Ρίξτε κι εδώ μια ματιά...

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
savvas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από savvas » 21 Μάιος 2002 00:17

Αν δε βαριέστε πείτε μου τη γνώμη σας για τη σελίδα μου... www.savvas.tk
Δεκτά οποιαδήποτε σχόλια, θετικά ή αρνητικά.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 21 Μάιος 2002 00:28

Ωραία επιλογή χρωμάτων.. πολύ ωραία μπορώ να πω..
Τα αρνητικά; Με ζάλισε το μενού σου με τα γύρο γύρο που έκανε..
Και το navigation που έχεις στο κάτω μέρος της σελίδα σου θέλει λίγη δουλειά για να είναι πιο ευδιάκριτο.
Μου αρέσει που έχεις πολύ υλικό στην σελίδα σου.. Μπράβο και χαράς το κουράγιο σου.. συνέχισε..
Ευχαριστώ και για το link προς το freestuff.gr :wink:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
stavroula

Δημοσίευση από stavroula » 22 Μάιος 2002 09:48

Εκανε τόση ώρα να φορτώσει το intro που έλεγα μακάρι να αξίζει. Άξιζε. Μονο που στο τέλος δεν μου αρεσαν τα γράμματα ( welcome to serres). Λεπτομέρεις πάντως. Μου άρεσε πολύ το intro ....
Ο σχειδασμός της αρχική σου σελίδας μου άρεσε επίσης πάρα πολύ. Συμφωνώ με τον Γιάννη με όλες τις παρατηρήσείς του.
Πάρα πολύ ωραία τα wallpapers σου, (ελπίζω να είναι δικά σου).Τα περισσότερα βέβαια δεν μπορώ να τα φανταστώ να τα χρησιμοποιήσω αφού δεν θα μπορούσα να δουλέψω στην επιφάνεια εργασίας μου. (Τα χρώματα είναι πολύ έντονα)
Ο Φάκελος Σέρρες είναι καταπληκτικός και έχει ότι θα ήθελα να δώ μέσα σε αυτόν. Γενική Παρατήρηση: Επιλέγοντας Σέρρες-Σύντομη Γνωριμία με τις Σέρρες, μου εμφανίζετε η αναμενόμενη σελίδα. Στο τέλος αυτής έχεις το βασικό σου menu. Κανονιά θα έπρεπε να υπάρχει το υπομενού του φακέλου Σερρών για να γλυτώσεις των χρήστη από ενα κλικ. (Π.Χ. αν ήθελε να δει την Οικονομια θα έπρεπε να γυρίσει πίσω και να επιλέξει την Οικονομία) Εξάλλου το βασικό σου menu υπάρχει πάντα αριστερά, όπως είανι και το σωστό άλλωστε.---Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα---

savvas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από savvas » 22 Μάιος 2002 12:24

Σας ευχαριστώ και του δύο για τις παρατηρήσεις σας. Ήδη το δεύτερο μενού στο κάτω μέρος της οθόνης το έκανα πιο ευδιάκριτο.
Όσο, Σταυρούλα, για το υπομενού των Σερρών που αναφέρεις υπάρχει, αλλά μάλλον δεν το πρόσεξες. Είναι κάτω ακριβώς από το κύριο μενού σε μορφή drop down menu.

Και πάλι thanks

zipgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από zipgr » 23 Μάιος 2002 15:33

Αρκετά ωραία η σελίδα σου. Το μενού είναι λίγο ζαλιστικό... Αν μπορείς φτιάξε το να κάνει μία στροφή τη φορά. Κατά τ' άλλα είναι μια... ομορφιά!! :D

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης