ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Τ630.

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mariel19

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Τ630.

Δημοσίευση από mariel19 » 08 Ιούλ 2004 18:07

ΠΡΙΝ 2 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΕΣ...ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ERICSSON ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΩΣ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΑ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΝΟΚΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ Τ639 (ΛΕΥΚΟ) ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ..
ΕΔΩ & ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΞΗΣ :
ΕΝΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΕΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ, &ΕΙΧΕ ΑΝΑΨΕΙ & ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΩΤΑΚΙ ΣΤΟ JOYSTICK & ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 - 5 ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΩΤΑΚΙ ΑΝΑΒΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΩΡΕΣ...
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ...
ΑΛΛΑ ΠΟΥ...???ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΕΙΑ "ΖΩΗΣ"...
ΤΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5-7 ΩΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ & ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ & ΕΚΠΛΗΚΤΗ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ..
ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ 4 ΩΡΙΤΣΕΣ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΕΧΕΙ FULL ΕΝΔΕΙΞΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ & ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ (ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ 3-4&ΚΛΕΙΣΤΟ)
ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ...&ΑΝΗΣΥΧΩ...
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?? ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!
Υ.Γ. 1: ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ERICSSON ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ...
Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΕ ΧΡΕΩΝΕΙ ΕΙΤΕ ΕΧΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΤΕ ΟΧΙ & ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ...
Υ.Γ. 2: ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΠΟ MULTIRAMA ΑΘΗΝΑΣ...ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ multirama ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ..
Υ.Γ. 3: ΕΞ'ΑΡΧΗΣ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΕΠΑΦΗ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Τ630.

Δημοσίευση από Nkapa » 08 Ιούλ 2004 18:53

Έλα ρε πατριωτάκι δε σε είχα προσέξει τόσο καιρό, καταρχάς καλως ήρθες στο freestuff. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις εσύ απευθείας από την αντιπροσωπεία της Sony-Ericsson και να τους στείλεις το κινητό σου, έτσι κι αλλιώς έχει εγγύηση άσε τους Γερμανούς και τα Multirama. Έχει πολύ καλή αντιπροσωπεία Sony-Ericsson στην Ελλάδα.

Άβαταρ μέλους
mariel19

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Τ630.

Δημοσίευση από mariel19 » 10 Ιούλ 2004 01:06

οπα.... μυτιληνη power και στο freestuff.!
ειμαι πολυ συγκινημενη...χι χι!
ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!!
λες να το στειλω,ε??θα ψαξω να δω τι παιζει και στη sony ericsson και θα δειξει..
το θεμα ειναι οτι θελουν λεφτα ρε γμτ...
αδικια αυτο να μην υπαρχει εξουσιοδοτημενος αντιπροσωπος και στο νησι...

simos
Επικοινωνία:

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Τ630.

Δημοσίευση από simos » 21 Ιούλ 2004 23:24

ahgha ante re (: Poli mitilini epese!!! ti to kaname edo, mitilini post? Se pio meros isaste? ego sto aerodromio!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες