Θα μου πειτε την Γνωμη σας η θα φαω ντοματες??

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 21 Μάιος 2002 02:50

Παιδια εφτιαξα ενα site για να προβαλω καποια προγραμματα και παιχνιδια free αραγε με κλεινουν μεσα η οχι??? και μια δευτερη ερωτηση ειναι το αν ειναι ΟΚ σε σχεδιασμο... (μπα χλωμο το κοβω) :) :) Φορτωνει αρκετα γρηγορα? (απορια!) :roll: τι αλλο μπορω να βαλω ακομα μεσα σε αυτο??? :roll: :roll:
Σας ευχαριστω ολους εσας που θα κανετε τον κοπο να ριξετε μια ματια... :wink: :wink: :wink:

http://www.fastdownload.de.vu

diamond
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από diamond » 21 Μάιος 2002 10:26

Χμμ βασικά τα προγράμματα που έχεις για download είναι ολόκληρα ή κάποια demo; Αν είναι demo, πρέπει να ελέγξεις την άδειά τους, μιας και κάποιες εταιρίες απαιτούν να δίνουν αυτές τα demo τους και όχι κάποιος άλλος! Αν δεν είναι demos και είναι κανονικά προγράμματα, κατέβασε ΑΜΕΣΩΣ το site σου γιατί θεωρείται παράνομο, μιας και περιέχει warez! :-)
(Θα ήθελα να ήξερα πόσοι από αυτούς που το λένε ξέρουν και τι ακριβώς σημαίνει... :-) )
Από σχεδιασμό, τι να σου πώ... Έκανα click στο μενού products και το μόνο που έγινε ήταν να μου ανοίξει ένα καινούργιο παράθυρο στον Explorer. Αυτό είναι κακό αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος (γιατί αν ήθελα καινούργιο παράθυρο ήξερα να το κάνω και μόνος μου) και σε αυτή την περίπτωση δεν έγινε και τίποτα! :-)
Φιλικά Μιχάλης

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 23 Μάιος 2002 01:23

Τα προγραμματα που εχω ειναι Demo και μπορω να τα βαλω στο site μου...
Αυτο το site δεν το εφτιαξα για warez, το εφτιαξα μονο και μονο για ενημερωση του κοσμου και μονο για αυτο... Οσο για το menu των Products ειναι ακομα υπο κατασκευη θα ειναι σε λιγο καιρο ετοιμο και αυτο... οσο το αν σου ανοιξε σε νεο παραθυρο το ξερω αυτο γιατι εγω το εχω κανει για να σε πηγενει αμεσως στην σελιδα που πατησες με το σηγκεκριμενο παιχνιδι η προγραμμα... οσο το να το εκανες μονος σου λιγο χλωμο το εκοβα γιατι δεν μου αρεσει να κανουν δεξι κλικ στην σελιδα μου... οχι οτι δεν θα το καταφερνες αλλα θα σου επερνε λιγη ωρα :) :) παντως σε ευχαριστω!!!! να'σε καλα!!! :wink: :wink: :wink: Αλλες γνωμες επανω στο θεμα????

Άβαταρ μέλους
stavroula

Δημοσίευση από stavroula » 23 Μάιος 2002 09:16

...ναι, ενω το shift και αριστερό κλικ, είναι πολύ δύσκολο....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες