Εισιτήρια για Πόρτο!!!!!!

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 30 Ιουν 2004 17:05

Πάντως σοβαρά...πιστεύετε ότι (εντάξει για όσους έχουν οικονομικό πρόβλημα αυτήν την εποχή)
εάν σκεπτόμασταν όλοι με τη λογική σιγά μην δώσω 700 ευρώ για να πάω να δω τον Αγώνα και ήταν άδειες οι κερκίδες των ελλήνων φιλάθλων η ομάδα μας θα είχε την ίδια απόδοση?
Διότι και στον προηγούμενο Αγώνα εάν προσέξατε μόλις οι Φίλαθλοι τραγούδησαν τον Εθνικό Υμνο η ομάδα πήρε τα πάνω της...
Και από ότι είδα στην τηλεόραση οι μισοί φώναζαν "μάνα στείλε και άλλα λεφτά"
οπότε οι μισοί στην ίδια κατάσταση με εμάς είναι "δυσκολεμένοι" και οι άλλοι μισοί δεν έχουμε λεφτά για διακοπές αλλά άξιζε τον κόπο, και οι υπόλοιποι φωνάζαν να έρθουν και άλλοι Έλληνες να στηρίξουν την ομάδα.

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 30 Ιουν 2004 18:35

Δέν είπα το αντίθετο αλλά δέν είναι και λίγα τα λεφτά για μιά μέρα! Ούτε μια ημέρα δέν είναι δηλαδή...

Και όπως είπα και πιό πάνω το παιδί από Αγγλία θα πληρώσει 500 ευρώ για μερικές μέρες και όχι 800 για.. μισή... [ και όχι, δέ θα περάσει τη Μάγχη με βάρκα, με αεροπλάνο θα πάει...]

Να πάμε αλλά όχι και να μας γδύσουνε...
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Άβαταρ μέλους
pritanis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από pritanis » 30 Ιουν 2004 18:48

Φίλε spookyb52 αφού δεν καταλαβαίνεις τον λόγο που θα πας στην Πορτογαλία τι κάθεσε και το παιδεύεις; Άστο ρε παλικάρι μου. Μου συγκρίνεις αυτή την ιστορία με το φίλο σου που θα πάει στην Αγγλία???? :o :o :o Τι σχέση μπορεί να έχει η μία περίπτωση με την άλλη. Κάθεσε και αναλώνεσε και ανάθεμά με αν ξέρεις τι προσπαθείς να αποδείξεις. Άστο λοιπόν αυτό το θέμα. :hammer:

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 30 Ιουν 2004 18:55

Ο φίλος μου θα πάει για το Euro στην Πορτογαλία και όχι στο κατσικοχώρι της πορτογαλίας για διακοπές :evil: :evil: :evil:

Όσο για το τί προσπαθώ να αποδείξω? Πόσο ανόητος μπορεί να είσαι? Ότι είναι ακριβά λέω.

Δέν προσπαθώ να αποδείξω τίποτα. :x

Μάθε να διαβάζεις πρώτα η βρές άλλα θέματα να απαντήσεις
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas

Άβαταρ μέλους
pritanis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από pritanis » 30 Ιουν 2004 19:12

"700 + ευρώ στην καλύτερη περίπτωση αυθημερόν!!!. Ούτε για αστείο
Με τα ίδια λεφτά περνάς μιά χαρά διακοπές μεγαλύτερες της... ημέρας"

Το παραπάνω σχόλιο δεν σημαίνει ότι συγκρίνεις τις 2 περιπτώσεις. Όσο ζεις μαθαίνεις τελικά.
Το άτομο συγκρίνει το ντου που θα κάνει η μισή Ελλάδα γι' αυτήν την ονειρική πορεία της Εθνικής στην Πορτογαλία με τις διακοπές του. Τι να πεις.
Τέλος πάντων δεν έχω σκοπό να το συνεχίσω και σταματάω εδώ

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 30 Ιουν 2004 19:35

Όπως είπα δέν προσπαθώ να αποδείξω τίποτα. Είπα ότι είναι ακριβά και τελείωσε.

Άς είναι, ούτε εγώ έχω σκοπό να το συνεχίσω

Άβαταρ μέλους
pritanis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από pritanis » 30 Ιουν 2004 19:49

Ο Υπουργός Μεταφορών και Επικοινωνιών κ. Μιχάλης Λιάπης, ενόψει του ημιτελικού αγώνα της Εθνικής Ελλάδος στο "Euro-2004", προέβη στην παρακάτω δήλωση:

«Συμμετέχοντες στη χαρά των απανταχού Ελλήνων και θέλοντας και εμείς να συμβάλλουμε στην εθνική προσπάθεια, εξασφαλίσαμε από την Ολυμπιακή τρεις έκτακτες πτήσεις (charters), σε τιμή κόστους, για να διευκολύνουμε τη μετακίνηση των ελλήνων φιλάθλων στο Πόρτο, αυθημερόν. Και αν με το καλό προκριθούμε και στα τελικά, θα διαθέσουμε για τη μετακίνηση των φιλάθλων, ότι υπάρχει και δεν υπάρχει…».

Από την σελίδα του υπουργείου μεταφορών

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 30 Ιουν 2004 19:59

εγώ με 730 euro πήγα 4 ημέρες στην Ιταλία σε 4 αστέρων ξενοδοχείο δίπλα στην παραλία και μέσα στην τιμή ήταν και εισιτήρια 2 ημερών για την Formula One...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tolis_montana » 01 Ιούλ 2004 00:18

koita na sy po fantazese me 200 eyro na katebene o ka8e xyligan tis gitonias soy kai na sfyrize kanena trello penaldy to skeftese ligo ? eiiinas xouligan 8a ta g.....e ola ekei kato re 8a skotonontan apo to 3 lepto ntoy 8a ekanan kai oxi mono oi ellines .......

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Ιούλ 2004 11:05

τότε να τους ζητήσουμε να το κάνουν 5.000 euro ώστε να είμαστε εξασφαλισμένοι 100% ότι δε θα έρθει κανένας χούλιγκαν...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greek_manager » 01 Ιούλ 2004 11:55

Είναι λογική Παναθηναϊκού αυτή :P
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
cracker

Δημοσίευση από cracker » 02 Ιούλ 2004 12:13

puntakias μην βλέπεις στην ελλάδα που είναι χαλαρά τα πράγματα. εκεί αν κάνει κάποιος μ**κια τον μάγκωσαν οι σεκιουριτάδες και δεν το πήρε και χαμπάρι.

με τα κοπρόσκυλα μέσα στην κερκίδα είναι οι μπάτσοι. άστο εκεί δεν παίρνει φασαρίες.

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 02 Ιούλ 2004 13:54

:lol: :p

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες