To pio ftino .gr domain registar pio einai?

ότι θέλουμε να ρωτήσουμε και να μάθουμε για τα domains στην Ελλάδα και στον κόσμο.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
brun00

Δημοσίευση από brun00 » 26 Μάιος 2006 04:00

Specom έγραψε:Kai brun00 an prose3es h apantish tou Vardikou (gvard) htan prin 2 xronia. Prin 2 xronia etsi htan ta pragmata opws ta leei. Metrimenoi sta daxtila twn xeriwn htan autoi pou kanan real time registration kai xwris karta.
hahaha nai exeis dikio. ok tora mpika ego ti na kanoume?? pantos defender.gr pou eida, leei gia MLM, apapapa Panagitsa mou!!!! entaxei o kathenas exei ti diki tou apopsi gia ta pragmata!

kai kati pou eida ston hoster.gr kai kapos mou katse:
"Μπορείτε να μας βρείτε στα γραφεία μας αφού δεν ασκούμε το επάγγελμα μέσα απο το σπίτι μας όπως πράττει το σύνολο σχεδόν της αγοράς . " ts ts ts katinia mou kanei to "το σύνολο σχεδόν της αγοράς " kai to "24*7 τηλεφωνικά" pira tilefono stis 03:00 kai akousa to minima eimaste anoixta apo tis 10 toproi os tis 10 to vrady.... ki ayto kalo orario einai opote de xreiazetai na les psemmata gia 24oro tilefoniko support! ki ayto kapos mou kathetai!!
mipos mesa se 2 meres exo arxisei na ginomai kakos?

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 29 Μάιος 2006 07:25

brun00 έγραψε: mias k xereis poly kala ti paizei ston antagonismo, tha prepe na xereis oti yparxoyn ki alloi pou dinoun ti dynatotita diaxeirisis epafon se real time kai me perissoteres dynatotites klp (vlepe dnhost, ti na kanoume apo kei psonizo k tous pao). oson afora tin metaxronologimeni pliromi, ok, pantos einai aplo: thes to domain? e vale tin karta sou na to pareis amesos!

Καλημέρα,

Ναι, τώρα εν έτει 2006 υπάρχουν πάρα πολλοί που δίνουν τη συγκεκριμένη δυνατότητα (η dnhost ξεκίνησε να την δίνει λίγο μετά από εμάς πάντως, όχι πρόσφατα). Οσο για τις περισσότερες δυνατότητες που λες θα ήθελες να μου πείς τι δυνατότητες υπάρχουν στα άλλα συστήματα που δεν υπάρχει στο δικό μου; Ολοι κοιτάμε να έχουμε ένα αξιόπιστο και φιλικό προς την χρήση σύστημα οπότε κάθε διευκρίνηση από χρήστη για προσθήκη υπηρεσιών είναι ευπρόσδεκτη :)
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 29 Μάιος 2006 11:59

Προσωπικά με βολεύει αφάνταστα το φιλικότατο control panel και οι τιμές της Europlanet και το http://www.domains.gr/ όπου έχω τα προσωπικά μου domains, και για domains πελατών στην εταιρεία "συνεργαζόμαστε" με την http://www.ip.gr

(edit: Αυτό το thread γιατί μου βγήκε στην λίστα με τα καινούργια μηνύματα, αφού έχει 2002 τελευταίο post :p )

Άβαταρ μέλους
nikolas27
Honorary Member

Δημοσίευση από nikolas27 » 21 Νοέμ 2010 02:58

+1 στη hyperhosting.

και πριν μου φορτωσετε το φτυαρισμα, δειτε την εικονα παρακατω :)

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korgr » 21 Νοέμ 2010 10:11

Κάποια θέματα έχουν ...προσωπικότητα και έρχονται στο προσκήνιο μόνα τους :P
+1 στην hyperhosting κι από μένα

evi28

Δημοσίευση από evi28 » 02 Αύγ 2012 18:33

www.multihosting.gr
20 euro τελικη για .gr 2 χρονια.
xrisima.dom.gr, movies.dom.gr, jaba.dom.gr, news.dom.gr, anekdota.dom.gr, kanalia.dom.gr, agelies.dom.gr, translate.dom.gr, apergia.dom.gr, speed.dom.gr, sex.dom.gr, prices.dom.gr, music1.dom.gr, kinita.dom.gr, fw2.gr/songs, foros.dom.gr, epitokia.dom.gr

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 03 Αύγ 2012 01:23

ακριβό ποια το 20... άνετα βρίσκεις με 18...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

evi28

Δημοσίευση από evi28 » 03 Αύγ 2012 02:27

Προτεινε 1 με 18 ευρω
Ευχαριστω
xrisima.dom.gr, movies.dom.gr, jaba.dom.gr, news.dom.gr, anekdota.dom.gr, kanalia.dom.gr, agelies.dom.gr, translate.dom.gr, apergia.dom.gr, speed.dom.gr, sex.dom.gr, prices.dom.gr, music1.dom.gr, kinita.dom.gr, fw2.gr/songs, foros.dom.gr, epitokia.dom.gr

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 03 Αύγ 2012 14:16

evi28 έγραψε:www.***.gr
Με διαφορά ενός (1) λεπτού το ίδιο ακριβώς post στο myphone.gr και εδώ. Στο myphone μάλιστα απάντησες σε θέμα του 2003 και σου έσβησαν το thread digging, απλά μου αρέσει ο θαυμασμός σου για την εταιρία για να γράφεις copy-paste το ίδιο ακριβώς μήνυμα σε διαφορετικά forums ταυτόχρονα. Αυτοί είναι πελάτες που θα θέλαμε όλοι, φανατισμένοι :)
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

evi28

Δημοσίευση από evi28 » 03 Αύγ 2012 14:20

Τυχαια το βρηκα με απλα αναζητηση στο google.
Ηταν απο τα 3 πρωτα αποτελεσματα.
Ειλικρινα ψαχνω την πιο φτηνη τιμη.
Αν εχετε να προτεινετε κατι αλλο καλοδεχουμενο.

eridanus

Δημοσίευση από eridanus » 03 Αύγ 2012 18:03

gvard έγραψε:
evi28 έγραψε:www.***.gr
Με διαφορά ενός (1) λεπτού το ίδιο ακριβώς post στο myphone.gr και εδώ. Στο myphone μάλιστα απάντησες σε θέμα του 2003 και σου έσβησαν το thread digging, απλά μου αρέσει ο θαυμασμός σου για την εταιρία για να γράφεις copy-paste το ίδιο ακριβώς μήνυμα σε διαφορετικά forums ταυτόχρονα. Αυτοί είναι πελάτες που θα θέλαμε όλοι, φανατισμένοι :)
Συνάδελφε, πολύ άδικο να σπεύδεις να κάνεις σχόλιο με υπονοούμενο και δεν σε τιμά αυτή η βιασύνη.
Και μένα με εξεπληξε το μήνυμα που είδα σε ένα τόσο παλιό τόπικ με αναφορά προς την εταιρεία μας, αλλά για όνομα! την καχυποψία μας, ας την μαζέψουμε λίγο!

Η Multihosting όλα αυτά τα χρόνια δεν έχει δώσει ποτέ, κανένα δικαίωμα σε οποιονδήποτε, συνάδελφο πελάτη ή συνεργάτη, να την κατηγορήσει ότι σπαμάρει, ότι εκμεταλεύεται τα φόρα ή ότι γενικά χρησιμοποιεί αθέμιτες και πονηρές πρακτικές.
Η τόσων χρόνων δική μου παρουσία εδώ στο freestuff, αποτελεί μια τέτοια ένδειξη.

Μια βόλτα επίσης στα φόρα αλλά και μια αναζήτηση στην google, μπορεί να πείσει και τον πιο δύσπιστο για του λόγου το αληθές, για την φιλοσοφία μας και την πολιτική μας.

Προσωπικά, καμαρώνω γι αυτή την πολιτική μας που θέλει να κάνουμε πάντοτε 100% έντιμη και ξεκάθαρη παρουσίαση των υπηρεσιών μας στην ιστοσελίδα μας ή στις διαφημιστικές μας καμπάνιες, χωρίς ίχνος υπόγειων και πλάγιων μεθόδων.
Δεν θα δεις ποτέ σε μας να αναφέρουμε πχ web hosting 3,99 ευρώ και κάπου στο τέλος να λέμε πως να μεν ισχύει η τιμή των 3,99, αλλά μόνο αν προπληρώσεις πακέτο 5ετίας και επίσης, ναι μεν ισχύει η τιμή των 3,99, αλλά πρόσθεσε και ακόμη 23% ! (που είναι ο ΦΠΑ).

Πριν λοιπόν σπεύσουμε να κάνουμε την κριτική μας ή όποιο ειρωνικό σχόλιο, φίλε μου, ας το σκεφτούμε διπλά, ας σκεφτούμε που απευθύνεται και ας είμαστε προσεκτικοί, ειδάλως το σχόλιο μας καταντά συκοφαντική δυσφήμιση.
Έχεις μια σοβαρή εταιρεία στο χώρο, μια ανταγωνίστρια εταιρεία, από αυτές που τιμώ. Εχεις ακόμη μια πολύ σοβαρή παρουσία εδώ στο freestuff, μη λοιπόν αδικείς ελαφρά την καρδία τον εαυτό σου.
Internet Services: www.multihosting.gr | www.multiradio.gr | Χρηματιστήριο Ιστοσελίδων - www.webstocks.gr

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 03 Αύγ 2012 18:41

Καλησπέρα,

Αγαπητέ συνάδελφε επιμένω στο μήνυμα μου. Μακάρι όλοι οι πελάτες να ήταν τόσο φανατισμένοι και να είχαν διάφορα tabs ανοικτά και να έκαναν ταυτόχρονα post σε διάφορα forums!
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

evi28

Δημοσίευση από evi28 » 03 Αύγ 2012 19:58

Δεν ειμαι πελατισσα.
Ψαχνω να βρω φτηνη τιμη.
Θα μου πει κανεις κατι πιο φτηνο?
Πανακριβα ειναι ακομα και 18 ευρω.

Άβαταρ μέλους
Giannis78
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giannis78 » 03 Αύγ 2012 23:02

evi28 έγραψε:Δεν ειμαι πελατισσα.
Ψαχνω να βρω φτηνη τιμη.
Μα εσείς απαντήσατε σε thread με τίτλο ‘To pio ftino .gr domain registar pio einai?’ με
20 euro τελικη για .gr 2 χρονια’ και τώρα λέτε ότι τα 18 είναι πολλά???
:o
WebHosting Services
http://www.intechs.gr

evi28

Δημοσίευση από evi28 » 03 Αύγ 2012 23:05

Giannis78 έγραψε:
evi28 έγραψε:Δεν ειμαι πελατισσα.
Ψαχνω να βρω φτηνη τιμη.
Μα εσείς απαντήσατε σε thread με τίτλο ‘To pio ftino .gr domain registar pio einai?’ με
20 euro τελικη για .gr 2 χρονια’ και τώρα λέτε ότι τα 18 είναι πολλά???
:o

Ναι εννοω 18 με φπα
Δηλαδη 20 τελικη.
Υπαρχει λοιπον πιο χαμηλη τιμη απο 20 ευρω τελικη?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Domains - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες