Αναζητώ...

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Nikolaoupan

Αναζητώ...

Δημοσίευση από Nikolaoupan » 24 Ιούλ 2004 09:28

Καλημέρα και καλό καλοκαίρι σε όλους.

Θα ήθελα να ρωτήσω τους ελάχιστους εναπομείνοντες freestuffers που δεν έχουν πάει ακόμα διακοπές αν γνωρίζουν:

Ένα news management php script που να έχει τουλάχιστον αυτές τις δυνατότητες:
- Προσθήκη οποιουδήποτε αριθμού φωτογραφιών στο μιρκό κομμάτι του article που θα εμφανίζεται στην κεντρική σελίδα του site,
- Τη δυνατότητα το κάθε άρθρο να έχει με τη μορφή link το όνομα του συντάκτη, πατόντας το οποίο θα οδηγήσε στο profile του με το βιογραφικό του, τη φωτογραφία του, όλα του τα άρθρα με ημερομηνία καταθεσής τους κτλ.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δεν με αφορά αν το script είναι commercial ή freeware ΑΡΚΕΙ να έχει τουλάχιστον τα παραπάνω δύο χαρακτηριστικά.

Ευχαριστώ προκαταβολικά
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikolaoupan την 24 Ιούλ 2004 09:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ArchangelX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αναζητώ...

Δημοσίευση από ArchangelX » 24 Ιούλ 2004 09:52

Me kanei kai anarwtieme... To google ta eftyse? Mhpws einai kolhtiko kai ta eftyse kai to hotscripts? Tespa...

FusionPHP (http://www.fusionphp.net) kai CuteNews (http://cutephp.com).

Kalo kalokairi kai se sena...

P.S Remember kids! Google is your friend!
Εικόνα

Nikolaoupan

Αναζητώ...

Δημοσίευση από Nikolaoupan » 24 Ιούλ 2004 10:03

Ευχαριστώ για την απάντηση Archangel. Και το hotscripts χρησιμοποίησα και το google αλλά δεν βρήκα αυτό που θέλω. Βλέπεις υπάρχουν χιλιάδες php news managers αλλά ελάχιστοι υποστηρίζουν authors profile και εισαγωγή φωτογραφιών στην περίληωη του άρθρου. ΤΑ περισσότερα υποστηρίζουν την εισαγωγή ενός άκομωου εικονιδίου σε κάθε άρθρο το οποίο δεν κάνει wrap με το κείμενο.

Νομίζω όμως ότι και τα links που μου έδωσες δεν με καλύπτουν :oops:

Ευχαριστώ όμως για τον κόποο που έκανες να μου απαντήσεις :D .

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Αναζητώ...

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 24 Ιούλ 2004 10:28

ama 8es pavtos kati ama dev breis pavtos kati etoimo pou va se kaliptei (pragma poli diskolo) mporeis va doseis psomi :P se kapoiov apo to freestuff va sto ftiaksei dev eivai da kao toso periploko afto pou 8es
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες