ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
mic_mic
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mic_mic » 16 Απρ 2002 17:06

http://members.tripod.com/michailakis/index.htm

Η προσπάθεια είναι καθαρά ερασιτεχνική.Πρόκειται για σελίδα ναυτικής ιστορίας και βασίζεται κυρίως στο περιεχόμενο της.Από άποψη σχεδιασμού δεν θα βρείτε τίποτα εντυπωσιακό μια και οι γνώσεις μου είναι ακόμα περιορισμένες.Πάντως το logo της σελίδας και την "ζωγραφισμένη" εικόνα πανω από το κεντρικό μενού τα έφτιαξα εγώ με το Photoshop.

Η αγγλική έκδοση είναι πλήρως ολοκληρωμένη ενώ ή ελληνική είναι ακόμη λίγο πίσω λόγω έλλειψης χρονου.

Ελπίζω να σας αρέσει.Περιμένω τα σχόλια σας.
Φιλικά,Μιχάλης

<font size=-1>[ Αυτό το Μήνυμα διορθώθηκε από: mic_mic στις 2002-04-16 17:07 ]</font>

<font size=-1>[ Αυτό το Μήνυμα διορθώθηκε από: mic_mic στις 2002-04-16 17:08 ]</font>

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 16 Απρ 2002 17:14

τα κουπμάκια σου είναι δυσανάγνωστα...
μαύρα γράμματα πάνω σε σκούρο πράσινο φόντο;
μάλλον θα πρέπει να βρεις άλλον συνδιασμό..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

temp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από temp » 17 Απρ 2002 13:52

με μια πρώτη ματιά μου άρεσε, αλλά θέλει πιο πολύ δουλειά. τις σελίδες (εκτός της αρχικής) τις είδα λίγο άδειες. πάντως δεν κουράζει και νομίζω ότι και το θέμα προκαλεί τον επισκέπτη να μείνει στη σελίδα

mic_mic
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mic_mic » 17 Απρ 2002 19:38

John ευχαριστώ για τη σύσταση.Θα δοκιμάσω κάποιον άλλο χρωματικό συνδιασμό.

temp πράγματι έχεις δίκιο.Πιστεύω οτι η ιδανική λύση θα ήταν ένα template (το έχω στο πρόγραμμα)αλλά και η προσθήκη περισσοτέρων εικόνων μέσα στα κείμενα.

Έχετε να προτείνετε κάποια βελτίωση σε ότι αφορά το navigation μέσα στο site?Εμένα μου φαίνεται άνετο αλλά θα ήθελα και τη δική σας γνώμη.

Λόγω του μεγάλου όγκου και των συχνών επισκέψεων (από εξωτερικό κυρίως) αντιμετωπιζω πρόβλημα με το bandwidth και συχνά πυκνά η σελίδα πέφτει για λίγο.Μήπως ξέρετε τι bandwidth limit έχουν οι ελληνικoί providers καθώς και πόσο χώρο δίνουν για κατασκευή σελίδων?

Ευχαριστώ και πάλι,
Μιχάλης

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες