον δικό μου server πως το λένε συγνωμη κιόλας για την έκφραση τις πρέζας θέλω να μου προτείνεται ένα φτηνό hosting με αυτά που σας είπα και αν είναι εύκολο σε ελληνικό site Πρώτα να μου απαντήσετε στις επάνω ερώτησης που είπα δεν παίζει να απαντήσω ξανά p.x να με rotate διαφορα πείτε ότι ξέρετε ευχάριστο για το χρόνο σας αν σας κούρασα πάρτε ποστάν..
:( :( :( :( :( :( :( :(

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 08 Αύγ 2012 00:37

2 Ponstan προσπαθώντας να βρω τελεία στο κείμενο :)

servetas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από servetas » 08 Αύγ 2012 11:36

TravianKopela έγραψε:επειδή πίνω και πρέζα

megsk

Δημοσίευση από megsk » 08 Αύγ 2012 17:33

Den katalava tpt fobero keimeno xaxaxa

Thoughtless
Επικοινωνία: