χρειαζομαι help

Λύσεις προβλημάτων για το δημοφιλές πρόγραμμα κατασκευής παρουσιάσεων στο διαδίκτυο.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

χρειαζομαι help

Δημοσίευση από tolis_montana » 09 Μάιος 2004 18:29

παιδια αποφασισα να ασχοληθω με flash κατεβασα το marcomedia mx 2004 proffesional λοιπων μπορειται να μου πειτε τι μπορω να κανω με αυτο χρειαζεται κατι αλλο δουλευω με frontpage .για να τρεξω μια εφαρμογη φλαση πρεπει να να την ανεβασω απο το marcomedia η γεινεται και apo to front page ? να μην την κατεβασα τζαμπα ... δωστε μου τα φωτα σας plz :question:

spookyb52
Επικοινωνία:

χρειαζομαι help

Δημοσίευση από spookyb52 » 09 Μάιος 2004 19:16

puntakias έγραψε:παιδια αποφασισα να ασχοληθω με flash κατεβασα το marcomedia mx 2004 proffesional λοιπων μπορειται να μου πειτε τι μπορω να κανω με αυτο χρειαζεται κατι αλλο δουλευω με frontpage
an ennoeis kapoio eksoteriko programma epeksergasias grafikwn, video ktl oti yparxei kalo einai alla to flash sou parexei dynatothta edit kai sxediasmou apo mono tou. To frontpage mporei na to xreiasteis analoga me to ti tha kaneis. Den einai aparaithtos kapoios editor.

kyrios xrhsimopoieitai gia thn kataskeyh site kai paixnidiwn alla mporei na xrhsimeusei kai gia alla pragmata opow kapoia parousiash px
puntakias έγραψε:για να τρεξω μια εφαρμογη φλαση πρεπει να να την ανεβασω απο το marcomedia η γεινεται και apo to front page ? να μην την κατεβασα τζαμπα ... δωστε μου τα φωτα σας plz :question:
:idea: :idea: :idea: :idea:

Ta swf arxeia pou dhmioyrgei to flash ta eisageis mesa se mia html px selida kai ta kaneis upload opws ta upoloipa arxeia. Kapou tha yparxei epilogh fantazomai mesa sto frontpage gia na eisageis kapoio flash arxeio xvris na xreiazetai na grafeis kwdika

Kai kati asxeto afou ekanes thn arxh den paratas kai to frontpage kai na baleis to dreaweaver ths macromedia??
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

χρειαζομαι help

Δημοσίευση από tolis_montana » 09 Μάιος 2004 22:22

βασικα το εχω αλλα εχω μαθει με το front page και δυσκολευομαι λιγο με το dreem

Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

χρειαζομαι help

Δημοσίευση από tolis_montana » 09 Μάιος 2004 22:25

δηλαδει το marcomedia einai για να κανω δικα μου flash δεν ειναι απαραιτητο ....βασικα νομιζω οτι και με copy past μπαινουν κατσε να το κανω install αυριο .....αντε να δουμε τι θα καταφερω με τα flash

Απάντηση

Επιστροφή στο “Flash γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης