Apo tous kalyterous pou exo dei

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 15 Μάιος 2002 11:49

An kapoios thelei na dei ti dynatoties exei sto na ftiaksei mia super selida as dei edo. Kai ti de exoun (php, mysql,ssi gia na anafero merika...)

http://www2.relmax.com/index.html?aid=67

Einai apo tis kaliteres etairies pou exo dei... :o

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Μάιος 2002 11:57

kalo tha einai na mi bazoume affiliate links,
giati ayto dixnei oti den eimaste antikimenikoi... :lol:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 16 Μάιος 2002 03:48

Bravo, Bravo, AGOASA 100 Domain sto link pou mas edwses.......... xaxaxaxaxa!!!! twra poia tha pareis polaaaaaaaaaaa leftaaaaaaaaaaa .... anti na ftiakseis mia selida me thn aksia sou kathese kai paramithiazeis ton kosmo oti einai wrea h selida pou exeis brei ... NTROPH SOU!!!!! John kala tou ta les alla poios se akouei........... are sy se eixa kai se megalyterh ektimish.......... xalase o kosmos..................... :x :x :roll: :roll:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 16 Μάιος 2002 10:05

cool :lol:

mi ta paraleme..
ki ego exo ektimisi pros ton hellas kai eimai sygouros oti den to ekane epitides.

Ean pisteva oti egine epitides tha eixa svisei to minima toy amesos..

Entaksi de xriazete na toy paroume kai to kefali me to proto lathos poy egine :wink: :P
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
kolliop

Δημοσίευση από kolliop » 16 Μάιος 2002 10:05

Ti mas les re file popo anakalipses tin pyritida, tromeri etairia ti na sou po,
ego spiti exo ftiaksei poly kalytera diladi an ta deis ti tha peis vrika ton gourou tou web design. Min koroidevoume ton kosmo me tetoia symfono apolyta me ton crackGR

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 16 Μάιος 2002 19:37

Re paidia tsampa mou kopsate to kefali... :( gia na min lete oti sas adikisa tha sas po ti egine. Enas filos mou, mou esteile ena email (asxeto) kai san ypografi eixe afto (mazi me 2 alles vasika.) Otan to ilenksa mou arese kai eipa na to po kai se sas, mias kai pou sta alitheia to ssi einai kapos dysevreto. (Em,... afto mou ekane entyposi ti na kanoume) Afto itan olo. An itan affiliate, afto den tha mporousa na to mantepso. (Kai oute to anefere pouthena. Synithos grafei "refferal" i "ref" i esto ena "r") Kai epeita ego den sas eipa na parete tipota. Sto kato kato einai mia apli etaira kai tipota allo....

Pantos den ithela na prokaleso anastatosi. Na skeftite oti skeftika oti tha sas arese kai xairomouna. (atimo ssi) Kai i alitheia einai oti psilozilepsa ton John pou panta vriskei oraies selides na sas pei (tyxere John) kai gia afto alloste ithela na to valo sto "Σελίδες που Ανακαλύψαμε και ίσως να σας Ενδιαφέρουν". (Ehm... an ekseraisoume oti diavaza sto "Web Usability" kai meta ksexastika kai patisa ekei to link gia na valo to neo thema)

Sorry an niosate oti sas koroidepsa... Oxi mono den eixa tetoia prothesi alla den to skeftika kan... :oops:

Άβαταρ μέλους
kolliop

Δημοσίευση από kolliop » 17 Μάιος 2002 10:21

Den peirazei file mou emeis se agapame... OUte prokeitai na sou parei kaneis to kefali, emeis apopsis antalazoume den exoume na xorisoume kai tipota..... Synexize na kaneis afta pou agapas kai afta pou pisteveis emeis tha se akoume... merikes fores tha symfonoume merikes oxi, alla panta tha se agapame.... :wink:

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 17 Μάιος 2002 23:03

File kolliop ego mia olokliri zoi (ax kai na kseres) ypostirizo oti oi anthropoi prepei na skeftontai kai na antidroun. Na rotane gia na mathenoun kai na min ta trone ola san xanoi. (Kati pou ginetai athnona tin simeron imera... se oti afora tin neolaia toulaxiston. px tis diafores ksenes epiroes kai idees) Pou simainei oti polles fores tha yparxoun antidraseis kai antiparatheseis. Afto to katalavaino.... Ego omos den evrisa kanenan epeidi diafonisa mazi tou. Nomizeis oti trelenomai san xristis tou internet na exo ola ta koufa pou kathe 3 kai ligo mas lene? (Diafora pop ups/unders kai diafora alla eknevristika?) Anagazomai omos na ta anexomai... Oi kaloi tropoi den prepei na leipoun omos.... Mono kai mono gia na mpei kapoia taksi. Giati diladi o John p.x an thelei na pei kati eite thetiko eite arnitiko to leei me sosto tropo? Den vrizei oute apopernei. Nomizo oti o CrackGR mou xrostaei mia sygnomi. Kai enas logos pou to pistevo afto einai giati oxi mono den to ekana me kako skopo, oxi mono epeidi den ton evrisa alla kai epeidi zitisa genikos sygnomi gia tin anastatosi pou prokalesa. Den ithela na ton eknevriso.... Pantos gia na eimaste oloi efxaristimenoi as to ksexasoume to thema.... Etsi kai allios oti egine egine....

:lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
vourexx
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vourexx » 19 Μάιος 2002 22:12

καλησπέρα ήθελα να πω και εγώ μια γνώμη για το θέμα που έγινε παραπάνω με το Link λοιπόν εγώ πιστεύω ότι ίσως ο hellas να το έκανε
επίτηδες αν και δεν είμαι σίγουρος αν δεν είναι εσκεμμένο τότε είναι ένα μεγάλο λάθος γιατί λογικά το link όταν το έγραψε θα έπρεπε να έγραφε http://www2.relmax.com/ την διεύθυνση της σελίδας για να δούμε αυτή τη φοβερή σελίδα... το υπόλοιπο όταν το έγραφε δεν κατάλαβε τι είναι ?
το: index.html?aid=67 δεν κατάλαβε ? σε τι χρειαζόταν το υπόλοιπο δηλαδή το id=67 δεν το πρόσεξε? και από έναν χρηστή που από ότι έχω καταλάβει έχει πολλές περισσότερες γνώσεις από εμένα ?
εγώ αν θέλω να σας πω να δείτε την σελίδα μου θα σας γράψω www.vourexx.tk
Και όχι www.vourexx.tk/index.html και πόσο μάλλον να προσθέσω και αλά...
μόνο σε μια περίπτωση θα τον δικαιολογούσα αν δηλαδή το έκανε copy - paste και ήταν πολύ μα πάρα πολύ αφηρημένος και δεν το πρόσεξε
εγώ απλά την γνώμη μου είπα δεν θέλω να το πάρει κανείς στραβά
απλά όταν νιώθω ότι κάποιος μπορεί να θέλει να με κοροϊδέψει δεν νιώθω καλά
και να σας πω ότι και εγώ που είδα αυτόν τον τίτλο με τις φοβερές σελίδες μπήκα μέσα στο topic αλά δεν την πάτησα γιατί εγώ πρώτα ελέγχω το λινκ πριν το πατήσω και αν δω τίποτα περίεργο πx id - exe κλπ δεν το πατάω με τίποτα...
αυτά τα ολίγα είχα να πω

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 20 Μάιος 2002 15:15

(Kala ego eixa sxedon ksexasei teleios to thema. Tora pia pou to thymithikate?)

Mpravo vourexx. Elaxistoi anthropoi einai paratiritikoi kai xrisimopoioun to mialo pou exoun sto kefali tous. (Oxi oti einai vlakes oi anthropoi alla gia logous tempelias i variemaras (sinithos) den to kanoun panta) Ostoso kaneis lathos. Proton, gia pes mou. Pisteveis oti yparxei anthropos oste na kathisei na grapsei ena url anti na to kanei copy/paste? Ego prosopika mono copy/paste kano. Enas apo tous logous pou kano mono afto einai epeidi kathomai polles ores sto pc kai etsi apektisa ena mikro (thelo na pistevo) provlima me to xeri. Me ponaei apo ton karpo mexri ton agona peripou. Grafontas oli tin dieftinsi einai poli pio kourastiko apo ena copy/paste.

Defteron se oti afora eidika to index.html den tha itan dikia mou epilogi. Edo kai arketo kairo (toulaxiston xronos) oloi - den ksero giati - exoun tin mania na grafoun kai to index.html meta to .com. An itan kati allo (p.x php i asp) tha to katalavaina. Omos einai apla html. Mi rotas emena giati to kanoun afto. Apla etsi einai. Logika loipon tha to evaza etsi.

Triton. An ypirxe mia periptosi na katalavo oti prokeite gia affiliate tha to katalavaina apo 2 pragmata: a) the eixe ena "ref" "refferal" i esto ena "r" opos eipa pio pano kai defteron kai pio simantiko ena / (slash). Exeis dei pote esi ena index.html?ref.67 (i aid 67) xoris ena slash anamesa sto erotimatiko kai to html? Ego oxi. Oute ena aplo "r" den ypirxe oute ena slash. Kai eixe kai kati allo (aid) pou itan teleios asxeto. Tin epomeni fora pou tha deis link me refferal des oti tha exei slash. An o John pio pano den elege oti einai affiliate oute simera tha to iksera. Gia afto epesa apo ta synefa otan o CrackGr me katigorise. Sorry loipon, alla ek merous mou toulaxiston, itan i oli fasi mia athoa praksi.

Άβαταρ μέλους
vourexx
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vourexx » 20 Μάιος 2002 16:15

ενταξει δεν χριάζεται να με πυροβολησεις το να εισαι αρκετα καχυποπτος στην σημερινη εποχη ειναι πολυ καλο να ξερεις
anyway παντως για αυτο που λες "Pisteveis oti yparxei anthropos oste na kathisei na grapsei ena url anti na to kanei copy/paste? "
πιστευω γιατι εγω δεν το συνηθίζω αυτο σχεδον παντα γραφω την url Και δεν την αντιγράφω
οσο και για το αλο εγω ποτε δεν γραφω Index.html αν δεν ειναι απραιτητο για καποιον λογο
anyway και οσο για αυτο που αναφερεις για slash κλπ
δεν ξερω την πολιτικη της κάθε εταιριας και του τροπους που εχει αναπτυξει και χρησημοποιει αν προσεξες παντως εχει το ? κλπ κλπ
και το καλυτερο και για εσενα ειναι να προσεχεις στο λινκ που πατας γιατι απο οτι ειπες στην αρχη στο εστειλε καποιος φιλος λοιπον
ο φιλος μαλον εσκεμενα θα το εκανε απεναντι σου και καλυτερα οι φιλοι ειναι να μην κανουν τετοια
αν ηταν δικος μου και μου ελεγε ξερεις αν θες να παρεις κατι πατα εδω στε αυτο το λινκ
για να παρω και εγω κατι μιας και εσυ ετσι και αλιως θα το παρεις

αν ομως προσπαθουσε να μου το αποκρυψει τοτε...

αν μπω σε μια σελιδα και δω καπου να λέει αγοράστε βιβλια και θελω να μπω θα πατησω και ας ειναι afiliate γιατι θα μου το λεει
αλα αν δω "δειτε δω μια φωτογραφια της Madonna" και οδηγει σε καποιο afiliate program δεν θα πατησω γιατι με ενοχλει το παραπλανητικο

γιαυτο και απαντησα αρνητικα για σενα γιατι ειδα οτι πρεπει να εχεις και μεγαλη εμπειρία
και δεν το πιστεψα οτι θα ειχες κανει λαθος αλα τωρα που το σκεφτηκα οντως επειδη εχει εμπειρια δεν θα εκανες αυτο το πραγμα εσκεμενα γιατι θα το καταλάβεναν οι αλοι και
θα γινoταν αυτος ο " θορυβος"
απλα οπως λες οταν εισαι αφηρημενος πολες φορες μπορει να κανεις λαθη και να μην το παρεις χαμπαρι συμβενουν σε ολους αυτα και εγω τα παθαινω πολες φορες οπως ολοι φαντάζωμαι
anyway δεν θελω να φανταστεις οτι ειχα κατι μαζι σου
και δεν συμφωνω και με ενα αλο παιδι που σου επιτεθηκε ετσι
εγω απο οτι ειδες ανεφερα την γνωμη μου χωρις να φωνάζω

my page www.vourexx.tk

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 22 Μάιος 2002 23:45

Oxi den katalaves, den to eipa eironika. Sta alitheia to ennoousa. Pantos afto pou les oti prepei na eisa kaxypoptos oso dikio kai na exeis, na ksereis oti etsi xanetai siga-siga i athootita kai i aplotita. Den mporeis na ta vlepeis ola mavra kai exthrika. Diafoneis?

Oso gia to copy/paste se pliroforo oti eisai to monadiko atomo pou mou leei oti protima to grapsimo anti gia afto (mystiria tis zois)

To paidi pou milousa mazi tou, na skefteis oti den exei idea gia ola afta pou eginan... Ypotheto oti tha to evale epitides... fysika me tin idea oti oloi tha to katalavoun. (atimo slash.... telika i idea tou "aid" anti gia tou kapoiou "ref" pos tous irthe arage?)

Ma den pistepsa oti kati exeis mazi mou. Opos eipa ston filo Kolliop (egrapsa sosta to onoma tou?) eimai apo ta atoma pou pistevoun stin erevnisi, ekserevnisi kai anaptiksi tis logikis kai tis sizitiseos. Gi afto psilothymasa ligaki me ton CrackGr. Giati apla me evrise (asxeta an eixe dikio i oxi) anti na kathisei na sizitisi mazi mou opos ei. I alitheia einai omos oti eixe kai aftos to dikio tou. Pragmati den einai dikaio na prospathei kapoios na se eksapatisei...Sorry Crack...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες