θα δινοσασταν σε μια κριση παθους?

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
pantofla

Δημοσίευση από pantofla » 08 Ιουν 2004 23:43

Ας πουμε οτι μια νυχτα ξεχωριστη, με πανσελληνο λογου χαρη, ειστε σε ενα χωρο οπου ολα επιτρεπονται...Και ξαφνου σας δινεται η ευκαιρια να ζησετε μια ερωτικη περιπετεια απο αυτες που μονο στα θερμοτερα ονειρα σας εχετε γνωρισει.Ολα φαινονται βολικα...Τι θα κανετε, αφου σας εχει συνεπαρει το παθος...θα αφησετε τον εαυτο σας σε αυτη τη τρελλα, να παει μεχρι το τελος?
ΥΓ.την ερωτικη αυτη περιπετεια αν τη ζησετε, θα πρεπει να την πραγματωσετε μονος/η σας, διχως παρτενερ...Δεχεστε? Και αν οχι, γιατι?

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mrpc » 09 Ιουν 2004 03:18

χωρις παρτενερ; δηλαδή;

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 09 Ιουν 2004 03:44

το έθεσες πολύ λεπτά το ζήτημα, κι αντε τώρα εμείς να βρούμε λέξεις που δε θα κανουν το θέμα ακατάλληλο δια ανηλίκους.
Λες.......
Και ξαφνου σας δινεται η ευκαιρια να ζησετε μια ερωτικη περιπετεια απο αυτες που μονο στα θερμοτερα ονειρα σας εχετε γνωρισει
Προσωπικά προτιμώ να έχω παρτενερ χεχεχεχε

Τώρα για το τι εννοείς.... βίτσια είναι αυτά τι να κάνουμε; Αν τη βρισκεις μόνος σου, ή γουστάρεις κλειδαρότρυπες, θάμνους, τζάμια αυτοκινήτων σε έρημα σημεία και όλα τα συναφή.... απο εμάς τι περιμένεις να ακούσεις;

τέλος πάντων , μου ήρθαν 2 τετριμμένες εκφράσεις:

1) το πολύ το τάκα τάκα κανει το παιδί ******
2) αν πετύχει η ******* τύφλα να' χει το ******
(μη μου φωνάξετε εεεεεεε δεν ειπα κακα λογάκια και έβαλα τα αστεράκια μόνη μου χιχιχιχιχι)

τέτοιες ώρες τέτοια λόγια.........
http://www.blogspace.gr - Μια νέα προσπάθεια που φιλοδοξεί να ενώσει τους έλληνες συγγραφείς ιστολογίων.
http://www.magicasland.com

Άβαταρ μέλους
|dD|
Honorary Member

Δημοσίευση από |dD| » 09 Ιουν 2004 09:47

...pantofla den ekanes tin arxi blepv.. afu anixes to 8ema eprepe na dvsis ke tin prvti apadisi.. ;)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες