Πρώτη προσπάθεια...

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
guesswho
Honorary Member
Επικοινωνία:

Πρώτη προσπάθεια...

Δημοσίευση από guesswho » 15 Ιούλ 2004 00:12

άργησα λίγο να απαντήσω σε αυτό το θέμα γιατί έβλεπα τα σχόλια σας και άρχιζα να ανυσηχώ
εμένα προσωπικά το site δεν μου αρέσει απο αισθητικής άποψης πάντα,καθώς απο περιεχόμενο είναι μια χαρά
πρώτον,η άσπρη φάσα απο πάνω είναι απαράδεκτη,δεν δένει καθόλου με τα υπόλοιπα χρώματα και σου τραβάει αμέσως το μάτι ενώ δεν θα έπρεεπε να είναι αυτός ο σκοπος της
δεύτερον τα πράσινα χρώματα που χρησιμοποιείς ίσως θα έπρεπε να είναι σε άλλους τόνους καθώς έιναι αρκετά ζωηροί
τρίτον η γραμματοσειρά πρέπει να αλλάξει καθώς και το μέγεθος,πρέπει να υάρχει μια ομοιομορφία στο κείμενο με παραγράφους ,έντονα γράμματα εκεί που πρέπει και όχι σε όλο το κείμενο
τέταρτον και πιο σημαντικό,το ασπρο background μέσα στο frame με το λογοτυπο της επιχείρησςη
πρέπει να σου πώ ότι δεν διάασα κανένα κείμενο γιατί απλώς δεν μπορούσα,είναι τόσο χτυπητή η διαφορά που στο τέλος σε πονάει το μάτι απο το έντονο κόκινο,μπλε και πράσινο του λογότυπυ,κάντο ΄΄ολο το frame πράσινο για να τεριπαζει όως είναι στη σελίδα Προιόντα

αυτά
μπορεί να είμαι λίγο κακός,αλλά τα λέω για να βελτιωθεί το site,άν ήταν να πώ και εγώ ότι έμεινα με ανοιχτό το στόμα,ότι είναι καταπληκτική και άλλα τέτοια θα αισθανόμουν ότι σε κορόιδευα

συνέχισε να δημιουργείς...

Άβαταρ μέλους
chchrist
Επικοινωνία:

Πρώτη προσπάθεια...

Δημοσίευση από chchrist » 15 Ιούλ 2004 01:43

Τα σχόλια δεκτά και πολύ ορθά.
Λοιπόν η άσπρη φάτσα είναι γιατί δεν βρήκα άλλο χρώμα που να δένει με το μπλε κόκκινο και πράσινο του λογότυπου (το οποίο δεν αλλάζει) και αν έχεις κάποια πρόταση είμαι όλος αυτιά. Για τα χρώματα θα διαφωνήσω καθώς δεν μου φαίνονται ζωηρά. Για το κείμενο και το background έχεις απόλυτο δίκιο και θα τα αλλάξω. Ευχαριστώ πολύ που απάντησες.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες