ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
migko

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από migko » 12 Μάιος 2004 09:47

Ζητηται γνωστης MATLAB για διεκπεραιωση πανεπιστημιακων εργασιων. Για πληροφοριες pm me.

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από gaucho » 12 Μάιος 2004 11:03

migko

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από migko » 12 Μάιος 2004 15:39

Τι ακριβως ειναι αυτο; Τελοσπαντων η αναζητηση ισχυει

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από gaucho » 12 Μάιος 2004 15:43

kserei matlab

parton tilefono kai peston na sou protinei kanenan sinergati h fitoukla pou asxolite me matlab

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 12 Μάιος 2004 16:06

paizouve fragka ?
parexete agorasmevi ekdosi tou matlab ?
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

migko

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από migko » 12 Μάιος 2004 17:48

προφανως υπαρχει χρηματικη αμοιβη ρε παιδια, επισης μενω αθηνα. Αγορασμενη εκδοση MATLAB παρεχεται απο τους καθηγητες που βαζουν τις εργασιες. Απλα φοιτητης ειμαι που δεν εχει χρονο να ασχοληθει.

Ray

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από Ray » 12 Μάιος 2004 23:03

Φίλε mingo,

Ίσως ακουστούν λίγο σκληρά αυτά που θα πω, αλλά…

Τι πάει να πει ρε φίλε ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ;

Δηλαδή σαν φοιτητής ποια είναι η δουλειά σου ρε, εκτός από το να ασχολείσαι με το πανεπιστήμιο;

Τα λεφτά που δίνουν οι γονείς σου δεν τα σέβεσαι καθόλου;

Τι να πω ποια, γέμισε ο τόπος με κηφήνες επιστήμονες…

Το matlab είναι πολύ απλό στην χρήση του και η γλώσσα προγραμματισμού που έχει για να το προγραμματίζεις είναι εύκολη στην μάθηση

Αν θες καθοδήγηση, χωρίς αμοιβή εννοείτε, έτσι ώστε να τελειώσεις την εργασία σου ΜΟΝΟΣ σου, βάλε στο topic το θέμα της

Ποιος ξέρει ίσως μάθουμε και εμείς τίποτα παραπάνω…

Αν θες εργασία έτοιμη στο πιάτο, καλύτερα να ψάξεις αλλού για καλοθελητές

Μπορείς να αρχίσεις από το παρακάτω link

http://www.mathworks.com/academia/stude ... /homework/

Φιλικά,

Χρήστος

migko

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από migko » 12 Μάιος 2004 23:58

Δεν θα ασχοληθω καν να σου απαντησω , δεν με ξερεις καν. Δεν ξερεις αν δουλευω ή γιατι δεν εχω χρονο να ασχοληθω. Λοιπον ευχαριστω για την φιλοξενια στο forum, μπορει καποιος mod να σβησει το topic.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από cordis » 13 Μάιος 2004 00:58

σορρυ, αλλά άκρως απαράδεκτη η απάντηση...
δεν είμαστε εδώ για να κρίνουμε κανέναν...
αν μπορούμε να απαντήσουμε ή να βοηθήσουμε κάτι απαντάμε, αν δεν έχουμε κάτι να δώσουμε για το αρχικό ερώτημα καλό είναι να μη γράφουμε τίποτα... και προπαντός να μη κρίνουμε κανέναν!! ειδικά κάποιον που δεν ξέρουμε ούτε ποιος είναι ούτε τι κάνει ούτε πως τα βγάζει πέρα...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από Cha0s » 13 Μάιος 2004 01:11

Πέρα από το θέμα της ιδεολογίας στο ότι θα περάσει ενώ κάποιος άλλος του έκανε την εργασία δεν νομίζω ότι έκανε κάτι κακό.

Ζήτησε κάποιον και μάλιστα μετ' αμοιβής!
Είναι στην κατάλληλη κατηγορία που επιτρέπει τέτοιου είδους ποστς...

Κοινώς δεν τήθεται θέμα.

Ray

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από Ray » 13 Μάιος 2004 02:58

Αγαπητοί φίλοι,

Προσωπικά βρίσκω αηδιαστικό το να πληρώνει κάποιος για να του κάνουν εργασίες πανεπιστημιακού περιεχομένου

Αν εσείς επικροτείτε τέτοιες συμπεριφορές, εγώ δυστυχώς δεν θα συμφωνήσω μαζί σας

Επίσης δείτε τι έγραψα εδώ
Αν θες καθοδήγηση, χωρίς αμοιβή εννοείτε, έτσι ώστε να τελειώσεις την εργασία σου ΜΟΝΟΣ σου, βάλε στο topic το θέμα της
To matlab το γνωρίζω αρκετά καλά, λόγω του ότι το χρησιμοποιούσαμε στα εργαστήρια στο πανεπιστήμιο

Αν το παιδί θέλει βοήθεια ΧΩΡΙΣ ΑΜΟΙΒΗ, ας κάνει post το θέμα της εργασίας του

Με καθοδήγηση και βοήθεια, θα μάθει και πέντε πράματα για το αντικείμενο

Αν δείτε και σε άλλα post που ζητάν βοήθεια για εργασίες, πάντα καθοδηγώ τα παιδιά στην λύση και δεν την δίνω στο πιάτο

Επίσης αν ακολουθήσετε το link που έδωσα, θα δείτε ότι έχει ένα κάρο step by step tutorials σχετικά με το matlab

Αυτά από εμένα και ελπίζω να λύθηκε το θέμα

Φιλικά,

Χρήστος

P.S. Όσο για το πώς τα βγάζει πέρα κανείς το μόνο που έχω να πώ είναι ότι είμαι ορφανός από 14 χρονών και γνωρίζω πολύ καλά τι σημαίνει ανασφάλεια αλλά και σκληρή δουλεια

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από cordis » 13 Μάιος 2004 11:14

Θα συμφωνήσεις όμως ότι ο τρόπος ήταν άκομψος και ανεπίτρεπτος, γιατί νομίζω ότι κανείς δεν έχει το δικαίωμα να κρίνει και να γράφει χαρακτηρισμούς για έναν συνομιλητή που δεν γνωρίζει καν και ξεκινάει να τον κρίνει από το πρώτο του μήνυμα...

Λίγη προσοχή στα λόγια μας και κατάλληλος τρόπος έκφρασης δεν βλάπτει κανέναν...

Δεν επικροτώ τίποτα... αλλά ο κάθε ένας έχει το δικαίωμα να επιλέξει... δεν έχω το δικαίωμα να τον κρίνω για την επιλογή του πόσο μάλλον να τον σχολιάσω με τον τρόπο που τον σχολίασες εσύ...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Ray

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από Ray » 13 Μάιος 2004 15:32

Φίλε Γιάννη,

Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι ο τρόπος μου ήταν πολύ απότομος, αλλά έτσι πρέπει να αντιμετωπίζονται τέτοια άτομα που κλέβουν για να πάρουν ένα χαρτί πανεπιστήμιου

Και αν θεωρήσω ότι το παιδί έχει οικονομικό πρόβλημα και πρέπει να εργάζεται (όπως όλοι μας άλλωστε), δεν λυπάται τα χρήματα που βγάζει και αντί να κάτσει να διαβάσει 2 -3 ωρίτσες να κάνει την εργασία του (και να κρατήσει τα λεφτάκια του) λέει πληρώνω και περνάω το μάθημα

Ε, αυτούς δεν του λυπάμαι φίλε μου, είναι άξιοι της μοίρας τους και εξηγώ παρακάτω

Όσοι έχουν περάσει σε κάποια σχολή, σε οποιαδήποτε πανεπιστήμιο στον πλανήτη μπαίνουν με έναν σκοπό (μάλλον δύο σκοπούς)

Να γίνουν επιστήμονες (η να βγάλουν λεφτά)

Τα πανεπιστήμια απαγορεύουν δια ροπάλου την αντιγραφή εργασιών ή το να πληρώσεις κάποιον για να σου κάνει την εργασία

Από ακαδημαϊκή σκοπιά λοιπόν, και εδώ θα συμφωνήσουν όλοι οι πανεπιστημιακοί, συμπεριφορές τέτοιου είδους είναι καταδικαστέες και αν περνούσε από το χέρι μου τέτοια άτομα θα αποβάλλονταν δια παντός από το πανεπιστήμιο

Εφόσον λοιπόν το συγκεκριμένο άτομο δεν ακολουθεί τους κανόνες του πανεπιστήμιου και ουσιαστικά γράφει στα παλιά του τα παπούτσια τους κανόνες ηθικής ενός επιστήμονα (η μηχανικού), μπορεί οποιοσδήποτε να το κρίνει όπως θέλει

Ειδικά εμείς, άτομα που δουλεύαμε και διαβάζαμε ταυτόχρονα, έχουμε κάθε δικαίωμα να κρίνουμε τέτοια άτομα που ΕΥΘΑΡΣΟΣ βγαίνουν και λένε κάντε μου την εργασία με αμοιβή

Και αυτό που με στεναχωρεί περισσότερο είναι το ότι εσείς βρίσκετε φυσιολογικές τέτοιες συμπεριφορές και δεν σας ενοχλεί που στο forum ζητούνται από άτομα να γίνουν εργασίες υπό αμοιβή

Δηλαδή ποια η διαφορά να μιλάμε για warez η να μιλάμε για αντιγραμμένο επιστημονικό έργο ή επιστημονικό έργο που δεν δημιουργήσαμε εμείς (επι αμοιβής μάλιστα)

Νομίζω ότι στους κανόνες του forum απαγορεύεται να μιλάμε για παράνομα θέματα. Ως admin λοιπόν δεν βρίσκεις ότι το να ζητάει κάποιος πανεπιστημιακή εργασία έναντι αμοιβής ότι είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ κατά πρώτον και ότι ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙ τους κανόνες του forum κατά δεύτερον

Πρόσεξε, άλλο να ζητάς βοήθεια για μία εργασία (που προσωπικά το επικροτώ) και άλλο να λες σε πληρώνω να μου την κάνεις και εγώ απλά πάω και την καταθέτω

Θα ήθελα τα σχόλια σου στο παραπάνω θέμα, διότι εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδους topic πρέπει να κλειδώνονται χωρίς δεύτερη σκέψη

Φιλικά,

Χρήστος

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από gaucho » 13 Μάιος 2004 16:52

O Ray exei dikio.

Migkos
tsekare http://www.fititis.gr/ergasies.php

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

ZHTHTAI ΓΝΩΣΤΗΣ MATLAB

Δημοσίευση από cordis » 13 Μάιος 2004 17:25

Μπορεί να έχει σε κάποια πράγματα δίκιο, αλλά το χάνει με τον επιθετικό τρόπο που λέει...

Για να κουλάρουμε λίγο...
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες