ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ email account

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
antonet

Δημοσίευση από antonet » 06 Ιούλ 2004 22:46

Θα παρακαλούσα οποίον γνωρίζει κάποιο πρόγραμμα που να χτίζει email accounts ας με ενημερώσει. .Για παράδειγμα να βάζω εγώ τις παραμέτρους mail servers username ,pass, κλπ και κατόπιν να εξάγει ένα αρχείο .exe ώστε να μπορεί κάποιος με την εκτέλεση του να δημιουργήσει στο outlook express τον προκαθορισμένο λογαριασμό.
Έχω ψάξει στο internet αλλά δε βρήκα τίποτα, εκτός από μερικά που κάνουν backup αλλά όχι σε .exe
Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
dvexp

Δημοσίευση από dvexp » 29 Ιούλ 2004 18:25

Ο μονος τρόπος να πάρεις ολες τις ρυθμίσεις ενος Pop3 λογαριασμου είναι να πας στο ΟΕ και να κανεις Export σε .iaf αρχειο
το exe το βλέπω λίγο χλωμο αν και μπορει να κλεψεις κανενα κωδικα απο τα autorun cds που δίνει η οτενετ και η internet hellas
(δεν ξέρω αν γίνεται δεν το έχω δει πως παίζει) απλα έχω δεί οτι αυτά κάνουν κάτι απαράδεκτες (με το ετσι θέλω) και συνήθως, λάθος ρυθμίσεις στον int. Explorer και στο OE για το email

Στην τελική πάρε το iaf με τις ρυθμίσεις και μετά πήγαινε στο άλλο σύστημα που θέλεις και κάνε import το iaf αρχείο

:kaloe: pc rulez [/img]

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 29 Ιούλ 2004 22:09

kati tetoio safos kai dev 8a mporouse va eiparxei
giati o ka8e mail server exei dikotou sistima diaxirisis twv account.
twra gia to export tou account dev eivai kali idea
apo tnv stigmi pou dev gvorizei o xristis pos va to ftiaksei grafoume eva oreo faq dev eivai avagki va tou divoume kai masimevi trofi ...
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες