Pote ena mail diabasthke?

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 25 Απρ 2002 22:30

Exw logariasmo sth hotmail kai th Yahoo. Yparxei dynatothta mesw aytwn twn etairiwn na kserw pote ena mail diabasthke?
an oi etairies den exoun ayth th dynatothta yparxei kolpo?
8ymamai ena palio pou bazeis sto mail link se mia eikona pou exei metrhth kai koitas an ayksh8hke o metrhths. ayto pws akribws ginetai? yparxei kapoio allo tryk ? thanks

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 26 Απρ 2002 15:29

Πριν κάνεις κάτι τέτοιο διάβασε αυτό το άρθρο..
http://computers.pathfinder.gr/index.ph ... &section=1
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 26 Απρ 2002 23:44

Pragmatika endiaferonta ta ar8ra.
Bebaia den katalaba pws mporw na to petyxw me cookies, opote opoios allos prosferetai, eyxaristws 8a dektw odhgies :)
thanks kai pali.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 27 Απρ 2002 15:25

To arthro poy soy eipa na diabaseis den soy leei pos na to kaneis.. sou leei giati NA MHN to kaneis..

me liga logia, ean kaneis kati tetoio kai se paroyn xampari den prokite na se ksanaempisteytoyn..
kai to na se paroyn xampari einai poly eykolo :lol:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 28 Απρ 2002 10:43

nai, to eida, alla den to 8elw gia emporikous skopous.
apla exw filous pou milaw mono mesw mail kai den kserw kamia fora an exoun diabasei mail mou 'h tous exei symbei kati.
bebaia 8a mou peis...an bgei h me8odos ston aera 8a th xrhsimopoihsoun alloi gia emporikous skopous. ok, kanw passo.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 28 Απρ 2002 17:40

Tote des sto help ton ypiresion ayton ean yparxei kati gia "request read receipt", ean oxi tha prepei na stileis to e-mail soy se html format kai na prostheseis ton kodika apo kapoion free counter poy tha kaneis eggrafi -h- apo kapoia ypiresia statistikon gia selides.
- follow me @twitter

Cristina

Δημοσίευση από Cristina » 29 Απρ 2002 23:55

Η Yahoo από τις 24/4/2002, σταμάτησε την δωρεάν υπηρεσία της για pop3 accounts. Τι σημαίνει αυτό; ότι πλέον δεν θα μπορούμε να βλέπουμε την ηλ. αλληλογραφία μας μέσω OutLook, Eudora κτλ. (αν και σήμερα διάβασα κάπου αλλού έναν τρόπο που τελικά λειτουργει... :wink: )

Όμως, γεινίκώς το OutLook έχει αυτήν την δυνατότητα, δηλαδή να σου στέλνει ένα mail ως αναφορά παράδωσης του δικού σου. Το μειονέκτημα είναι ότι το αφήνει στην κρίση του παραλήπτη εάν θέλει να σου στείλει την αναφορά. Αυτήν την δυνατότητα την υποστηρίζει νομίζω μόνον το OutLook 6 (και όχι οι παλιότερες εκδόσεις του, για τα άλλα προγράμματα όπως Eudora κτλ. δεν γνωρίζω αν μπορούν γιατί δεν τα έχω χρησιμοποιήσει).

Άν θέλεις επιπλέον πληροφορίες μπορείς να μου πεις και θα σου πω πως ακριβώς θα το ενεργοποιήσεις.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 30 Απρ 2002 16:26

Cristina έγραψε: (αν και σήμερα διάβασα κάπου αλλού έναν τρόπο που τελικά λειτουργει... :wink: )
Peston ki emaaaaaas!! :P
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες