Πριν ανοίξεις νέο θέμα σε αυτήν την περιοχή, διάβασε αυτό!

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Πριν ανοίξεις νέο θέμα σε αυτήν την περιοχή, διάβασε αυτό!

Δημοσίευση από cordis » 19 Ιούλ 2004 00:53

Πριν γράψετε ένα νέο θέμα σε αυτόν τον τομέα διαβάστε προσεκτικά τα παρακάτω που θα μας βοηθήσουν να σας βοηθήσουμε...

- Αυτός ο χώρος είναι μόνο για σελίδες που έχουμε δημιουργήσει εμείς.

- Ως τίτλο βάλτε τον τίτλο της σελίδας σας ή την τοποθεσία της.

- Μη ξεχνάτε να βάζετε σύνδεσμο προς την σελίδα σας μέσα στο μήνυμά σας! Αυτό μας βοηθάει αφάνταστα να την επισκεφτούμε...

- Στο μήνυμά σας μπορείτε να μας βάλετε μια σύντομη περιγραφή της σελίδας που θα συναντήσουμε πατώντας των σύνδεσμο. Στα ελληνικά φυσικά!

- Χρήσιμο θα είναι να μας αναφέρετε αν η σελίδα αυτή είναι δοκιμαστική, αν είναι σε πιλοτική λειτουργία, ή αν βρίσκεται σε κανονική λειτουργία.

- Ακόμα πιο χρήσιμο είναι να μας αναφέρετε εάν είναι η πρώτη σας σελίδα και εάν είναι επαγγελματική ή ερασιτεχνική.

- Κάτι πολύ σημαντικό είναι να μας γράψετε εάν η σελίδα σας είναι με κάποιο έτοιμο πρόγραμμα (πχ. nuke, phpBB, IB, κτλ) ή αν είναι με κάποιο έτοιμο χρωματικό θέμα που βρήκατε, ώστε να επικεντρωθεί η κριτική στο περιεχόμενο και μόνο μιας και αυτό είναι που μας ενδιαφέρει στην προκειμένη περίπτωση.

- Εάν τώρα η σελίδα σας είναι με έτοιμο σύστημα, και δεν έχει καθόλου περιεχόμενο καλύτερα είναι να περιμένετε μέχρι να έχει κάποιο περιεχόμενο πριν μας την παρουσιάσετε, αλλιώς δε θα έχουμε αντικείμενο κρίσης...

- Εάν η προσοχή μας θέλετε να πέσει κάπου συγκεκριμένα καλό είναι να μας το αναφέρετε. (πχ. θέλω να μου πείτε για τα χρώματα, ή θέλω να μου πείτε για την ενότητα των νέων, κτλ.)

- Πάντα να ξέρετε ότι από την στιγμή που βάζουμε μια δημιουργία μας προς κρίση, μπορεί να δούμε και σχόλια που δε μας αρέσουν...

- Θέματα για σελίδες που περιέχουν παράνομο υλικό ή υλικό μόνο για ενηλίκους θα κλειδώνονται και μετά από μερικές ημέρες θα διαγράφονται!

- Παρουσιάσεις εταιρειών του χώρου ή των σελίδων τους γίνονται μόνο στο:
Αναζήτηση & Παροχή Υπηρεσιών
η στο Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες