sxetika me geocities

Ερωτήσεις και απαντήσεις σχετικές με την HTML, XHTML και την κατασκευή σελίδων για το Web.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Dim

sxetika me geocities

Δημοσίευση από Dim » 19 Μάιος 2002 22:42

έμαθα για ένα κόλπο με το οποίο βγάζεις τη διαφήμηση του geocities.com από τη σελίδα σου. Μετά από το </html> βάζεις <noembed>. Απορώ, υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα με τη geocities και να διαγράψει τη σελίδα μου? Η σελίδα έχει μεγάλη επισκεψιμότητα. :-?

Άβαταρ μέλους
hellas

sxetika me geocities

Δημοσίευση από hellas » 20 Μάιος 2002 09:56

An thes tin diki mou gnomi na min to kaneis giati einai krima na xaseis tous episkeptes sou gia mia diafimisi.

Defteron se pliroforo oti to embed eidika kai mono to embed den to vlepoun oi pio palioi browsers. Omos min to laveis kai toso sovara afto, giati aftoi o browsers einai oi arketa pio palioi. Tora gia to <noembed> nomizo oti einai aftonoito oti tha exei to dio provlima afou aftes oi entoles pane mazi. Ok den pane mazi, ennoo oti einai san zevgari

Triton - an kai exo kairo na tous diavaso - to leei sto terms of service tous oti gia na exete selida tha exete kai banner. Sigoura loipon tha exeis provlima me aftous an to vgaleis.

Tetarton kai teleftaion. Den nomizo oti ena <noembed> einai ikano na vgalei tin diafimisi tou geocities. Ama itan etsi tha to evazan oloi gia na glytosoun. Kapou (kai kapote) eixa vrei ena kodiko gia tin afairesi tou banner alla den ton fylaksa (!!) alla apo oti eida itan poli megaliteros apo mia mikri leksoula.

San idea se rotao, giati ama thes na to vgaleis den plironeis to geocities? (!!!)

Άβαταρ μέλους
Dim

sxetika me geocities

Δημοσίευση από Dim » 20 Μάιος 2002 14:38

Πρώτον σιγά μην τους πληρώσω κι όλας. Ειδικά την geocities που στο κάτω κάτω σιγά το servise που μου παρέχει! Έχε χάρη που μου είναι δύσκολο να αλλάξω web host.Τέλος πάντων. Το <noembed> λειτουργεί κανονικότατα. Το έχω δοκιμάσει σε μια σελίδα και δεν έχει πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι αυτή η σελίδα έχει πάρα πολύ μικρή επισκεψιμότητα σε αντίθεση με αυτή που θέλω να βγάλω το banner. Thanks anyway.

Άβαταρ μέλους
hellas

sxetika me geocities

Δημοσίευση από hellas » 20 Μάιος 2002 14:52

Giati einai dyskolo? Mipos enoeis oti den vriskeis simera efkolo free service? Rotao giati i angelfire.com p.x einai free (akoma, kai fysika exei kai banner) alla sou dinei 50mb anti gia 25 (an thymamai kala) tou geocities

Άβαταρ μέλους
Dim

sxetika me geocities

Δημοσίευση από Dim » 21 Μάιος 2002 15:11

Είναι δύσκολο λόγω του όγκου της σελίδας μου σε συνάρτηση με τον ελάχιστο χρόνο που διαθέτω. Αλλιώς υπάρχουν αρκετά καλά sites δωρεάν και χωρίς banner.

Απάντηση

Επιστροφή στο “HTML και XHTML”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες